Італія - країна натхнення! (8 днів, від 330 євро)

День 1. СУБОТА. 8.30 – Виїзд зі Львова, о 14.00 – з Чопу.
• Переїзд у гостинну Угорщину – країну вина, паприки та термальних джерел. Тут, всупереч вихрам історії, збереглося чимало шедеврів, з якими варто познайомитися: стародавні пам’ятники Римської імперії розташовані по сусідству з будівлями часів османського іга, романські храми – з гордівливими фортецями Середньовіччя.
Поселення у готель. Ночівля.

День 2. НЕДІЛЯ. Сніданок. Виселення з готелю.
8.30 – Оглядова екскурсія прекрасною Будою та величним Пештом. Це – «Перлина Дунаю» Будапешт. О, це місто! Найгарніша площа Європи – площа Героїв, парк Варошлігет з замком Вайдахуняд. Ось і Рибацький бастіон, собор Матяша, де вінчалися усі королівські родини, пам’ятник Святій Трійці та сам Королівський палац! Звідси відкривається чудовий краєвид на Дунай та Пешт з витонченим неоготичним Парламентом.
13.00 – Рекомендуємо подорож у Сентендре (23/18 євро) – надзвичайне та затишне місто, де можна зануритися у атмосферу старовинних вулиць, маленьких церков, музеїв та сувенірних крамничок. Саме тут варто скуштувати справжні марципани та провести солодкі хвилини у світі казки!
19.00Переїзд територією Угорщини. Поселення у готелі. Ночівля.

День 3. ПОНЕДІЛОК. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Австрію.
10.00 – Оглядова екскурсія «Відень – столиця Габсбургів». Відень – місто музики та великих музикантів, місто чаруюче та прекрасне. Його слушно називають «Серцем Європи». Як бувша столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своїми величчю та розкішшю, чарівністю та теплом. Це надзвичайне місто – вузькі середньовічні вулички та широкі імперські площі, Кільцевий бульвар, Ратуша, Парламент, Віденська опера, Чумна колона, площа Ам-Хоф та, звичайно ж, собор Святого Стефана – духовний символ історії Австрії…
У вільний час є можливість відвідати наступні екскурсії:
«Блиск та занепад великої імперії» (30/18 євро) – відвідини Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого ґатунку із зібрання імператорської родини. Були часи, коли у землях Габсбургів не заходило сонце, коли представники династії займали імператорській трон, коли вони були повноправними правителями Угорщини та Богемії. Імперії більше нема, але багатства надовго пережили своїх власників… Священний Грааль та Спис Долі… Так-так, вони насправді існують і знаходяться саме тут – у Скарбниці.
«Палаци імперії – Шенбрунн та Бельведер» (38/30 євро). Відень – це місто, яке можна пізнавати нескінченно. Спочатку нанесемо візит принцу Євгену Савойському та побачимо дивовижний за своєю красою замок відомого полководця – Бельведер. Його вважають одним з найкрасивіших зразків бароко у світі! Палац Шенбрунн – літня резиденція династії Габсбургів. Подібно Петергофу та Версалю це ансамбль, що об’єднує архітектуру та природу, де парк стає продовженням палацу. Ось вже більше трьох століть Шенбрунн є гордістю та одною з головних пам’яток австрійської столиці.
17.00 Переїзд територією Австрії. Поселення у готелі. Ночівля.

