Майнове страхування

Програми добровільного страхування майна та відповідальності фізичних осіб «АХА Квартира», «АХА Будинок» від АХА — максимум комфорту / мінімум витрат.

Страхова компанія АХА цінує Вас та Ваш час. Саме тому, для забезпечення повноти страхового захисту Вашого майна були розроблені спеціальні програми, а саме:

  • страхування майна — «АХА Будинок»;
  • комплексне страхування майна та відповідальності, пов’язаної з експлуатацією майна, — «АХА Квартира»

Що можна застрахувати?

Майно, яке належить на правах власності Страхувальнику та членам його сім’ї, які проживають разом з ним та ведуть спільне господарство, а також майно, яким Страхувальник розпоряджається згідно договору найму (оренди, прокату, лізингу тощо), якщо таке майно не застраховане його власником, а саме:.

Конструктивні елементи нерухомості (квартири або індивідуального будинку).
Внутрішнє оздоблення.
Домашнє майно (предмети інтер`єру, меблі, килимові вироби, санітарно-технічне обладнання (унітази, раковини, ванни тощо), газові та електричні плити, лічильники, електропобутові прилади, аудіо-, відео-, кіно-, фото-, електронна техніка та інше майно).

Дані програми не використовуються при страхуванні майна, яке знаходиться в заставі в банку або іншій кредитній установі.

Від чого можна застрахувати?

Згідно з договором страхування покривається втрата (загибель) або пошкодження майна внаслідок:

  • Пожежі, задимлення, вибуху, удару блискавки;
  • Стихійних лих;
  • Протиправних дій третіх осіб (в тому числі крадіжки, грабежу, підпалу, розбою);
  • Дії води;
  • Падіння пілотованих літальних об’єктів або їхніх частин;
  • Стороннього впливу (наїзду транспортних засобів, падіння дерев та інше).

Крім того, за програмою «АХА Квартира» покривається страхування відповідальності перед третіми особами (сусідами), що може виникнути внаслідок володіння, користування та розпорядження майном (пожежа, вибух, дія води) — компанія компенсує завдану Вами шкоду життю, здоров’ю та/або майну третіх осіб.

Страхова сума

Страхова сума обирається Страхувальником самостійно з запропонованих варіантів. Мінімальна страхова сума складає 12 500 грн., максимальна – 1 500 000 грн.

Страхове відшкодування:

У випадку знищення або пошкодження застрахованого майна страхове відшкодування виплачується в повному обсязі в межах обраних страхових сум та лімітів відповідальності щодо окремих категорій майна.
Основні переваги програм «АХА Квартира», «АХА Будинок»

Комплексний страховий захист за одним договором страхування.
Економія Вашого часу та відсутність витрат на проведення огляду, опису та експертної оцінки майна.
Вартість комплексного страхування значно нижча, ніж страхування різних категорій майна та відповідальності окремо – ціна поліса складає від 50 грн. на рік.
Індивідуальний підхід – Ви самостійно обираєте страхове покриття із запропонованих варіантів страхових сум.

Заявка на оформлення страхування

Представтесь (обов'язково)

Контактний телефон (обов'язково)

Примітки

captcha

© 2012 Туристична агенція Міленіум плюс, м. Рівне: Відпочинок в Криму, Турції, Єгипті, Болгарії, автобусні тури по Україні та Європі

Google+