Лікувальні тури по Україні: Хмільники


Цей тур включає: Лікувальні тури по Україні

Поділіться цим із друзями...

Місто Хмільник – провідний і єдиний радоновий курорт України. Площа міста – 2049,3 га.  Місто розташоване у чашовидній улоговині, клімат – помірно-теплий, м’який, без різких коливань температури, сприятливий для організму людини. Висота над рівнем моря становить 250-285 м.

Хмільник – одне з найбільш древніх міст держави. Перша письмова згадка про нього датується 1362 роком. Магдебурзьке право місто отримало в 1448 році. З 1796 року Хмільник мав свій герб, а в 1996 році – через два століття – міською радою офіційно ухвалено цей символ самоврядування і атрибут влади. До нашого часу збереглися історичні пам’ятники минулого: турецька мечеть, збудована в 1534 році, костел, побудований на честь Святої Трійці в 1603 році й реставрований в 1729 році, 4 православних церкви, побудовані в період 1801-1910 рр., палац графа Ксідо – ад’ютанта генерала Стеселя.

Основним лікувальним фактором курорту є мінеральні радонові води. Багаточисельні дослідження, які проводились НДІ курортології і фізіотерапії, Українським НДІ реабілітації і курортології, Вінницьким медичним університетом ім. М.І. Пирогова, встановили, що функціонуючі і нові відкриті джерела мінеральних вод мають високі лікувальні властивості. По гідрогеологічному походженню та іонному складу води деякі джерела в Хмільнику, завдяки своєрідному сполученню розчинених в них компонентів, є унікальними і не мають аналогів серед відомих мінеральних вод.

Другим за значенням лікувальним фактором курорту Хмільник є лікувальна торф’яна грязь Війтівецького родовища. За основними фізико-хімічними і санітарно-бактеріологічними показниками торф’яна грязь Війтівецького родовища відповідає всім вимогам, пред’явленим до лікувальних торфів і рекомендованих до використання з лікувальною метою.

За роки існування курорту, використовуючи значний потенціал природнокліматичних ресурсів, вигідне географічне розташування, санаторно-курортним закладам вдалось створити сучасну діагностично-лікувальну базу, високопрофесійний корпус лікарів та обслуговуючого персоналу, потужне курортне господарство з розвинутою інфраструктурою.
Хмільник як місто-курорт представляють 8 оздоровниць:  ТОВ „Санаторій “Поділля” на 610 місць;
дочірнє підприємство ЗАТ ЛОЗПУ “Укрпрофоздоровниця” „Клінічний санаторій “Хмільник” на 840 місць; медичний реабілітаційний центр залізничників ПЗЗ на 400 місць; обласна фізіотерапевтична лікарня на 200 місць; центральний військовий клінічний санаторій “Хмільник” на 450 місць; медичний реабілітаційний центр “Південний Буг” МВС України на 170 місць;
ТОВ “Санаторій “Березовий гай” на 100 місць, санаторій “Візит” (в даний час здійснюється реконструкція).
Щорічно на курорті Хмільник оздоровлюється близько 45 тисяч громадян. Запаси бальнеологічних ресурсів дозволяють щорічно приймати до 80 тисяч громадян.

