Казковий вікенд! (4 дні, від 138 євро)


Цей тур включає: Автобусні тури в Італію, Автобусні тури у Словенію

Поділіться цим із друзями...

День 1.

П’ЯТНИЦЯ. Львів.
09:00 – Пішохідна екскурсія “Тільки у Львові…”. Запрошуємо на прогулянку середньовічним Львовом. Тут завмирає час… Вузенькими вуличкам розливається аромат ранкової кави, кличуть своїми дзвонами святині… Костел Успіння, Домініканський Собор, Ратуша…, гостинно відкриваються двері Старої Аптеки, а кожен камінчик на площі Ринок несе крізь віки свою історію…
15:00 – Виїзд від Львівського з/д вокзалу. Переїзд в Словенію… Маленька, затишна, розташована, як люблять казати словенці, “на сонячному боці Альп” Словенія дійсно вражає неймовірною.

День 2.
СУБОТА. Переїзд по території Угорщини і Словенії. Прибуття в Любляну.
Оглядова екскурсія «Привітна Любляна – затишна і мила». Столиця Словенії Любляна – невелике, але дуже гарне місто, розташоване на обох берегах річки Любляниці. На правому березі річки розкинулось Старе місто, на лівому – парадні будівлі минулого століття. Мабуть, саме знамените місце в Любляні – Люблінський Град – старий замок, зведений ще в 10-11 століттях. Найбільш центральною частиною Любляни є Тримістя – три пішохідних мости, перекинуті через річку Любляницю і прикрашені драконами. Словенці і, звичайно ж, столичні мешканці, дуже люблять своє місто і справедливо вважають, що саме мініатюрність Любляни дозволяє їй зберегти свою індивідуальність і самобутність. Поселення в готелі.
• У вільний час рекомендуємо екскурсію «Магія гірського озера Блед» (дорослі – 38€, діти до 12 років – 30€). Бог не обділив Словенію красою природи. А словенці вміють про неї піклуватись і берегти! Справжня перлина країни – озеро Блед – прекрасний і гармонійний куточок природи, який, здається, зовсім незайманий цивілізацією і одночасно – відомий європейський курорт. Озеро розташоване на території національного заповідника Триглав і зі всіх сторін оточене горами і лісами, тому тут свій особливий мікроклімат. Біля західного берега озера причаївся маленький острівок, а маленьку острівну церквочку прикрашає «Дзвін бажань». Дзвонить він часто: вважається, що в того, хто в нього вдарив, здійснюються всі добрі мрії… А в багатьох з тих, хто б’є в дзвін Бледа, бажання просте і дуже природнє: знову повернутись сюди! Повернення в Любляну.
Ночівля в готелі.

День 3.
НЕДІЛЯ. Сніданок. 07:30 – Виселення з готелю. Переїзд в Італію.
Мрії збуваються!!! Оглядова екскурсія «Заручена з морем – Венеція!» (квитки на катер: дорослі – 18€, діти – 16€). Ось вона – неймовірна краса і зваблива романтика! Про Венецію написано не мало, але кожен відкриває її для себе заново. Тут все унікальне і дивовижне: місто нагадує театральні декорації і зберігає таємниці багатьох поколінь… Здається, ніби час струменить між стінами будинків, які пам’ятають славне минуле вільнолюбної Венеціанської республіки, імена тих, хто жили любили і творили в цьому місті…
У вільний час рекомендуємо:
• Прогулянку на гондолі «Таємниці венеціанських каналів!» (дорослі – 18€, діти до 12 років – 16€) Венеція… Розкішні канали і ковзаючі по них гондоли, дивовижно гарні маски, чудові мости, палаци і маленькі будиночки, кожен з яких – справжній шедевр архітектури, – все це фрагменти дивовижної італійської казки з назвою Венеція. Вона як музика. яку хочеться слухати безкінечно… Вона містить у собі величезну кількість таємниць і чудес і, щоб осягнути їх, потрібна вічність…
• Відвідування з екскурсоводом «Палацу Дожів» (дорослі – 36€, діти до 12 років – 30€) — резиденції правителів Венеції, місця засідання Великої ради, Сенату і Верховного суда. Тут приймали закони, оголошували вироки, і … звичайно ж, плели інтриги!
• Водний круїз «Вся Краса Венеції!» (дорослі – 36€, діти до 12 років – 30€) – Прогулянка на водному таксі по Гранд Каналу – єдиній у світі “водній вулиці”. Великий канал – символ блиску і розкоші Венеціанської Республіки! Ми побачимо “парад” понад 200 мармурових палаців, які оздоблюють звивистий водний шлях, збудованих протягом приблизно 500 років. Історично це нагадує перекличку старої аристократії, оскільки майже кожен палац має назву колись великих і відомих сімей…
21:00 – Виїзд з Венеції і повернення в Україну.

