Мелодія двох сердець! (Відень і Будапешт) (6 днів, від 170 євро)

День 1. СУБОТА. Львів
9.00 – Подарунок від компанії. Пішохідна екскурсія «Тільки у Львові…» Запрошуємо на прогулянку середньовічним Львовом. Тут завмирає час… Вузенькими вуличками розливається аромат ранішньої кави, кличуть своїми передзвонами старовинні церкви. Костел Успіня, Домініканський собор, Ратуша, церква Святого Юри… Гостинно відкриває свої двері Стара аптека, а кожний камінець на площі Ринок несе через століття свою історію…
20.00 – Виїзд від Львівського залізничного вокзалу. Переїзд в Угорщину.

День 2. НЕДІЛЯ. Невеличкий переїзд – і ми вже на півночі Угорщини.
8.00 – Оглядова екскурсія «Егер – скринька скарбів». Ми познайомимося з одним із найгарніших середньовічних міст Угорщини, містом яскравих квітів, веселих студентів та відомого червоного вина. Егер також відомий як «місто-патріот», адже комендант місцевої фортеці Іштван Добо здійснив справжній подвиг, стримуючи цілий місяць з купкою вояків турецьке військо, що було майже у двадцять разів більше сміливого гарнізону.
10.00 – Нас чекає термальне чудо Угорщини – місто Егерсалок, відоме як «Угорській Паммукале»! Для відновлення бадьорості вам необхідно відвідати місцевий велнес-комплекс (10 євро), де до ваших послуг незвичні масажі, розважальні басейни, ексклюзивні сауни, приємні та ніжні ванни.
А ще Егер – центр виноробного регіону, батьківщина вогняних червоних та ніжних білих вин. Найвідоміше з них – «Бича кров», а найприємніше – «Егерська дівчина». Після екскурсії запрошуємо усіх на дегустацію відомих сортів вин у Долину Красунь! Переїзд у Будапешт. Поселення у готелі.
О 20.00 у національному ресторані під запальні мелодії ми почнемо «Куштувати Угорщину на смак» (30/18 євро).
Ночівля у готелі.

День 3. ПОНЕДІЛОК. Сніданок.
9.00 – Оглядова екскурсія прекрасною Будою та величним Пештом. Це – «Перлина Дунаю» Будапешт. О, це місто! Найгарніша площа Європи – площа Героїв, парк Варошлігет з замком Вайдахуняд. Ось і Рибацький бастіон, собор Матяша, де вінчалися усі королівські родини, пам’ятник Святій Трійці та сам Королівський палац! Звідси відкривається чудовий краєвид на Дунай та Пешт з витонченим неоготичним Парламентом.
* 13.00 – Рекомендуємо подорож до Закруту Дунаю з екскурсіями у Вишеград та Сентендре (30/18 євро). Вишеград – бувша столиця Угорщини, що згодом перетворилася на літню резиденцію та улюблене місце відпочинку короля Матяша. Відвідини могутньої фортеці, з якої відкривається чудовий краєвид Закруту Дунаю – велична ріка, гори, маленькі острівки та червоні дахи будиночків, що ховаються серед зелені дерев. Сентендре – надзвичайне та затишне місто, де можна зануритися у атмосферу старовинних вулиць, маленьких церков, музеїв та сувенірних крамничок. Саме тут варто скуштувати справжні марципани та провести солодкі хвилини у світі казки! Повернення у Будапешт.
* 20.00 – Програма «Шарм нічного міста» (30/18 євро). Рекомендуємо вам провести вільний час у найулюбленішому місці прогулянок угорської знаті – на набережній Корзо та фешенебельній вулиці Ваци. Тут Пешт чепурний та святковий навіть у будні. Сюди приходять не тільки за покупками, але й просто погуляти, зустрітися з друзями та помилуватися краєвидом на Будайську фортецю. Вечором, коли запалюються численні вогні, на фоні зоряного неба висвічуються Королівський палац, Рибацький бастіон та пам’ятник єпископу Гелерту. Відчуйте – ви у Будапешті! І на завершення програми – прогулянка «В світлі тисячі вогнів» на кораблику Дунаєм з необмеженою кількістю шампанського!!!
Ночівля у готелі.