Слід відмітити важливий факт, що мінеральні радонові води виникають в процесі циркуляції прісних вод в тріщинуватих гранітах українського кристалічного масиву, збагачуючись радоном. і цей процес триває безперервно. Тому відповідно при виконанні умов санітарної охорони всіх трьох зон, розумному та раціональному використанні існуючих запасів мінеральних радонових вод, цей основний унікальний природний ресурс може бути практично невичерпним.
Лікувально-оздоровчі фактори курорту Хмільник є мінеральні радонові води Хмільницького родовища та торф’яні грязі Війтівецького родовища. Мінеральні радонові води Хмільницького родовища формуються при циркуляції підземних вод в гранітах Українського кристалічного масиву, в результаті чого відбувається збагачення води радіоактивним газом – радоном. Радон утворюється під час розчеплення урану в радій, а той в свою чергу розпадається на радон і дочірні продукти. Це є продукт розпаду радію, короткочасно діючий ізотоп (період напіврозпаду — 3,8 доби). Він належить до групи інертних газів. Головний діючий фактор радону — альфа-випромінювання, що має безліч лікувальних властивостей і успішно використовується у лікуванні периферійної нервової системи, опорно-рухового апарату, судинних, гінекологічних та деяких шкіряних захворювань, а також ускладнень після опіків. Під час приймання радонових ванн нестійкі продукти розпаду радону утворюють на шкірі так званий “активний наліт”, концентрація якого збільшується навіть під час легких рухів пацієнта у ванні або басейні. Він достатньо міцно фіксується на шкірі і зберігається на ній протягом 2-3 годин. Хворий, перебуваючи у ванні, опромінюється радоном, який проникає крізь шкіру і легені в кров’яний потік. Радонові ванни і лікування у басейнах призначаються залежно від захворювань та загального стану пацієнта. Їх приймають у спеціально обладнаних ванних приміщеннях, де створені оптимальні санітарно-гігієнічні умови, які забезпечують необхідні температуру, вологість й достатній обмін повітря.

Радонові ванни завдяки їх іонізуючому випромінюванню позитивно впливають на центральну нервову систему, перебудовують і врівноважують процеси збудження та гальмування, зменшують больовий синдром і нормалізують сон. Благотворний лікувальний вплив радонових процедур зумовлений їх вираженими протибольовими, антизапальними та заспокійливими властивостями. Під їх впливом наступають позитивні зрушення в роботі серцево-судинної системи: зменшується кількість серцевих скорочень, знижується артеріальний тиск, що створює умови для поліпшення серцевої діяльності у цілому. При захворюваннях периферійних судин радонові ванни дають чудовий терапевтичний ефект.

У останні роки радонові ванни входять у комплекс відновлювального лікування для хворих з травмами опорно-рухового апарату, активно впливають на функції коркових речовин наднирників, стимулюють виділення спеціальних гормонів, що призводить до підвищення захисних сил організму. Для лікування хворих на остеохондроз, який останніми роками називають “хворобою століття”, в санаторії з успіхом застосовують підводне витягування хребта у басейні з радоновою водою. Радонові ванни корисні також при лікуванні хворих з порушеним обміном речовин, цукровим діабетом, подагрою, а також при ожирінні. Радонові ванни сприятливо впливають на хворобливо змінені ділянки шкіри, поліпшують їх живлення, сприяють ліквідації запальних явищ. Процедури не тільки легко переносяться хворими, але й пом’якшують впливи інших енергоактивних факторів бальнеотерапії.

Наукові дослідження, проведені на курорті протягом багатьох років, нагромаджений практичний досвід дозволили розробити певні методики лікування радоновими ваннами, які призначають у вигляді лікувальних душів, загальних ванн, напівванн, місцевих ванн (чотирьохкамерних), контрастних ванн, перлинних ванн, хвойних ванн, скипидарних ванн, а також лікування у басейні з комплексом ЛФК.

Радонові ванни також з успіхом використовуються для гінекологічних зрошень і гідромасажу ясен.

В лікувальних дозах (185,0 – 925,0 Бк/дм3) радон не завдає шкоди організму людини, а навпаки, стимулює його захисні сили, поступаючи через шкіру. Для лікувального впливу на курорті Хмільник використовується мінеральна радонова вода, головним лікувальним фактором якої є альфа – випромінювання. Мінералізація такої води не перевищує 2,5 г / дм3. Загальна кількість мінеральної радонової води, яку використовують санаторно – курортні заклади сягає до 1,5 тис. м3 щодоби у вигляді ванн, басейнів, зрошувань. Якісні характеристики мінеральної радонової води: вміст радону, хімічний склад, санітарно – бактеріологічні показники перебувають під постійним контролем.