День 4. ВІВТОРОК. Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Італію – чарівну, темпераментну, вишукану та фантастично гарну. В Італії черпали натхнення великі майстри мистецтва, які потім дарували світу свої безсмертні шедеври.
14.00 – Оглядова екскурсія «Квітуча Флоренція». Флоренція – це не просто італійське місто, це – сама Італія. Флоренція дивовижно гармонійно поєднує у собі велич та помпезність Риму, романтичність Венеції, могутність Ватикану, спокій та затишок Верони. Флоренція – це батьківщина епохи Відродження, це «Давид» Мікеланджело та «Венера» Ботічеллі. Здається, що духом мистецтва пронизане навіть тутешнє повітря. Воно збирається десь високо на горі Монтальбано та спускається вниз, прямуючи по вузьким вуличкам міста, просочується у затінені сади Медичі та щільним кільцем змикається над куполом Брунеллескі.
Вільний час у Флоренції.
• Запрошуємо вас у величну Пізу «На допомогу падаючий башті» (36/18 євро). Піза – родзинка Італії. У старі часи вона була однією з чотирьох наймогутніших морських республік країни, а сьогодні – улюблене місце туристів. І це не випадково, адже головна прикраса – Пізанська башта – дійсно вражає уяву своєю красою та унікальністю, а її слава «падаючої» ось вже не одне століття хвилює любителів пригод та усього незвичного. Який геніальний архітектор майже тисячу років тому зважився обдурити закони фізики та прославитися на увесь світ? Неймовірно, але чудеса ще існують, і ви у цьому переконаєтеся самі!!!
Поселення у готелі. Ночівля.

День 5. СЕРЕДА. Сніданок. Вільний час. Рекомендуємо:
7.30 – Екскурсія «Рим – велике та вічне місто» (68/60 євро, пересування Римом виключно громадським транспортом). Рим – перше кохання людства та перша супердержава планети. Рим – єдиний з тисяч існуючих на Землі міст, що отримав назву «Вічного»! Йому наслідували, його боялися, їм захоплювалися… А почнемо ми нашу екскурсію з огляду пам’яток античного Риму, відчуємо велич Римської імперії, пройдемося по бруківці, що пам’ятає ще ходу самого Юлія Цезаря, почуємо старовинні легенди та правдиві свідчення про відомих імператорів та їх оточення. Тут кожний куточок, кожний будинок, кожний камінець мають свою неповторну історію, і вона оживає прямо на очах: Пантеон, римській Форум, арка Костянтина, площа Іспанії, Капітолій, а також головний символ Риму – Колізей. Це «помпезна симфонія архітектури», вінець інженерної думки античності. Римляни казали: «Поки стоїть Колізей, буде стояти Рим»! А вони вміли будувати на тисячоліття…
• Екскурсія у Собор Святого Петра та Музеї Ватикану (36/30 євро). Музей Ватикану представляє собою цілий комплекс з численними залами та кімнатами, що переходять одна в іншу. Тут можна побачити творіння античних скульпторів, геніїв Відродження та сучасних художників. Але найяскравішою перлиною цих скарбів світового мистецтва безперечно є Сікстинська капела – шедевр колекції Ватикану. Саме тут світ придбав у образі Мікеланджело найвеличнішого живописця усіх часів та народів. Захват викликає не тільки чудесна краса фресок та гра кольорів, а ще й вражаючий зміст, закладений у кожному сюжеті.
18.30Повернення у Флоренцію. Ночівля.

День 6. ЧЕТВЕР. Сніданок. Виселення з готелю. Мрії збуваються!!! 13.00 – Оглядова екскурсія «Венеція – заручена з морем» (білети на катер: дорослі – 18 євро, діти – 16 євро). Ось вона – незвична краса та приваблива романтика! Про Венецію написано багато, але кожний відкриває її для себе наново. Тут все унікальне та дивовижне: місто нагадує театральні декорації, що зберігають численні таємниці багатьох поколінь. Здається, нібито сам час тече між стінами будинків, що пам’ятають славне минуле Венеціанської республіки, імена тих, хто жив, кохав та творив у цьому місті.
Для усіх бажаючих рекомендуємо наступні екскурсії:
«Таємниці венеціанських каналів» (26/16 євро) – прогулянка на гондолі з шампанським. Розкішні канали та гондоли, що ковзають ними, дивовижно гарні маски, чудесні мости, палаци та маленькі будиночки, кожний з яких – справжній витвір мистецтва. Все це фрагменти дивної італійської казки під назвою Венеція. Вона як музика, яку хочеться слухати безкінечно. Вона має в собі величезну кількість таємниць та чудес, і щоб зрозуміти їх – потрібна вічність…
«Вся краса Венеції» (36/30 євро) – прогулянка на водному таксі Гранд-каналом, єдиною у світі «водною вулицею». Гранд-канал – символ блиску та розкоші Венеціанської республіки. Ми побачимо «парад» більш як 200 мармурових палаців, що обрамовують цей жвавий водний шлях. Вони побудовані на протязі п’яти століть та в історичному плані нагадують переклик старої аристократії, тому що майже кожний палац носить назву колись впливових родин.
• Відвідини з екскурсоводом величного Палацу дожей (36/30 євро). Це бувша резиденція могутніх правителів Венеції, місце засідань Великої ради, Сенату та Верховного суду Венеціанської республіки. Тут приймали закони, виносили вироки та, звісно ж, плели інтриги.
17.00Переїзд в Угорщину. Поселення у готелі. Ночівля.