День 4.
ПОНЕДІЛОК.
Прибуття до Львова приблизно в 21:00. Вільний час.

Вартість туру
при оплаті замовлення:

Standart

Дорослі:

Діти до 12 років

Більше 8 тижнів

138 €

110 €

Більше 6 тижнів

148 €

120 €

Менше 6 тижнів

168 €

140 €

Вартість туру відрізняється від звичайної: 
* – Сезонна доплата + 10€
** – Сезонна доплата + 18€
М-Травневі свята 30,04 M
 (зміни програми, тарифів і вартості туру)
НГ-Новорічні свята 30,12 нг (зміни програми, тарифів і вартості туру)
Р-Різдвяні свята 3.01Р 6.01Р (зміни програми, тарифів і вартості туру)

У вартість входить:
• проїзд автобусом туркласу
• проживання в готелі, сніданки (шведський стіл).
• екскурсії по програмі
• супровід керівника групи, страхування.

У вартість не входить:
• рекомендовані програми і вхідні квитки
• консульський збір – 35€ (крім категорії громадян звільнених від оплати – пенсіонери, діти до 18 років… згідно угоди про спрощення візового режиму)

Шановні Туристи, для замовлення туру в Агентстві Вашого міста, ПРОСИМО Вас, мати при собі закордонний паспорт та Український паспорт, або копії цих документів.

Важливо! Згідно вимог Консульства, і відповідно з візовим кодексом країн ЄС,
Анкета (аплікаційна форма) заповнюється / підписується тільки ОСОБИСТО туристом.

Увага! Порядок отримання аплікаційну форму.
Агент (То агенство, де Ви замовили тур) робить Замовлення Оператору (Аккорд Тур).
Агент отримує Підтвердження Замовлення від Оператора.
Тепер Агенту необхідно отримати Аплікаційну форму (візову анкету).
Для отримання необхідно Оператору надіслати скановані копії:
1. Закордонного паспорта 1 сторінки,
2. Українського паспорта 1 сторінки та сторінки з пропискою.
3. Заповнити та надіслати нам реєстраційну Форму, яка знаходиться на сайті в переліку документів для даного консульства під пунктом № 2.
4. Фотографію (сканована, кольорова, на білому фоні, 80% обличчя, в форматі. JPEG)
Далі протягом трьох (3) робочих днів Агент отримує від Оператора готову аплікаційну форму для заповнення / підпису. Шановний Турист, Ви, разом з Агентом перевіряєте аплікаційну форму.
Роздруковуєте аплікаційну форму з використанням двостороннього режиму друку.
Заповнюєте/підписуєте особисто Ви (Турист) і ВИКЛЮЧНО ручкою з синім чорнилом.
Шановні Туристи, у Ваших інтересах, щоб анкета не була підписана третіми особами!
Так як документи, які підписані третіми особами в роботу прийматися не будуть.
Просимо Вас виконувати порядок покроково з оформлення візової анкети – це значно зменшує ризик отримання відмови у візі.
Якісні копії ВСІХ необхідних документів повинні бути надані на окремих аркушах А-4

ВАЖЛИВО:
• При замовленні – програму, вартість туру і наявність місць просимо уточняти.
• Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. Прохання при кожному замовленні курс уточняти!!!
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі – консульський збір не повертається.
За одномісне розміщення передбачена доплата – 25 €. Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах.
Місця в автобусі розприділяються автоматично, по мірі надходження заявок і вказуються в підтвердженні. Посадка в автобус можлива тільки згідно підтверджених місць.
• Для туристів, які бажають подорожувати на місцях в останньому ряді автобусу (спинка сидіння не відкидається) надається знижка 10 €
Кількість місць обмежена (4-5 місць) і їх нумерація може змінюватися в залежності від конфігурації автобуса.
• Мінімальна к-ть для виконання факультативної програми 30 осіб. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.
• Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального об’єму послуг
• Компанія не відповідає за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах і погодні умови

Залиште власний відгук про цей тур

Ваша електронна адреса не буде публікуватися. Обов'язкові поля: ім'я та електронна пошта *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2012 Туристична агенція Міленіум плюс, м. Рівне: Відпочинок в Криму, Турції, Єгипті, Болгарії, автобусні тури по Україні та Європі

Google+