Казка - чаруючих гір! (6 днів, від 118 євро)


Цей тур включає: Автобусні тури в Румунію

Поділіться цим із друзями...

День 1.

Вівторок Подарунок від компанії. Пішохідна екскурсія «Тільки у Львові…» Запрошуємо на прогулянку середньовічним Львовом. Тут завмирає час… Вузенькими вуличками розливається аромат ранішньої кави, кличуть своїми передзвонами старовинні церкви. Костел Успіня, Домініканський собор, Ратуша, церква Святого Юри… Гостинно відкриває свої двері Стара аптека, а кожний камінець на площі Ринок несе через століття свою історію…
О 21.00 – виїзд зі Львова. Перетин кордону. Переїзд територією Румунії.

День 2.

Середа Румунія – країна загадкова та прекрасна. Переїзд на батьківщину графа Дракули – у Сігішоару.
У долині ріки Тирнава-Маре збереглося одне з середньовічних міст Європи, «Перлина Трансільванії» – Сігішоара. Тут є на що подивитися і цінителям історії, і любителям легенд. Тут народився Влад Дракула, майбутній військовий губернатор Трансільванії та воєвода Валахії. Вулички цієї старовинної фортеці майже не змінилися з часів дитинства Влада. У будинку, де він народився, сьогодні відкрито ресторан, де бажаючі можуть скуштувати «кухню Дракули». Символом Сігішоари є башта з годинником, у якій відкрито Музей історії міста, а з балкона башти відкривається чарівна панорама на оточуючі пейзажі. Вільний час.
Переїзд у місто Сіная. Починаються гори, якими можна милуватися безкінечно. Серед цих гір, у мальовничому місці на перевалі розташоване невеличке та затишне містечко Сіная, відоме як гірськолижний курорт. Його оточують одна з найгарніших долин Румунії, навколишні гори, що сягають у висоту двох кілометрів та густі хвойні ліси з ароматним чистим повітрям.
Для усіх бажаючих вечірня програма «Вечеря з вампіром» (36 євро) у одному з найкращих ресторанів міста. В нас буде можливість скуштувати страви національної кухні, оцінити старе та молоде вино з колекції гостинних хазяїв, послухати румунську музику, подивитися або прийняти участь у запальних місцевих танцях.
Поселення у готель. Ночівля у готелі.

День 3. 
Четвер
Сніданок.
Для бажаючих екскурсія у загадковий та прекрасний Бухарест (60/38 євро). Розташоване на Валашському плоскогір’ї, біля підніжжя Карпат, та оточене Дунаєм, місто стало столицею Валахії за часів правління легендарного Влада Цепеша. Місто парадоксів та контрастів, Бухарест поєднує у собі традиції Заходу та Сходу, що додає йому особливого та неповторного колориту. Оглядова екскурсія містом: площа Конституції, Парламентський палац, занесений у Книгу рекордів Гіннеса як найбільша адміністративна будівля світу після Пентагону, площа Революції, монумент Відродження та палац румунського короля Карла Першого, у якому розташований Музей мистецтв…Вільний час. Повернення у Сінаю. Ночівля у готелі.

День 4. 
П’ятниця

Сніданок.
Сьогодні нас чекає розташована на крутій скелі фортеця Ришнов (18/13 євро). Це могутнє селянське укріплення будувалося з XIV по XVII століття для захисту від татарських набігів та вторгнень турецьких військ. Фортеця – як місто у мініатюрі, вона мала все необхідне для мешканців: церкву, житлові будинки, майстерні, школу та інше. І сьогодні фортеця виглядає як невеличке середньовічне містечко з вузькими вуличками та одноповерховими будиночками. З міських мурів відкривається прекрасна панорама на гірський масив Бучеджь.
Для усіх бажаючих нічна екскурсія з факелами старовинним містом Брашов (18/13 євро). Це одне з найгарніших середньовічних міст Румунії. Його шарм, посилений гармонійним поєднанням готики, ренесансу та романського стилю, зачаровує та дарує прекрасні спогади про місце, у котрому майже буквально зупинився час.
Повернення у Сінаю. Ночівля у готелі.

День 5. 
Субота Сніданок. Виселення з готелю. Усім бажаючим пропонуємо відвідати два найгарніших замка Трансільванії – Дракули та Пелеш (38/30 євро).
У величезній долині, на краєчку могутньої скелі, здіймається неприступний та зловісний замок Графа Дракули. Тут є все – серпантини сходів, лабіринти підземних ходів, дивовижна колекція зброї та мисливських трофеїв. Страшна казка про графа Дракулу знімалася саме тут. Але іноді хочеться вірити у казку, навіть якщо вона дещо страшна. І не варто побоюватися. По перше, з нами буде досвідчений гід, а по друге, усім відомо, що казки просто зобов’язані закінчуватися щасливо. Замок оточують дуже милі сувенірні крамнички, у яких можна придбати різноманітні подарунки близьким. Усіх бажаючих запрошує «Кімната страху» – моторошне та захоплююче видовище для не слабких нервів.
Повернення у місто Сіная. Екскурсія літньою резиденцією колишньої королівської родини Румунії. Нас чекають відвідини одного з найбільш неповторних музеїв Європи – замка Пелеш, який заслужено рахується шедевром архітектури та мистецтва. Тут можна побачити, як кристали Мурано ніжно поблискують у витончених дорогоцінних люстрах, як німецькі вітражі плавно переходять у стіни з іспанської шкіри, як порцеляна та слонова кістка найтоншої роботи створюють різноманітність стилів та підкреслюють багатство смаку.
Вільний час. О 16.00 виїзд в Україну.

