Осіння спокуса... така витончена і така гарна (9 днів, від 360 євро)

День 1.
СУБОТА. Львів. 8.30 – Виїзд зі Львова (від вокзалу), о 14.00 – з Чопу. Перетин кордону, переїзд на північ Угорщини, в Егерський виноробний регіон – на батьківщину вогняних червоних та ніжних білих вин. Найвідоміше з них – «Бича кров», а найприємніше – «Егерська дівчина». Усіх запрошуємо на смачний гуляш та дегустацію відомих сортів вин у Долину Красунь!
Переїзд у Дьйор. Поселення у готелі. Ночівля.

День 2. 
НЕДІЛЯ. Сніданок. Виселення з готелю.
Для тих, хто не любить довго спати – рекомендуємо здійснити ранішню прогулянку містом Дьйор. Це – «Місто зустрічей», що має тисячолітню історію. Дьйор був заснований римлянами під назвою Аррабона у дуже мальовничому та зручному місці – біля злиття річок Дунай, Раба та Рабка. Знаходячись на перехресті важливих торгівельних шляхів, Дьйор увібрав в себе культуру трьох країн – Австрії, Угорщини та Словаччини. І в нас буде прекрасна можливість відчути це різноманіття на собі…

Переїзд у Відень.11.00 – Оглядова екскурсія «Відень – столиця Габсбургів». Відень – місто музики та великих музикантів, місто чаруюче та прекрасне. Його слушно називають «Серцем Європи». Як бувша столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своїми величчю та розкішшю, чарівністю та теплом. Це надзвичайне місто – вузькі середньовічні вулички та широкі імперські площі, Кільцевий бульвар, Ратуша, Парламент, Віденська опера, Чумна колона та, звичайно ж, собор Святого Стефана – духовний символ історії Австрії…

У вільний час є можливість відвідати наступні екскурсії:
«Блиск та занепад великої імперії» (30/18 євро) – відвідини Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого ґатунку із зібрання імператорської родини. Були часи, коли у землях Габсбургів не заходило сонце, коли представники династії займали імператорській трон, коли вони були повноправними правителями Угорщини та Богемії. Імперії більше нема, але багатства надовго пережили своїх власників… Священний Грааль та Спис Долі… Так-так, вони насправді існують і знаходяться саме тут – у Скарбниці.

«Палаци імперії – Шенбрунн та Бельведер» (38/30 євро). Відень – це місто, яке можна пізнавати нескінченно. Спочатку нанесемо візит принцу Євгену Савойському та побачимо дивовижний за своєю красою замок відомого полководця – Бельведер. Його вважають одним з найкрасивіших зразків бароко у світі! Палац Шенбрунн – літня резиденція династії Габсбургів. Подібно Петергофу та Версалю це ансамбль, що об’єднує архітектуру та природу, де парк стає продовженням палацу. Ось вже більше трьох століть Шенбрунн є гордістю та одною з головних пам’яток австрійської столиці.
19.00 – Переїзд територією Австрії. Поселення у готелі. Ночівля.

День 3.
ПОНЕДІЛОК. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Італію.Мрії збуваються!!! 12.00 – Оглядова екскурсія «Венеція – заручена з морем» (білети на катер: дорослі – 18 євро, діти – 16 євро). Ось вона – незвична краса та приваблива романтика! Про Венецію написано багато, але кожний відкриває її для себе наново. Тут все унікальне та дивовижне: місто нагадує театральні декорації, що зберігають численні таємниці багатьох поколінь. Здається, нібито сам час тече між стінами будинків, що пам’ятають славне минуле Венеціанської республіки, імена тих, хто жив, кохав та творив у цьому місті.