Торф’яні грязі Війтівецького родовища на основі проведених фізико-хімічних, санітарно-бактеріологічних досліджень, і також використовуються для лікування хворих у вигляді аплікацій, обгортань і т.ін. Вивчення впливу лікувальної грязі на організм людини з метою вдосконалення методик застосування, продовжується.

Оздоровчими факторами курорту Хмільник є помірний м’який клімат з теплою зимою та сонячним літом, чистим прозорим повітрям без вмісту шкідливих викидів, наявністю водойм (річки – Південний Буг, Хвоса та озер) і розташування міста-курорту в зоні змішаного лісового масиву.

ДП Клінічний санаторій «Хмільник». Вартість за особу за добу, грн.:
– від 330 грн.
- У вартість входить: проживання, 3-х разове дієтичне харчування, лікування за профілем

Санаторій «Березовий Гай».Розташування: у мальовничому лісовому масиві (берези і сосни) у межах  міста – курорту Хмільник Вінницької області на відстані 4 км. від центру міста. На відстані 200м. від санаторію розташоване лісове озеро з розвинутою інфраструктурою для відпочинку.
Увесь комплекс діагностичних та лікувальних процедур відпускається без вихідних днів.

Розміщення:
 у капітальному корпусі
1-но місний 2-х кімнатний «Люкс» (усі вигоди + супутникове TV + камін)
2-х місний 2-х кімнатний «Люкс» ( усі вигоди + супутникове TV + камін)
3-х місний 3-х кімнатний «Люкс» (усі вигоди + супутникове TV + камін)
2-місний 1-но кімнатний «Люкс» (усі вигоди + супутникове TV)
2-х місний 1-но кімнатний «Напівлюкс» (усі вигоди + супутникове TV)
2-х місний 1-но кімнатний «Стандарт». (усі вигоди + супутникове TV)

Харчування:
 в їдальні комплексу за різноманітними видами дієт: гіпоалергічною, гіпохолестериновою, розвантажувальною, вегетаріанською. Крім того існує система попереднього замовлення з урахуванням індивідуальних побажань клієнтів, їх національних особливостей, віку і обов’язково за рекомендацією лікаря. У приготуванні страв використовуються провідні технології і сучасне кухонне обладнання від німецької компанії «Кюпперсбуш».

Лікування:
 програма здоровий хребет, здорові суглоби (остеохондроз, артрози, артрити, хвороба Бєхтєрєва, колагенози, наслідки травм, корекція осанки); програма реабілітації хворих з серцево-судинними захворюваннями (стенокардія, атеросклеротичний кардіосклероз, постінфарктний кардіосклероз, гіпертонічна хвороба, в.т.ч. лікування наслідків порушення мозкового і коронарного кровообігу, атеросклероз артерій кінцівок, флебіт і тромбофлебіт нижніх кінцівок, хронічна венозна недостатність, наслідки ревматизму); програма діагностики і лікування хворих шкірними захворюваннями і алергіями; програма корекції ендокринних порушень (цукровий діабет, ожиріння, порушення сечостатевої системи); програма «Здоров’я за вихідні дні» (весь комплекс діагностики і лікувальних процедур за вихідні дні /2-3 дні/).

Вартість за особу на добу в грн.:

 

 

Категорія номера

Вартість путівки, грн

Дитяча  путівка

2 ос.

1 ос.

3/4 ос.

7-12 р.

3-6 р.

Люкс с каміном 2 кімнатний

№ 21,22,23,41

535

1065

420

445

265

Люкс 5 корпус

№ 501,503,504,506 1-но кімн.1м./2м.

470

935

-

380

235

№ 502,505,508,511  2-кімн. 2м./4м.

570

1126

440

480

285

№ 507,512  1-но кімн. 1м. двоспал.

430

675

340

215

№ 509,510  2-кімн. 2м./4м.

585

1160

450

495

290

Напівлюкс

№ 44,45 1-но кімн.1-м

-

470

-

-

-

№11,12,14,16,31-36,38 1-но кімн. 2м

365

720

-

275

180

№ 17,39 1-но кімн. 2-м двусп.

