Що таке електронний квиток?

Електронний квиток або e-ticket – це електронний документ, що засвідчує договір повітряного перевезення між пасажиром і авіакомпанією. Це електронна форма звичного паперового квитка.

Переваги електронного квитка:

економія часу при покупці, особливо при придбанні через інтернет; зберігання квитка в електронному вигляді в базі даних авіакомпанії, що убезпечує від втрати, викрадення або того, що ви просто забули квиток; можливість придбати квиток для інших осіб, які знаходяться в іншому місті або з інших причин не мають можливості самостійно придбати квиток, і їм буде необхідно лише прийти на реєстрацію в аеропорт.

При оформленні перельоту за допомогою електронного квитка бажано на час подорожі мати при собі маршрутний лист (роздрукований e-ticket), це не є обов’язковою умовою, але може знадобитися для надання службам авіаційної безпеки, перед входом в аеропорт, під час проходження паспортного контролю або митного огляду, як доказ того, що ви маєте зворотній квиток.

Для реєстрації в аеропорту необхідний паспорт для дорослих та свідоцтво про народження для дітей. Квиток може бути використаний для перевезення лише тієї особи, яка зазначена в ньому.

У відповідності до сплаченого тарифу, пасажирам надається обслуговування бізнес-/першого або економ-класу. Перелік та норми надання послуг по класах обслуговування встановлюються авіакомпанією.

© 2012 Туристична агенція Міленіум плюс, м. Рівне: Відпочинок в Криму, Турції, Єгипті, Болгарії, автобусні тури по Україні та Європі

Google+