Альпійське тріо! Німеччина - Швейцарія - Австрія (11 днів, від 480 євро)

День 1

СЕРЕДА Львов.
8.30 – Виїзд зі Львова, о 14.00 – з Чопа. Перетин кордону, переїзд на батьківщину «Короля вин та вина королів» – у місто Токай. Усіх запрошуємо на смачний гуляш та дегустацію токайських вин. Ну, за хороший початок!
Переїзд у Будапешт. Поселення у готелі. Ночівля.

День 2

ЧЕТВЕР Сніданок. Виселення з готелю.9.00 – Оглядова екскурсія прекрасною Будою та величним Пештом. Це – «Перлина Дунаю» Будапешт. О, це місто! Найгарніша площа Європи – площа Героїв, парк Варошлігет з замком Вайдахуняд. Ось і Рибацький бастіон, собор Матяша, де вінчалися усі королівські родини, пам’ятник Святій Трійці та сам Королівський палац! Звідси відкривається чудовий краєвид на Дунай та Пешт з витонченим неоготичним Парламентом.
13.00Рекомендуємо подорож у Сентендре (23/18 євро) – надзвичайне та затишне місто, де можна зануритися у атмосферу старовинних вулиць, маленьких церков, музеїв та сувенірних крамничок. Саме тут варто скуштувати справжні марципани та провести солодкі хвилини у світі казки!
18.00 – Рекомендуємо екскурсію «Ажурні прикраси Будапешту» (23/18 євро). Сім мостів слугують справжньою прикрасою Блакитного Дунаю. Вони, немов намиста з перлин, з’єднують дві частини міста – Буду та Пешт. У воді віддзеркалюються величні споруди: Парламент, Академія наук, Королівський палац… Повз нас «пропливають» старовинні водолікарні, готелі та музеї…
19.00Переїзд територією Угорщини. Поселення у готелі. Ночівля.

День 3

П’ЯТНИЦЯ Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Австрію.
– 9.00 – Оглядова екскурсія «Відень – столиця Габсбургів». Відень – місто музики та великих музикантів, місто чаруюче та прекрасне. Його слушно називають «Серцем Європи». Як бувша столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своїми величчю та розкішшю, чарівністю та теплом. Це надзвичайне місто – вузькі середньовічні вулички та широкі імперські площі, Кільцевий бульвар, Ратуша, Парламент, Віденська опера, Чумна колона, площа Ам-Хоф та, звичайно ж, собор Святого Стефана – духовний символ історії Австрії…
– 13.00 – Переїзд у Німеччину. Вечірня екскурсія «Мюнхен – легенда Баварії». Так, справдилися слова Людвіга I, майбутнього короля Баварії: «Я хочу зробити з Мюнхена місто, котре надавало би Німеччині стільки честі, що той, хто не бачив Мюнхену, не знав би справжньої Німеччини». Мюнхен – місто-казка на півдні країни та місце, де ніколи сумувати. Пивний фестиваль Октоберфест та місцева Опера, ресторан «Хофбройхаус» та Пінакотека, музей BMW та футбольний клуб «Баварія» – ось чим славиться це місто та гордяться його мешканці. Тут старі баварські традиції гармонійно доповнюють бурхливу та галасливу сучасність.
Поселення у готелі. Ночівля.

