Карнавал емоцій! (8 днів, від 290 євро)

День 1

НЕДІЛЯ Львів.
8.30 – Виїзд зі Львова, о 14.00 – з Чопу.
Перетин кордону, переїзд на північ Угорщини, в Егерський виноробний регіон – на батьківщину вогняних червоних та ніжних білих вин. Найвідоміше з них – «Бича кров», а найприємніше – «Егерська дівчина».
Усіх запрошуємо на смачний гуляш та дегустацію відомих сортів вин у Долину Красунь!
Переїзд у Будапешт. Поселення у готелі. Ночівля.

День 2
ПОНЕДІЛОК Сніданок.
9.00 – Оглядова екскурсія прекрасною Будою та величним Пештом. Це – «Перлина Дунаю» Будапешт. О, це місто! Найгарніша площа Європи – площа Героїв, парк Варошлігет з замком Вайдахуняд. Ось і Рибацький бастіон, собор Матяша, де вінчалися усі королівські родини, пам’ятник Святій Трійці та сам Королівський палац! Звідси відкривається чудовий краєвид на Дунай та Пешт з витонченим неоготичним Парламентом.
13.00 – Рекомендуємо подорож у Сентендре (23/18 євро) – надзвичайне та затишне місто, де можна зануритися у атмосферу старовинних вулиць, маленьких церков, музеїв та сувенірних крамничок. Саме тут варто скуштувати справжні марципани та провести солодкі хвилини у світі казки!
20.00 – Програма «Шарм нічного міста» (30/18 євро). Рекомендуємо вам провести вільний час у найулюбленішому місці прогулянок угорської знаті – на набережній Корзо та фешенебельній вулиці Ваци. Тут Пешт чепурний та святковий навіть у будні. Сюди приходять не тільки за покупками, але й просто погуляти, зустрітися з друзями та помилуватися краєвидом на Будайську фортецю. Вечором, коли запалюються численні вогні, на фоні зоряного неба висвічуються Королівський палац, Рибацький бастіон та пам’ятник єпископу Гелерту. Відчуйте – ви у Будапешті! І на завершення програми – прогулянка «В світлі тисячі вогнів» на кораблику Дунаєм з необмеженою кількістю шампанського!!!
Ночівля у готелі. 

День 3

ВІВТОРОК Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Австрію.
• Оглядова екскурсія «Відень – столиця Габсбургів». Відень – місто музики та великих музикантів, місто чаруюче та прекрасне. Його слушно називають «Серцем Європи». Як бувша столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своїми величчю та розкішшю, чарівністю та теплом. Це надзвичайне місто – вузькі середньовічні вулички та широкі імперські площі, Кільцевий бульвар, Ратуша, Парламент, Віденська опера, Чумна колона та, звичайно ж, собор Святого Стефана – духовний символ історії Австрії…
17.00Переїзд територією Австрії. Поселення у готелі. Ночівля.

День 4
СЕРЕДА Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Італію.
• Оглядова екскурсія «Верона – столиця закоханих». Суворі міські мури надійно охороняють легенду про Ромео та Джульєтту, котра перетворила Верону на одне з найбільш романтичних міст світу. Під час оглядової екскурсії ми побуваємо у фортеці середньовічних правителів Скаліджерів, побачимо старий міст Пьєтра, ворота Леоні та Борсарі, славетну Арену, де в часи Римської імперії проходили бої гладіаторів, а в наш час розігруються масштабні оперні спектаклі. Тут приголомшливої краси будинки, палаци та храми, прекрасні скульптури та дивовижні фрески. Але туристи різних вікових категорій перш за все спішать відвідати маленьке подвір’я. Саме тут знаходиться «балкон Джульєтти», з якого юна та приваблива дівчина колись клялася у вічній любові своєму Ромео…
Поселення у готелі. Ночівля.

День 5

ЧЕТВЕР Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час.
8.00 – Рекомендуємо екскурсію «Флоренція – джерело натхнення» (60/38 євро). Флоренція – це не просто італійське місто, це – сама Італія. Флоренція дивовижно гармонійно поєднує у собі велич та помпезність Риму, романтичність Венеції, могутність Ватикану, спокій та затишок Верони. Флоренція – це батьківщина епохи Відродження, це «Давид» Мікеланджело та «Венера» Ботічеллі. Здається, що духом мистецтва пронизане навіть тутешнє повітря. Воно збирається десь високо на горі Монтальбано та спускається вниз, прямуючи по вузьким вуличкам міста, просочується у затінені сади Медичі та щільним кільцем змикається над куполом Брунеллескі.

• У вільний час рекомендуємо відвідати з екскурсоводом Палаццо Пітті (30/18 євро). Це одна з найбільш значних пам’яток Флоренції та один з найбільших музейних комплексів міста. Спочатку споруда слугувала резиденцією великим герцогам Медичі, потім – династії герцогів Лотарінгських та італійській королівській родині. Цілих чотири століття правителя Флоренції не жаліли коштів на розбудову та облаштування цього прекрасного палацу. Тут розміщена Палатинська галерея, Галерея сучасного мистецтва, Музей срібла та Музей карет.
18.00Повернення у Верону. Переїзд у район Венеція-Местре. Поселення у готелі. Ночівля.

