Реєстрація на рейс

Як правило, реєстрація на рейс в аеропорту починається за 2 години до вильоту і закінчується за 1 годину. Якщо пасажир запізнився на реєстрацію на рейс або посадку, він до польоту не допускається. У квитку завжди вказується місцевий час вильоту і прильоту.

На початку реєстрації необхідно пройти паспортний і митний контроль. Після пред’явлення квитка співробітник авіакомпанії оформляє ваш багаж і видає посадковий талон із зазначенням вашого місця в салоні літака. У разі проходження контролю в режимі «зеленого коридору» митний контроль не здійснюється.

Далі потрібно уважно слідкувати за оголошеннями: про початок посадки на рейс буде оголошено додатково. Після цього вам необхідно пройти до виходу, номер якого вказаний у вашому посадковому талоні.

В окремих країнах та у деяких авіакомпаній можуть бути встановлені додаткові правила та процедури проходження контролю, що може значно вплинути на час, необхідний для його здійснення. Тому рекомендуємо заздалегідь при покупці або попередньому бронюванні авіаквитка уточнити особливості проходження процедури реєстрації (наприклад, при польоті з України в США передбачена можливість повного огляду багажу і пасажирів, що може займати до 4 годин).

© 2012 Туристична агенція Міленіум плюс, м. Рівне: Відпочинок в Криму, Турції, Єгипті, Болгарії, автобусні тури по Україні та Європі

Google+