День 4

СУБОТА Сніданок. Вільний час.
Рекомендуємо на вибір наступні екскурсії:
– Сучасний Мюнхен – «Метрополія з привітним серцем» (38/18 євро). Візитною карткою столиці Баварії є вражаючий Олімпійський комплекс, що був побудований для проведення XX Олімпійських ігор. Поблизу Олімпійського парку знаходиться музей всесвітньо відомого баварського автогіганта – концерну BMW. Його будівля спроектована у вигляді сріблястої напівсфери без вікон, а композиція присвячена автомобілям та мотоциклам від перших моделей марки до майбутніх концепт-карів. І це ще не все! Нас чекає баварська гордість – «Альянц Арена», величезний стадіон для світового футболу. Тут навіть повітря насичене азартом та невтомною жагою до перемоги, адже на кону – Честь, Гідність та Слава!!!
«Примадонна Мюнхену – Стара Пінакотека» (18/13 євро). Це одна з найвідоміших картинних галерей не тільки Німеччини, а й світу! В цій величезній неокласичній будівлі виставлено біля 900 полотен живопису, що представляють найбільш видатних та геніальних художників Європи XIV-XVIII століть. Це справжня скарбниця образотворчого мистецтва.
15.00«Вільне місто Регенсбург» (60/38 євро). З’явившись на його старовинних вуличках, ми ніби потрапимо у Середньовіччя: готичний собор Святого Петра, Стара ратуша, церква Святого Якоба, найдревніший храм Німеччини – Еммерамскірхе, будинок Голіафа, палац герцогів Турн унд Таксіс, висотні будинки багатих мешканців. Але не тільки це зможе нас здивувати – у Регенбурзі знаходяться найстаріший кам’яний міст, унікальна сосисочна, якій вже більше 800 років, а також перша кофейня Німеччини. Регенсбург пишається своїм пивом – тут працюють три пивоварні заводи та багато колоритних пивних ресторанів. Прогулюючись містом, ми опинимося біля резиденції єпископа, стіну якої прикрашають старовинні ворота Порта-Праеторія, збудовані римлянами. Завдячуючи їм Регенсбург нерідко називають найбільш північним містом Італії.
Повернення у Мюнхен. Ночівля.

День 5

НЕДІЛЯ Сніданок. Виселення з готелю.
«Втілена мрія – замок Нойшванштайн» (вхідний квиток 15 євро). Казковий замок, втілення мрії чудернацького короля, котрий уявляв себе лебединим лицарем. Замок-казка, який сховався у лісах Баварських Альп, справжній шедевр, котрий справедливо заслужив популярність у туристів. Нойшванштайн став прототипом замку Сплячої красуні в Диснейленді, джерелом натхнення Чайковському у балеті «Лебедине озеро» та втіленням любові Людвіга II до музики Вагнера. При першому погляді на замок здається, що хтось забув тут свою іграшку – настільки ілюзорними виглядають башти Нойшванштайну, котрі пропливають на фоні темно-зелених ялинок. У замку більш ніж 360 залів, красу та вишуканість яких важко описати словами, над їх оздобленням працювало багато майстрів та архітекторів. Кожна зала замку – це гімн геніальним операм Вагнера та героям германських легенд.
Переїзд у Швейцарію. – 17.00 – Оглядова екскурсія «Цюріх – найбільш стильне місто Європи». Кому при згадуванні Цюріха не приходять на розум банківські рахунки та невтомні банкіри, чиї масивні сейфи рахуються найбільш надійними у світі? Історичний центр міста давно вже загубився серед солідних будівель банків та розкішних крамниць. Але час не владний над відомими соборами, церквами та вузенькими вуличками, котрі пам’ятають ще ходу римлян! Тут все ще пахне не золотими злитками та новими купюрами, а квітами та нагрітим на сонці камінням… Серце Цюріха – Старе місто, що ніжно обіймає річку своїми кам’яними мостами та набережними. Цюріхське озеро придає місту незвичної чарівності, завдяки чому воно виглядає як золотий скарб, що лежить на срібному дзеркалі. Вільний час.
– Невеличкий переїзд – і ласкаво просимо у «Інтерлакен – світ краси та величчі». Це вишуканий курорт з багатими традиціями у самому серці Швейцарських Альп, розташований між чарівних озер та суворих гір. Хто знає, можливо саме краса Інтерлакену спонукала маестро Мендельсона на створення весільного маршу. У всякому разі, саме звідси, з цього, за його словами «казкового куточка Землі», він писав: «Хто не бачив ландшафту Інтерлакена, той не бачив Швейцарії. Описати це неможливо, так як слова тут безсилі».
Поселення у готель. Вільний час. Відпочинок на швейцарських озерах. Ночівля.