330

500

-

240

165

№ 15,37 1-но кімн. 2-м

350

695

-

260

175

Стандарт

блок душ і туалет

№ 42/1 2-х м,  № 43/1 3-х блок. 2-х м

275

555

185

135

№ 42/2 1-х м,    № 43/2 3-х блок. двусп.1 м, № 46/3 3-х блоч.1 м двусп

270

380

175

135

№ 43/3 3-х блоч.1 м

380

№ 46/1 3-х блоч.2-х м

310

620

220

155

№ 46/2 3-х блоч.2-х м

250

505

160

125

Будиночки

№ 71,72,73,74,75,81,82,83,84,85,93,94
1-но кімн. 2-х м

295

590

235

205

150

№ 90,91,92 1-но кімн. 2-х м

310

625

250

220

155

 

Санаторій «Поділля».

Розташування: знаходиться у лісовому масиві, більшу частину якого займають хвойні породи дерев. Площа лісопарку — 10 га. На сьогодні це один із найзначніших і найвідоміших курортів з чудово розвиненою інфраструктурою лікувальної справи. Саме тут, у тиші густого лісу, можна повноцінно відпочити і душею, і тілом, а ті відпочиваючі, які бажають покращити стан свого здоров’я, зможуть належним чином оцінити протизапальні та заспокійливі властивості радонових ванн.

Розміщення:
 в 4 багатоповерхових спальних корпусах поряд з діагностичним центром, бальнеотерапією, торфолікарнею, спортивно-оздоровчим комплексом і їдальнею, санаторій розрахований на 610 місць, відпочиваючі розміщуються в одномісних, двомісних номерах та номерах “люкс”.
2-місний стандартний з вигодами (туалет, умивальник, душ). В номері набір меблів, два односпальні ліжка, балкон, без телевізора і холодильника, без ремонту.
1-2-місний півлюкс з вигодами (туалет, умивальник, душ). В номері набір меблів, два двоспальні ліжка, балкон, ТВ, холодильник, ремонт середньої якості.
1-2-місний 2-кімнатний люкс з вигодами (туалет, умивальник, душ). В номері набір меблів, два двоспальні або одне двоспальне ліжко, диван, балкон, ТВ, холодильник, чайник, телефон, набор посуду, ремонт гарної якості.

Харчування: 
раціональне харчування відпочиваючим забезпечує їдальня, у якій функціонує бізнес-зала.

Лікування: у відділенні працює єдиний в Україні кабінет радіоеманаторію, де відпускаються сухі радонові ванни, торфові аплікації, поряд з радонотерапією в санаторії успішно застосовується торфолікування. Для цього працює спеціальна торфолікарня, розрахована на 22 грязьові кушетки з електропідігрівом, кабінетом електрогальваногрязелікування і кабінетом гінекологічних грязьових тампонів. Основним видом лікування є торфові аплікації. Лікувальний торф завозять з Війтовецького торфородовища, яке знаходиться у 9 км від міста Хмільник. У склад торфогрязі входять більш, ніж 15 різних мікроелементів (свинець, йод, мідь, берилій тощо), органічні кислоти, біологічно активні органічні речовини. Саме тому лікування торфогрязями сприятливо впливає на організм і є надзвичайно ефективним; підводний душ-масаж; електросвітлолікування і лікувальний масаж. Фізіотерапевтичні кабінети в санаторії обладнані сучасною апаратурою. Тут застосовуються діадинамічний струм, мікрохвильова і магнітна терапії, лазерна терапія. У відділенні працює також кабінет сухих вуглекислих ванн. Функціонує кабінет лікаря-стоматолога, проводиться протезування зубів. За призначенням лікаря хворі можуть лікуватися в кабінетах масажу, електросну, інгаляторію, солярію, гінекологічного зрошення, гідротерапії, гідроколонолазеротерапії, гірудотерапії (лікування медичними п’явками), спелеотерапії. З успіхом працює кабінет мануальної терапії та голкорефлексотерапії. Для встановлення діагнозу та оцінки ефективності лікувального процесу проводяться клінічні, біохімічні та імунологічні лабораторні дослідження. Інструментальні методи діагностики включають в себе електрокардіографію, холтеровське моніторування з комп’ютерним аналізом, реовазографію, реопульмонографію, ультразвукове обстеження та інше. Також працює рентген-кабінет. Особливо багато нових методик лікування та обстеження хворих було введено останнім часом, серед яких надсудинне лазерно-магнітне опромінювання крові, ультразвукове обстеження жовчного міхура тощо. Якщо є бажання бути молодим, гарним і мати свіже, рум’яне обличчя, то в цьому вам допоможе косметолог.

