Альпійський мікс! Німеччина + Австрія (5 днів, від 200 євро)

День 1. СУБОТА. Львів 9.00 – Подарунок від компанії. Пішохідна екскурсія «Тільки у Львові…» Запрошуємо на прогулянку середньовічним Львовом. Тут завмирає час… Вузенькими вуличками розливається аромат ранішньої кави, кличуть своїми передзвонами старовинні церкви. Костел Успіня, Домініканський собор, Ратуша, церква Святого Юри… Гостинно відкриває свої двері Стара аптека, а кожний камінець на площі Ринок несе через століття свою історію…
20.00– Виїзд від Львівського залізничного вокзалу. Переїзд у гостинну Угорщину – країну вина, паприки та термальних джерел. Тут, всупереч вихрам історії, збереглося чимало шедеврів, з якими варто познайомитися: стародавні пам’ятники Римської імперії розташовані по сусідству з будівлями часів османського іга, романські храми – з гордівливими фортецями Середньовіччя. А почнемо ми наше знайомство з Угорщиною з її столиці…

День 2. НЕДІЛЯ. Ранком для усіх бажаючих – відвідини термальних купалень графа Сечені (13 євро). 10.00 – Оглядова екскурсія прекрасною Будою та величним Пештом. Це – «Перлина Дунаю» Будапешт. О, це місто! Найгарніша площа Європи – площа Героїв, парк Варошлігет з замком Вайдахуняд. Ось і Рибацький бастіон, собор Матяша, де вінчалися усі королівські родини, пам’ятник Святій Трійці та сам Королівський палац! Звідси відкривається чудовий краєвид на Дунай та Пешт з витонченим неоготичним Парламентом.
14.00 – Рекомендуємо подорож у Сентендре (23/18 євро) – надзвичайне та затишне місто, де можна зануритися у атмосферу старовинних вулиць, маленьких церков, музеїв та сувенірних крамничок. Саме тут варто скуштувати справжні марципани та провести солодкі хвилини у світі казки!
18.00 – Рекомендуємо екскурсію «Ажурні прикраси Будапешту» (23/18 євро). Сім мостів слугують справжньою прикрасою Блакитного Дунаю. Вони, немов намиста з перлин, з’єднують дві частини міста – Буду та Пешт. У воді віддзеркалюються величні споруди: Парламент, Академія наук, Королівський палац… Повз нас «пропливають» старовинні водолікарні, готелі та музеї…
19.30Переїзд територією Угорщини. Поселення у готелі. Ночівля.

День 3. ПОНЕДІЛОК. Сніданок. 7.00 – Виселення з готелю. Переїзд в Австрію.
13.30 – Оглядова екскурсія «Зальцбург – симфонія звуків та краєвидів». Зальцбург – місто маленького формату, але світового значення. Завдяки численним культурним подіям, що проходять у мальовничому Старому місті, його слушно називають «сценою світу». Красоту Зальцбургу плекали століттями… Князя-архієпископи, що на протязі багатьох віків правили містом, хотіли зробити Зальцбург не просто одним з найбільш багатих та впливових міст Європи, вони бажали більшого – перетворити його на «Північний Рим». Вільний час.
15.30«Гарно та весело» (30/18 євро) – відвідини заміського палацу Хельбрунн з всесвітньо відомим каскадом фонтанів. Тут у практично первозданному вигляді постає все те, що колись так тішило серця архієпископів Зальцбургу: повні загадок таємничі гроти, фігури, що приводяться у рух силою води, численні фонтани, що розташувалися на кожному кроці, у самих несподіваних кутках парку. Одним словом – гарно та весело (палац відкритий з 1 квітня).
18.00«Вечір в Августинській пивоварні» (30/18 євро) – найбільшій у країні. Окрім турботи про спасіння душ віруючих, ченці-августинці займалися пивоварною справою. Рахувалося, що пиво робить контакт з богом більш легким та заміняє під час посту різні продукти харчування. Спочатку монахи варили пиво у невеликій кількості для власної потреби, але потім почали продавати його місцевим «спраглим» біля воріт монастиря. Через два роки пиво августинців настільки сподобалося мешканцям Зальцбургу, що монахам прийшлося відкрити велику пивну таверну, котра до сих пір вже чотири століття щоденно приймає до п’яти тисяч істинних поціновувачів хмільного напою та м’ясних закусок.
Переїзд у Німеччину. Поселення у готелі. Ночівля.

День 4. ВІВТОРОК. Сніданок. Виселення з готелю.– 9.00 – Пішохідна екскурсія «Мюнхен – легенда Баварії». Так, справдилися слова Людвіга I, майбутнього короля Баварії: «Я хочу зробити з Мюнхена місто, котре надавало би Німеччині стільки честі, що той, хто не бачив Мюнхену, не знав би справжньої Німеччини». Мюнхен – місто-казка на півдні країни та місце, де ніколи сумувати. Пивний фестиваль Октоберфест та місцева Опера, ресторан «Хофбройхаус» та Пінакотека, музей BMW та футбольний клуб «Баварія» – ось чим славиться це місто та гордяться його мешканці. Тут старі баварські традиції гармонійно доповнюють бурхливу та галасливу сучасність.
– 10.00 – Рекомендуємо екскурсію «Втілена мрія – замок Нойшванштайн» (60/38 євро). Казковий замок, втілення мрії чудернацького короля, котрий уявляв себе лебединим лицарем. Замок-казка, який сховався у лісах Баварських Альп, справжній шедевр, котрий справедливо заслужив популярність у туристів. Нойшванштайн став прототипом замку Сплячої красуні в Диснейленді, джерелом натхнення Чайковському для балету «Лебедине озеро» та втіленням любові Людвіга II до музики Вагнера. При першому погляді на замок здається, що хтось забув тут свою іграшку – настільки ілюзорними виглядають башти Нойшванштайну, котрі пропливають на фоні темно-зелених ялинок. У замку більш ніж 360 залів, красу та вишуканість яких важко описати словами, над їх оздобленням працювало багато майстрів та архітекторів. Кожна зала замку – це гімн операм Вагнера та героям германських легенд.
16.30Переїзд в Угорщину. Поселення у готелі. Ночівля.