День 4. ВІВТОРОК. Сніданок.
8.00 – Усім бажаючим рекомендуємо екскурсію «Братислава чекає друзів» (38/18 євро). Столиця Словаччини пропонує здійснити захоплюючу прогулянку історичною частиною міста. Вона невеличка за розміром, але дивовижно гарна. Заснована більше тисячі років тому, майже три століття Братислава була столицею могутнього угорського королівства, місцем коронації королів та імператорів Австро-Угорщини. Словацька столиця традиційно є містом хорошої кухні та прекрасного вина. Ласкаво просимо до гостинної та привітної Братислави!!!
У вільний час рекомендуємо наступні екскурсії:
* «Світ вина – Малокарпатська винна дорога» (30/18 євро). Нас чекають захоплюючі історії про стародавні виноробні традиції вільних королівських міст Пезинок, Модра та Свети Юр. Також ми зможемо продегустувати вина у винних підвалах та скуштувати справжню словацьку кухню.
* «Фортеця Девін» (38 / 30 євро). Захисна фортеця Девін є однією з найбільш значущих національних пам’яток словацького народу. Історія замку починається ще у сиву давнину, за часів Римської імперії, про що свідчать експонати місцевого музею. Це чудове та мальовниче місце для екскурсій, прогулянок та відпочинку у Братиславі.
Повернення у Будапешт. Ночівля.

День 5. СЕРЕДА. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Австрію.* 12.00 – Оглядова екскурсія «Відень – столиця Габсбургів». Відень – місто музики та великих музикантів, місто чаруюче та прекрасне. Його слушно називають «Серцем Європи». Як бувша столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своїми величчю та розкішшю, чарівністю та теплом. Це надзвичайне місто – вузькі середньовічні вулички та широкі імперські площі, пишний Кільцевий бульвар (Ринг), Ратуша, Парламент, Віденська опера, Чумна колона та, звичайно ж, собор Святого Стефана – духовний символ історії Австрії…
* 14.30 – «Імператриця Елізабет – правда та вигадка» (30 / 18 євро) – відвідини імперських приміщень Хофбургу та Музею Сісі. Особа Елізабет, коханої імператора Франца Йозефа, огорнута численними міфами та легендами. Вона була першою наїзницею Європи та відомою красунею свого часу, вона слідкувала за фігурою та виснажувала себе дієтами. Коли Сісі було 15 років, то перша людина великої Австрійської імперії просила її руки, а після 30 років вона не позувала перед художниками, бажаючи назавжди залишитися молодою та чарівною. Правда змішалася з вигадками, і вже важко відрізнити одне від іншого.
* 18.00 – «Відень у вечірньому вбранні» (46 / 30 євро). Екскурсія починається з поїздки вечірнім Рингом. Піднявшись на найвищу гору Відня Каленберг, ми будемо насолоджуватися незабутнім краєвидом на місто з висоти пташиного польоту. Далі нас чекає вечеря у селищі Грінцінг, де буде можливість продегустувати молоде вино (хойріген) та скуштувати домашню австрійську кухню під народні мелодії. Саме тут про столицю Австрії можна взнати більше, а Відень постане перед вами не тільки аристократичним, але й розкутим, по домашньому затишним.
Поселення у готель. Ночівля.

День 6. ЧЕТВЕР. Сніданок. Виселення з готелю.* 9.00 – Рекомендуємо екскурсію «Палаци імперії – Шенбрунн та Бельведер» (38 / 30 євро). Відень – це місто, яке можна пізнавати нескінченно. Спочатку нанесемо візит принцу Євгену Савойському та побачимо дивовижний за своєю красою замок відомого полководця – Бельведер. Його вважають одним з найкрасивіших зразків бароко у світі! Палац Шенбрунн – літня резиденція династії Габсбургів. Подібно Петергофу та Версалю це ансамбль, що об’єднує архітектуру та природу, де парк стає продовженням палацу. Ось вже більше трьох століть Шенбрунн є гордістю та одною з головних пам’яток австрійської столиці.
* 12.00 – Рекомендуємо екскурсію «Блиск та занепад великої імперії» (30 / 18 євро) – відвідини Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого ґатунку із зібрання імператорської родини. Були часи, коли у землях Габсбургів не заходило сонце, коли представники династії займали імператорській трон, коли вони були повноправними правителями Угорщини та Богемії. Імперії більше нема, але багатства надовго пережили своїх власників… Священний Грааль та Спис Долі… Так-так, вони насправді існують і знаходяться саме тут – у Скарбниці.
15.00 – Повернення в Україну. 