День 6.Неділя Орієнтовне прибуття у Львів о 10.00.

 Вартість туру при оплаті

Дорослі

Діти

 За 8 тижнів

 118 €

 110 €

 За 6 тижнів

 138 €

 130 €

 Менше 6 тижнів

 168 €

 160 €

Вартість туру відрізняється від звичайної:
* – Сезонна доплата +10 €
** – Сезонна доплата + 18 €
МП-Травневі свята 28.04 МП (зміни програми, тарифів і вартості туру)

Вартість включає:

• Страховка (групова)
• Проїзд по маршруту автобусом туркласу
• Супровід гіда-керівника по всьому маршруту
• Проживання по маршруту в готелі 3 * зі сніданками.
• Екскурсії, вказані в програмі:
Екскурсія по Львову
Перлина Трансільванії-Сігішоара

Вартість не включає:

• Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти
• Факультативні екскурсії, рекомендовані програми.
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
• Консульський збір 50Дол. ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ РАЗІ ВІДМОВИ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ
Шановні Туристи, для замовлення туру в Агентстві Вашого міста, ПРОСИМО Вас, мати при собі закордонний паспорт та Український паспорт, або копії цих документів.
Документи:
Перелік і необхідні вимоги до документів тут:
http://www.akkord-tour.com.ua/index.php/id/384

Важливо! Згідно вимог Консульства, і відповідно з візовим кодексом країн ЄС,
Анкета (аплікаційна форма) заповнюється / підписується тільки ОСОБИСТО туристом.

Увага! Порядок отримання аплікаційної форми.
Агент (То агентство, де Ви замовили тур) робить Замовлення Оператору (Аккорд Тур).
Агент отримує Підтвердження Замовлення від Оператора.
Тепер Агенту необхідно отримати Аплікаційну форму (візову анкету).
Для отримання необхідно Оператору надіслати скановані копії:
1. Закордонного паспорта 1 сторінки,
2. Українського паспорта 1 сторінки та сторінки з пропискою.
3. Заповнити та надіслати нам реєстраційну Форму, яка знаходиться на сайті в переліку документів для даного консульства під пунктом № 2.
Далі протягом трьох (3) робочих днів Агент отримує від Оператора готову Аплікаційну форму для заповнення/підпису. Шановний Турист, Ви, разом з Агентом перевіряєте Аплікаційну форму.
Роздруковуєте аплікаційну форму з використанням двостороннього режиму друку.
Заповнюєте/підписуєте особисто Ви (Турист) і СУВОРО ручкою з синім чорнилом.
Шановні Туристи, у Ваших інтересах, щоб анкета не була підписана третіми особами!
Так як документи, які підписані третіми особами в роботу прийматися не будуть.
Просимо Вас виконувати порядок покроково з оформлення візової анкети – це значно зменшує ризик отримання відмови у візі.
Якісні копії ВСІХ необхідних документів повинні бути надані на окремих аркушах А-4.

ВАЖЛИВО:

• Доплата за одномісне розміщення 38 євро за весь період.
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третє ліжко додаткове ліжко або диван!
• Місця в автобусі розподіляються автоматично, у міру надходження заявок і вказуються в підтвердженні. Посадка в автобус можлива тільки згідно підтверджених місць.
• Компанія залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
• Гарячі напої (чай, кава) в автобусі готуватися НЕ будуть. Під час переїздів кожні 3-3,5 години будуть санітарні зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе, автогрилях і т.д.
• Для туристів, бажаючих подорожувати на місцях в останньому ряді автобуса (спинка сидіння не відкидається) надається знижка 10 €
Кількість місць обмежена (4-5 місць) і їх нумерація може змінюватися в залежності від конфігурації автобуса.
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна в готелі і в автобусі.

Для туру відкривається РУМУНСЬКА віза

Базовим готелем в Румунії:

HOTEL SINAIA 3*+

Розташування: в центрі курорту, на головному бульварі містечка, недалеко від живописного монастиря Сіная. Номери готелю декоровані в західному стилі.

У готелі: 26 SNGL, 209 DBL, 3 TRPL, 4 APRT, ресторан (4 зали, 580 місць), басейн, сауна, фітнесc, салон краси, дискотека, бар, кафе, лекційні зали, інтернет кафе, стоянка.
У номері: ванна кімната з душем або з ванною, кабельне ТБ, телефон, балкон (в деяких з них), фен.
Web: http://www.hotelsinaia.ro/

Залиште власний відгук про цей тур

Ваша електронна адреса не буде публікуватися. Обов'язкові поля: ім'я та електронна пошта *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2012 Туристична агенція Міленіум плюс, м. Рівне: Відпочинок в Криму, Турції, Єгипті, Болгарії, автобусні тури по Україні та Європі

Google+