День 6

ПОНЕДІЛОК Сніданок. Відпочинок на швейцарських озерах.– 8.30 – Рекомендуємо екскурсію «Швейцарія – країна з гарної картинки» (60/38 євро). Прибуття у Берн – місто фонтанів, квітів та… ведмедів! Так-так, саме ведмідь є символом міста, він зображений на гербі та прапорі, прикрашає фонтани та вітрини крамниць. Екскурсія починається з Трояндового саду, звідкіля відкривається велична панорама на Старе місто. Спустившись з пагорба, ми побачимо відому яму зі справжніми ведмедями, які радо хлопають та пританцьовують, якщо їх почати годувати! Берн має титул «найбільш квіткового міста». Майже у кожному вікні можна побачити горщик з геранню! Все це у сукупності приємно тішить погляд, наповнює душу незвичною радістю та спокоєм.
– Далі нас чекає «Швейцарська Рив’єра». Так називають узбережжя Женевського озера, котре якимось чарівним чином поєднує у собі все те найкраще, що є у цій невеличкій європейській країні. Знайомство з цим казковим регіоном ми почнемо зі столиці Швейцарської Рив’єри – міста Монтре, яке відомо своїм старим казино, набережною поетів та концентрацією музикантів.
– Бірюзова гладінь озера у білому вінку з гір – нас вітає «столиця світу» Женева! Символи міста – готичний собор Святого Петра, квітковий годинник та 140-метровий фонтан, що б’є прямо з озера. Веселкові струмені цього фонтану, що піняться немов шампанське, уособлюють прагнення вверх, у небо, у царство духу… Женева – найбільш маленьке серед міст світового значення. Тут є квартал міжнародних організацій, чарівне Старе місто та мальовничі променади вздовж озера.
Повернення у готель. Ночівля.

День 7

ВІВТОРОК Сніданок. Виселення з готелю.
– Переїзд у найбільш гірськолижні землі Австрії та столицю Тіролю – місто Інсбрук. Саме тут серця спортивних уболівальників б’ються ще частіше, адже в Інсбруку два рази проходили зимові Олімпійські ігри. Екскурсія містом, під час якої ми побачимо альпійську резиденцію Габсбургів, Стару ратушу, Міську башту – гордість Інсбруку та символ свободи його мешканців, а також емблему міста – «Золотий дах», з якого ще імператор Максиміліан любив спостерігати за турнірами та виставами, що проводилися на головній площі.
16.00 – Відвідини музею «Казковий світ Сваровські» (10 євро). Творіння Сваровські продаються по всьому світу, однак, щоб зрозуміти їх, відчути усе зимове зачарування кристалів льоду, замкнених у невеличких сяючих фігурках чи прикрасах, треба приїхати у містечко Ваттенс. Напевно, саме засніжені гірські вершини Альп, що яскраво виблискують на сонці, надихали Сваровські на створення крихкого та чарівного світу з фантазій та кришталю. Після огляду музею у фірмовому магазині за цінами виробника можна придбати ексклюзивні речі з кришталю, які доставлять радість вам та вашим близьким.
Переїзд у Зальцбург. Поселення у готель. Ночівля.

День 8
СЕРЕДА Сніданок.9.00 – Оглядова екскурсія «Зальцбург – симфонія звуків та краєвидів». Зальцбург – місто маленького формату, але світового значення. Завдяки численним культурним подіям, що проходять у мальовничому Старому місті, його слушно називають «сценою світу». Красоту Зальцбургу плекали століттями… Князя-архієпископи, що на протязі багатьох віків правили містом, хотіли зробити Зальцбург не просто одним з найбільш багатих та впливових міст Європи, вони бажали більшого – перетворити його на «Північний Рим». Вільний час.
13.00«Під хмарами, де творилася історія» (60 / 38 євро). Ми відвідаємо справжню природну перлину країни – національний парк Берхтесгаден. По одній з найбільш гарних гірських доріг Європи спеціальний автобус підніме нас на гору Кельштайн. Далі по тунелю ми дістанемося позолоченого ліфту і вже через кілька хвилин підйому опинимося у відомому маєтку «Орлине гніздо». У вільний час можна випити філіжанку кави або бокал пива в оточені сотень неймовірних вершин Баварських та Австрійських Альп. Потому нас зачарує Кьонігсзеє – найчистіше озеро Німеччини. Ландшафт його берегів нагадує узбережжя скандинавських фіордів, а краса смарагдово-зеленої води створює казковий настрій. На закінчення екскурсії – дегустація шнапсу, «найбільш правильного австрійського сувеніру».
20.00«Вечір в Августинській пивоварні» (30/18 євро) – найбільшій у країні. Окрім турботи про спасіння душ віруючих, ченці-августинці займалися пивоварною справою. Рахувалося, що пиво робить контакт з богом більш легким та заміняє під час посту різні продукти харчування. Спочатку монахи варили пиво у невеликій кількості для власної потреби, але потім почали продавати його місцевим «спраглим» біля воріт монастиря. Через два роки пиво августинців настільки сподобалося мешканцям Зальцбургу, що монахам прийшлося відкрити велику пивну таверну, котра до сих пір вже чотири століття щоденно приймає до п’яти тисяч істинних поціновувачів хмільного напою та м’ясних закусок.
Повернення у готель. Ночівля.