День 6

П’ЯТНИЦЯ Сніданок. Виселення з готелю. Мрії збуваються!!! 9.00 – Оглядова екскурсія «Венеція – заручена з морем» (білети на катер: дорослі – 18 євро, діти – 16 євро). Ось вона – незвична краса та приваблива романтика! Про Венецію написано багато, але кожний відкриває її для себе наново. Тут все унікальне та дивовижне: місто нагадує театральні декорації, що зберігають численні таємниці багатьох поколінь. Здається, нібито сам час тече між стінами будинків, що пам’ятають славне минуле Венеціанської республіки, імена тих, хто жив, кохав та творив у цьому місті.
Для усіх бажаючих рекомендуємо наступні екскурсії:
«Таємниці венеціанських каналів» (26/16 євро) – прогулянка на гондолі з шампанським. Розкішні канали та гондоли, що ковзають ними, дивовижно гарні маски, чудесні мости, палаци та маленькі будиночки, кожний з яких – справжній витвір мистецтва. Все це фрагменти дивної італійської казки під назвою Венеція. Вона як музика, яку хочеться слухати безкінечно. Вона має в собі величезну кількість таємниць та чудес, і щоб зрозуміти їх – потрібна вічність…

«Вся краса Венеції» (36/30 євро) – прогулянка на водному таксі Гранд-каналом, єдиною у світі «водною вулицею». Гранд-канал – символ блиску та розкоші Венеціанської республіки. Ми побачимо «парад» більш як 200 мармурових палаців, що обрамовують цей жвавий водний шлях. Вони побудовані на протязі п’яти століть та в історичному плані нагадують переклик старої аристократії, тому що майже кожний палац носить назву колись впливових родин.

• Відвідини з екскурсоводом величного Палацу дощів (36/30 євро). Це бувша резиденція могутніх правителів Венеції, місце засідань Великої ради, Сенату та Верховного суду Венеціанської республіки. Тут приймали закони, виносили вироки та, звісно ж, плели інтриги.

17.00 – Переїзд у гостинну Угорщину – країну терпкого вина, гострої паприки та термальних джерел. Тут, всупереч вихрам історії, збереглося чимало шедеврів, з якими варто познайомитися: стародавні пам’ятники Римської імперії розташовані по сусідству з будівлями часів османського іга, романські храми – з гордівливими фортецями Середньовіччя.
Поселення у готелі. Ночівля.

День 7

СУБОТА Сніданок. Виселення з готелю.
Нас чекає одне з чудес Угорщини – купання у кратері вулкану на озері Хевіз (13 євро)! Кажуть, що це озеро з «живою водою». Тут кожну секунду з глибин кратеру піднімається могутній потік цілющої гарячої води, кожні 28 годин вода у озері повністю оновлюється, а її температура навіть зимою не опускається нижче 26 градусів тепла.
Повернення в Україну.

День 8
НЕДІЛЯОрієнтовне прибуття у Львів о 9.00. Вільний час.
Подарунок від компанії. Пішохідна екскурсія «Тільки у Львові…» Запрошуємо на прогулянку середньовічним Львовом. Тут завмирає час… Вузенькими вуличками розливається аромат ранішньої кави, кличуть своїми передзвонами старовинні церкви. Костел Успіня, Домініканський собор, Ратуша, церква Святого Юри… Гостинно відкриває свої двері Стара аптека, а кожний камінець на площі Ринок несе через століття свою історію…

Стоимость тура 
при оплате заказа:

Standart

Взрослые:

Дети
до 12 лет

 Больше 8 недель

 290 €

 260 €

 Больше 6 недель

 300 €

 270 €

 Меньше 6 недель

 310 €

 280 €

Вартість туру відрізняється від звичайної: 
* – Сезонна доплата + 10 €
** – Сезонна доплата + 18 €М-Травневі свята 29.04 М
(зміни програми, тарифів і вартості туру)
НГ-Новорічні свята 28.12 нг (зміни програми, тарифів і вартості туру)
Р-Різдвяні свята 3.01 Р (зміни програми, тарифів і вартості туру).

Вартість включає
• проїзд автобусом туркласу
• проживання в готелі, сніданки (шведський стіл)
• екскурсії по програмі
• дегустація егерських вин і гуляш в Долині Красунь
• супровід керівника групи, страхування

Вартість не включає

• рекомендовані програми, вхідні квитки
консульський збір – 35 € (крім категорії громадян звільнених від оплати – пенсіонери, діти до 18 років … згідно договору про спрощення візового режиму)Шановні Туристи, для замовлення туру в Агентстві Вашого міста, ПРОСИМО Вас, мати при собі закордонний паспорт та Український паспорт, або копії цих документів.
Важливо! Згідно вимог Консульства, і відповідно з візовим кодексом країн ЄС, Анкета (аплікаційна форма) заповнюється / підписується тільки ОСОБИСТО туристом.

Залиште власний відгук про цей тур

Ваша електронна адреса не буде публікуватися. Обов'язкові поля: ім'я та електронна пошта *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2012 Туристична агенція Міленіум плюс, м. Рівне: Відпочинок в Криму, Турції, Єгипті, Болгарії, автобусні тури по Україні та Європі

Google+