День 5. СЕРЕДА. Сніданок. Виселення з готелю. У вільний час пропонуємо на вибір наступні екскурсії:
«Угорський Версаль – палац Естерхазі» (вхідний квиток 8 євро). Відвідини найгарнішого барокового палацу країни справді вразять вас. У розкішному комплексі, де колись влаштовувались пишні свята, бали та феєрверки, розміщувалось 126 залів, багато прикрашених у стилі рококо, а також приватний театр, оркестр та балет. Життя тут було таким розкішним, що слава про палац Естерхазі розійшлася усією Європою.
«Відень – столиця Габсбургів». Відень – місто музики та великих музикантів, місто чаруюче та прекрасне. Його слушно називають «Серцем Європи». Як бувша столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своїми величчю та розкішшю, чарівністю та теплом. Це надзвичайне місто – вузькі середньовічні вулички та широкі імперські площі, Кільцевий бульвар, Ратуша, Парламент, Віденська опера, Чумна колона та, звичайно ж, собор Святого Стефана – духовний символ історії Австрії…
19.00Повернення в Україну.

День 6. ЧЕТВЕР.Орієнтовне прибуття у Львів – о 12.00. Вільний час.

Вартість туру при оплаті замовлення:

Standart

Дорослі:

Діти до
12 років

 Більше 8 тижнів

 200 €

 170 €

 Більше 6 тижнів

 210 €

 180 €

 Менше 6 тижнів

 220 €

 190 €

Вартість туру відрізняється від звичайної: 
* – Сезонна доплата + 10 €
** – Сезонна доплата + 18 €
М – Травневі свята 28.04 М
(зміни програми, тарифів і вартості туру)
НГ-Новорічні свята 28.12 нг (зміни програми, тарифів і вартості туру)
Р – Різдвяні свята 3.01Р (зміни програми, тарифів і вартості туру)

Вартість включає
• проїзд автобусом туркласу
• проживання в готелі, сніданки (шведський стіл)
• екскурсії по програмі
• супровід керівника групи, групова страховка
Вартість не включає• рекомендовані програми, вхідні квитки
• консульський збір – 35 € (крім категорії громадян звільнених від оплати – пенсіонери, діти до 18 років … згідно договору про спрощення візового режиму)
Шановні Туристи, для замовлення туру в Агентстві Вашого міста, ПРОСИМО Вас, мати при собі закордонний паспорт та Український паспорт, або копії цих документів.
Важливо! Згідно вимог Консульства, і відповідно з візовим кодексом країн ЄС,
Анкета (аплікаційна форма) заповнюється / підписується тільки ОСОБИСТО туристом.

Увага! Порядок отримання аплікаційної форми.
Агент (То агенство, де Ви замовили тур) робить Замовлення Оператору (Аккорд Тур).
Агент отримує Підтвердження Замовлення від Оператора.
Тепер Агенту необхідно отримати Аплікаційну форму (візову анкету).
Для отримання необхідно Оператору надіслати скановані копії:
1. Закордонного паспорта 1 сторінки,
2. Українського паспорта 1 сторінки та сторінки з пропискою.
3. Заповнити та надіслати нам реєстраційну Форму, яка знаходиться на сайті в переліку документів для даного консульства під пунктом № 2.
Далі протягом трьох (3) робочих днів Агент отримує від Оператора готову Аплікаційну форму для заповнення / підпису.
Шановний Турист, Ви, разом з Агентом перевіряєте Аплікаційну форму.
Роздруковуєте аплікаційну форму з використанням двостороннього режиму друку.
Заповнюєте / підписуєте особисто Ви (Турист) і СУВОРО ручкою з синім чорнилом.
Шановні Туристи, у Ваших інтересах, щоб анкета не була підписана третіми особами!
Так як документи, які підписані третіми особами в роботу прийматися не будуть.
Просимо Вас виконувати порядок покроково з оформлення візової анкети – це значно зменшує ризик отримання відмови у візі.
Якісні копії ВСІХ необхідних документів повинні бути надані на окремих аркушах А-4
ВАЖЛИВО
• При замовленні – програму, вартість туру і наявність місць прохання уточнювати.
• Оплата туру здійснюється в гривнях по фіксованому комерційному курсу. При кожному замовленні курс уточняти
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі – консульський збір не повертається
За одномісне розміщення передбачена доплата – 70 €. Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах
Місця в автобусі розподіляються автоматично, у міру надходження заявок і вказуються в підтвердженні. Посадка в автобус можлива тільки згідно підтверджених місць.
• Для туристів, бажаючих подорожувати на місцях в останньому ряді автобусу (спинка сидіння не відкидається) надається знижка 10 €
Кількість місць обмежена (4-5 місць) і їх нумерація може змінюватися в залежності від конфігурації автобуса.
• Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 30 чоловік. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено
• Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг і не несе відповідальності за роботу митних служб

Залиште власний відгук про цей тур

Ваша електронна адреса не буде публікуватися. Обов'язкові поля: ім'я та електронна пошта *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2012 Туристична агенція Міленіум плюс, м. Рівне: Відпочинок в Криму, Турції, Єгипті, Болгарії, автобусні тури по Україні та Європі

Google+