День 9

ЧЕТВЕР Сніданок. Виселення з готелю.
9.00«Гарно та весело» (30 / 18 євро) – відвідини заміського палацу Хельбрунн з всесвітньо відомим каскадом фонтанів. Тут у практично первозданному вигляді постає все те, що колись так тішило серця архієпископів Зальцбургу: повні загадок таємничі гроти, фігури, що приводяться у рух силою води, численні фонтани, що розташувалися на кожному кроці, у самих несподіваних кутках парку. Одним словом – гарно та весело (палац відкритий з 1 квітня).
12.00«Сіль – біле золото Зальцбургу» (30 / 18 євро). Ми відвідаємо сольову печеру Бад-Дюрнберг, в якій сіль видобувалася ще 2500 років тому племенами кельтів. На поромі під чарівну музику ми перетнемо підземне озеро, покотимося на швидкості зі спеціальних гірок на саме днище печери, подивимося забавні та в той самий час пізнавальні фільми про архієпископів Зальцбургу, які зробили видобування солі у горі Бад-Дюрнберг головним джерелом прибутку.
Переїзд в Угорщину, на Балатон – найбільше озеро у Центральній Європі. Поселення у готель. Ночівля.

День 10

П’ЯТНИЦЯ Сніданок. Відпочинок на озері Балатон.
«Угорське море – Балатон»! Мрія та поезія, історія та традиції, казки та легенди, гордість видатних та простих угорців… Шовкові обійми його хвиль, яскраві вітрила яхт, сонце та гарний настрій – Балатон із задоволенням відкриє перед нами динамічний світ молодості, літа та різноманітних розваг, які ще нікого не залишили байдужим.
– Для усіх бажаючих – дегустація Бадачонських вин (18 євро). Адже недарма говорять, що «Хороше вино народжується там, де виноградна лоза знаходить своє відображення у Балатоні».
Повернення у готель. Ночівля.

День 11

СУБОТА Сніданок. Виселення з готелю.Повернення в Україну. Орієнтовне прибуття у Чоп о 18.00, у Львів – о 23.00.

Вартість туру при оплаті замовлення:

Standart

Дорослі:

Діти до
12 років:

 Більше 8 тижнів

480 €

420 €

 Більше 6 тижнів

488 €

430 €

 Менше 6 тижнів

518 €

460 €

Вартість туру відрізняється від звичайної:
* – Сезонна доплата + 18 €
** – Сезонна доплата + 30 €
М – Травневі свята 25.04 М
(зміни програми, тарифів і вартості туру)
Вартість включає
• проїзд автобусом туркласу
• проживання в готелі, сніданки (шведський стіл)
• екскурсії по програмі
• дегустація токайських вин і «угорський гуляш»
• супровід керівника групи, страхування

Вартість не включає

• рекомендовані програми, вхідні квитки
• консульський збір – 35 € (крім категорії громадян звільнених від оплати – пенсіонери, діти до 18 років … згідно договору про спрощення візового режиму) Шановні Туристи, для замовлення туру в Агентстві Вашого міста, ПРОСИМО Вас, мати при собі закордонний паспорт та Український паспорт, або копії цих документів.
Важливо! Згідно вимог Консульства, і відповідно з візовим кодексом країн ЄС,
Анкета (аплікаційна форма) заповнюється / підписується тільки ОСОБИСТО туристом.

Залиште власний відгук про цей тур

Ваша електронна адреса не буде публікуватися. Обов'язкові поля: ім'я та електронна пошта *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2012 Туристична агенція Міленіум плюс, м. Рівне: Відпочинок в Криму, Турції, Єгипті, Болгарії, автобусні тури по Україні та Європі

Google+