День 7. П’ЯТНИЦЯ.
Орієнтовне прибуття у Чоп о 4.00, у Львів – о 9.00. Вільний час.

 

Вартість туру
при оплаті замовлення:

Standart

Дорослі:

Діти
до 12 років

 Більше 8 тижнів

 170 €

 150 €

 Більше 6 тижнів

 190 €

 170 €

 Менше 6 тижнів

 200 €

 180 €

Вартість туру відрізняється від звичайної: 
* – Сезонна доплата + 10 €
** – Сезонна доплата + 18 €М-Травневі свята 28.04 М
(зміни програми, тарифів і вартості туру)
НГ-Новорічні свята 30.12 нг (зміни програми, тарифів і вартості туру)
Р-Різдвяні свята 3.01Р (зміни програми, тарифів і вартості туру).

Вартість включає:
• проїзд автобусом туркласу
• проживання в готелі, сніданки (шведський стіл)
• екскурсії по програмі (по Будапешту, Егеру, Відні, Львову)
• дегустація егерських вин в Долині Красунь
• супровід керівника групи, страхування

Вартість не включає:

• рекомендовані програми, вхідні квитки
• консульський збір – 35 € (крім категорії громадян звільнених від оплати – пенсіонери, діти до 18 років … згідно договору про спрощення візового режиму)Шановні Туристи, для замовлення туру в Агентстві Вашого міста, ПРОСИМО Вас, мати при собі закордонний паспорт та Український паспорт, або копії цих документів.

Важливо! Згідно вимог Консульства, і відповідно з візовим кодексом країн ЄС,
Анкета (аплікаційна форма) заповнюється / підписується тільки ОСОБИСТО туристом.

Увага! Порядок отримання аплікаційної форми.
Агент (То агенство, де Ви замовили тур) робить Замовлення Оператору (Аккорд Тур).
Агент отримує Підтвердження Замовлення від Оператора.
Тепер Агенту необхідно отримати Аплікаційну форму (візову анкету).
Для отримання необхідно Оператору надіслати скановані копії:
1. Закордонного паспорта 1 сторінки,
2. Українського паспорта 1 сторінки та сторінки з пропискою.
3. Заповнити та надіслати нам реєстраційну Форму, яка знаходиться на сайті в переліку документів для даного консульства під пунктом № 2.
Далі протягом трьох (3) робочих днів Агент отримує від Оператора готову Аплікаційну форму для заповнення / підпису. Шановний Турист, Ви, разом з Агентом перевіряєте Аплікаційну форму.
Роздруковуєте аплікаційну форму з використанням двостороннього режиму друку.
Заповнюєте / підписуєте особисто Ви (Турист) і СУВОРО ручкою з синім чорнилом.Шановні Туристи, у Ваших інтересах, щоб анкета не була підписана третіми особами!
Так як документи, які підписані третіми особами в роботу прийматися не будуть.
Просимо Вас виконувати порядок покроково з оформлення візової анкети – це значно зменшує ризик отримання відмови у візі.
Якісні копії ВСІХ необхідних документів повинні бути надані на окремих аркушах А-4.
ВАЖЛИВО• При замовленні – програму, вартість туру і наявність місць прохання уточнювати.
• Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. При кожному замовленні курс уточняти
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі – консульський збір не повертається
За одномісне розміщення передбачена доплата – 70 €. Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах
• Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 30 чоловік
Місця в автобусі розподіляються автоматично, у міру надходження заявок і вказуються в підтвердженні. Посадка в автобус можлива тільки згідно підтверджених місць.
• Для туристів, бажаючих подорожувати на місцях в останньому ряді автобусу (спинка сидіння не відкидається) надається знижка 10 €
Кількість місць обмежена (4-5 місць) і їх нумерація може змінюватися в залежності від конфігурації автобуса.
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено
• Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг
• Компанія не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за пробки на дорогах і погодні умови

Залиште власний відгук про цей тур

Ваша електронна адреса не буде публікуватися. Обов'язкові поля: ім'я та електронна пошта *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2012 Туристична агенція Міленіум плюс, м. Рівне: Відпочинок в Криму, Турції, Єгипті, Болгарії, автобусні тури по Україні та Європі

Google+