Вартість за особу на добу в грн.:

Категорія номера

Ціна одного дня

(грн)

Короткий опис номерів

1.

2-х місний з частковими зрусностями.

275

У номері є телевізор, санвузол з туалетом та умивальником.

2.

2-х місний звичайний зі зручностями.

315

У номері є телевізор, санвузол з туалетом та умивальником та душем.

3.

2-х місний з усіма зручностями.

330

У номері є холодильник, телевізор, санвузол з туалетом, умивальником і душем.

4.

2-х місний 2-х кімнатний з усіма зручностями (4-й корпус)

440

Номер з двох кімнат. У номері є холодильник, телевізор, санвузол з туалетом, умивальником і душем.

5.

1-но місний 2-х кімнатний зі усіма зручностями. (4-й корпус)

580

Номер з двох кімнат. У номері є холодильник, телевізор, санвузол з туалетом, умивальником і душем.

 


Центральний військовий клінічний санаторій “Хмільник”

Вартість перебування протягом 1 доби, грн.:

№ корпуса

Категорія номера

Опис номеру

1 особа в номері

2 особи в номері

1, 2

Стандарт
1 кат.

Однокімнатний, 2-місний зі зручностями (душ, туалет, телевізор)

265

1, 2

Півлюкс

Однокімнатний, 1-місний, зі зручностями (душ, туалет, холодильник, телевізор)

330

1, 2

Півлюкс

Однокімнатний, 2-місний зі зручностями (душ, туалет, холодильник, телевізор)

375

320

1, 2

Люкс

Двокімнатний, 2-місний з усіма зручностями (душ, туалет, телевізор, холодильник, нова сантехніка)

415

345

2

Стандарт

1 кат.

Однокімнатний, 2-місний зі зручностями (душ, холодильник, телевізор) № 234, № 244, № 240, № 121, № 210, № 215, № 217

355

305

1

Люкс

Двокімнатний, 2-місний № 103
“Люкс” зі всіма зручностями (душ, туалет, ванна, телевізор, холодильник, нові меблі, нова сантехніка, столовий посуд)

535

435

3

Півлюкс

Однокімнатний, 1-місний, з усіма зручностями (душ, туалет, холодильник, телевізор, нові меблі, нова сантехніка, балкон)

360

3

Півлюкс

Однокімнатний, 1-місний, з усіма зручностями (душ, туалет, холодильник, телевізор, нові меблі, нова сантехніка) без балкону

350

3

Апартамент

Двокімнатний, 2-місний, з усіма зручностями (душ, туалет, ванна, телевізор, холодильник, нові меблі, нова сантехніка, столовий посуд)
№ 105, № 222, № 322

480

415

3

Люкс

Двокімнатний, 2-місний “Люкс” з усіма зручностями (душ, туалет, телевізор, холодильник, нові меблі, нова сантехніка, столовий посуд)

440

375

3

Стандарт
1 кат.

Однокімнатний, 2-місний, зі зручностями (душ, туалет, телевізор, нові меблі, нова сантехніка)

295

 

 

Залиште власний відгук про цей тур

Ваша електронна адреса не буде публікуватися. Обов'язкові поля: ім'я та електронна пошта *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2012 Туристична агенція Міленіум плюс, м. Рівне: Відпочинок в Криму, Турції, Єгипті, Болгарії, автобусні тури по Україні та Європі

Google+