День 7. П’ЯТНИЦЯ. Сніданок. Виселення з готелю.
Нас чекає одне з чудес Угорщини – купання у кратері вулкану на озері Хевіз (13 євро)! Кажуть, що це озеро з «живою водою». Тут кожну секунду з глибин кратеру піднімається могутній потік цілющої гарячої води, кожні 28 годин вода у озері повністю оновлюється, а її температура навіть зимою не опускається нижче 26 градусів тепла. Переїзд у Будапешт. Вільний час.
18.00 – Рекомендуємо екскурсію «Ажурні прикраси Будапешту» (23/18 євро). Сім мостів слугують справжньою прикрасою Блакитного Дунаю. Вони, немов намиста з перлин, з’єднують дві частини міста – Буду та Пешт. У воді віддзеркалюються величні споруди: Парламент, Академія наук, Королівський палац… Повз нас «пропливають» старовинні водолікарні, готелі та музеї…
19.00Повернення в Україну.

День 8. СУБОТА. Орієнтовне прибуття у Львів о 9.00. Вільний час.
Подарунок від компанії. Пішохідна екскурсія «Тільки у Львові…» Запрошуємо на прогулянку середньовічним Львовом. Тут завмирає час… Вузенькими вуличками розливається аромат ранішньої кави, кличуть своїми передзвонами старовинні церкви. Костел Успіня, Домініканський собор, Ратуша, церква Святого Юри… Гостинно відкриває свої двері Стара аптека, а кожний камінець на площі Ринок несе через століття свою історію…

Вартість туру
при оплаті замовлення:

Standart

Дорослі:

Діти
до 12 років

 Більше 8 тижнів

 330 €

 260 €

 Більше 6 тижнів

 350 €

 280 €

 Менше 6 тижнів

 360 €

 290 €

Вартість туру відрізняється від звичайної: 
* – Сезонна доплата + 18 €
** – Сезонна доплата + 30 €М – Травневі свята 28.04 М
(зміни програми, тарифів і вартості туру)
НГ – Новорічні свята 28.12 нг (зміни програми, тарифів і вартості туру)
Р – Різдвяні свята 2.01Р (зміни програми, тарифів і вартості туру))

Вартість включає
• проїзд автобусом туркласу
• проживання в готелі, сніданки (шведський стіл)
• екскурсії по програмі
• супровід керівника групи, страхування

Вартість не включає

• рекомендовані програми
консульський збір – 35 € (крім категорії громадян звільнених від оплати – пенсіонери, діти до 18 років … згідно договору про спрощення візового режиму)
Шановні Туристи, для замовлення туру в Агентстві Вашого міста, ПРОСИМО Вас, мати при собі закордонний паспорт та Український паспорт, або копії цих документів.
Важливо! Згідно вимог Консульства, і відповідно з візовим кодексом країн ЄС, Анкета (аплікаційна форма) заповнюється / підписується тільки ОСОБИСТО туристом.

Залиште власний відгук про цей тур

Ваша електронна адреса не буде публікуватися. Обов'язкові поля: ім'я та електронна пошта *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2012 Туристична агенція Міленіум плюс, м. Рівне: Відпочинок в Криму, Турції, Єгипті, Болгарії, автобусні тури по Україні та Європі

Google+