ОСЦПВ. Обов'язкова автоцивілка

Що таке обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ ВНТЗ)?

Цей вид страхування є обов’язковим згідно Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» (надалі – Закон).

Що можна застрахувати?

Цивільну відповідальність за збитки, завдані майну, життю або здоров’ю третіх осіб, внаслідок ДТП, що сталася з вини водія забезпеченого транспортного засобу (надалі також – ТЗ).

З 19 вересня 2011 року у зв’язку зі змінами в законодавстві  ОСЦПВ ВНТЗ може бути укладено тільки один тип договору, умови страхування якого відповідають договору 1- го типу. За таким договором застрахованою вважається відповідальність будь-якої особи, що на законних підставах керує транспортним засобом, вказаним у полісі.

На який строк може бути укладено поліс?

Відносно ТЗ, які  постійно зареєстровані в Україні та які не підпадають під обов’язковий технічний контроль (ОТК), поліс укладається строком  на 1(один) рік.
Виключенням є ТЗ, які мають тимчасову реєстрацію або ті, що зареєстровані в інших країнах, та  ТЗ, які підпадають під ОТК. Відносно таких ТЗ укладаються поліси зі строком дії від 15 днів до 1 року.

Страхова сума

Згідно Закону, страхова сума (ліміт відповідальності) за шкоду, заподіяну майну третіх осіб, встановлена у розмірі 50 000 грн. на кожного потерпілого (не більше 5-ти осіб).

Страхова сума (ліміт відповідальності) за шкоду, заподіяну життю та здоров’ю третіх осіб становить 100 000 грн. на одного потерпілого.

Розмір безумовної франшизи при відшкодуванні шкоди, заподіяної майну потерпілих осіб,  складає 1000 грн.

Франшиза за шкоду, заподіяну життю та здоров’ю третіх осіб, не застосовується.
Скільки коштує страхування?

Вартість полісу ОСЦПВ залежить від:

  • типу транспортного засобу (об’єм двигуна, вантажопідйомність, пасажиромісткість);
  • місця реєстрації ТЗ;
  • періоду використання ТЗ (для річних полісіів ОСЦПВ (автоцивілки);
  • сфери використання ТЗ;
  • водійського стажу осіб, які допущені до керування ТЗ;
  • строку дії полісу.

Як придбати поліс?

Оформіть заявку страхування зараз:

Представтесь (обов'язково)

Контактний телефон (обов'язково)

Примітки

captcha

© 2012 Туристична агенція Міленіум плюс, м. Рівне: Відпочинок в Криму, Турції, Єгипті, Болгарії, автобусні тури по Україні та Європі

Google+