«Таємниці венеціанських каналів» (26/16 євро) – прогулянка на гондолі з шампанським. Розкішні канали та гондоли, що ковзають ними, дивовижно гарні маски, чудесні мости, палаци та маленькі будиночки, кожний з яких – справжній витвір мистецтва. Все це фрагменти дивної італійської казки під назвою Венеція. Вона як музика, яку хочеться слухати безкінечно. Вона має в собі величезну кількість таємниць та чудес, і щоб зрозуміти їх – потрібна вічність…

«Вся краса Венеції» (36/30 євро) – прогулянка на водному таксі Гранд-каналом, єдиною у світі «водною вулицею». Гранд-канал – символ блиску та розкоші Венеціанської республіки. Ми побачимо «парад» більш як 200 мармурових палаців, що обрамовують цей жвавий водний шлях. Вони побудовані на протязі п’яти століть та в історичному плані нагадують переклик старої аристократії, тому що майже кожний палац носить назву колись впливових родин.

• Відвідини з екскурсоводом величного Палацу Дощів (36/30 євро). Це бувша резиденція могутніх правителів Венеції, місце засідань Великої ради, Сенату та Верховного суду Венеціанської республіки. Тут приймали закони, виносили вироки та, звісно ж, плели інтриги.
Поселення у готелі. Ночівля.

День 4.
ВІВТОРОК. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Хорватію. 14.00 – Прибуття на Адріатичне узбережжя Хорватії, у місто Опатія. Це найбільш популярний та фешенебельний курорт північної Адріатики. Вже на початку XX століття, завдяки унікальному місцезнаходженню та чудовому мікроклімату, Опатія була визнана кращим кліматичним курортом Європи, а її відвідини стали ділом честі для любого поважаючого себе європейця. Численні променади з фонтанами та вишукані ресторани, чудова набережна, пальми, магнолії та символ міста – квіти ніжної японської камелії.
Поселення у готелі.
Відпочинок на Адріатичному узбережжі Хорватії.
• Вечірня екскурсія «Гірлянди вогнів: від Опатії до Рієки» (30/18 євро). Ця прогулянка на кораблику дозволить вам сповна помилуватися розкішною панорамою узбережжя Опатійської Рів`єри. Під звуки заспокійливої музики, за бокалом прекрасного вина хтось буде робити доленосне зізнання, хтось – слухати шепіт ласкавого моря, а хтось у колі друзів – просто насолоджуватися життям.
Повернення у готель. Вечеря. Ночівля.

День 5.
СЕРЕДА. Сніданок. Відпочинок на Адріатичному узбережжі Хорватії.
У вільний час рекомендуємо на вибір наступні екскурсії:

«Істра тур – вічність Риму, вишуканість Венеції та привабливість Середземномор’я» (60/38 євро). Відвідини найвідоміших міст Істринського півострова – Пореча, Ровіня та Пули. Пореч розташований у дуже гарній лагуні та гордиться своєю красою та культурно-історичними традиціями. Це одне з небагатьох міст Середземномор’я, де все ще помітний давньоримський характер побудови полісу. Також Пореч виділяється своїми будинками Старого міста, храмами, середньовічними мурами та вежами. Ровіню можна сміливо присвоїти звання найромантичнішого міста Хорватії. Колись батько сучасної наукової фантастики Жюль Верн у пошуках унікальних місць подій для своїх романів зупинив свій вибір саме на Ровіні. І на закінчення екскурсії ми відвідаємо Пулу – місто з трьохтисячолітньою історією, де прекрасно зберігся римський амфітеатр – місцевий «Колізей».

«Рибний пікнік» (38/30 євро). Поїздка на катері вздовж мальовничих берегів Істрії, її смарагдових лісів, бірюзових заток та містечок кольору топленого молока з червоними черепичними дахами. Катер кине якір у одній з затишних бухт, де в нас буде нагода позагоряти та покупатися у прозорих водах Адріатики. На цій екскурсії ми зможемо не тільки насолодитися морем та сонцем, а й скуштувати смачної та найсвіжішої риби, запивши трапезу місцевим вином.
Повернення у готель. Вечеря. Ночівля.

День 6.
ЧЕТВЕР. Сніданок. Відпочинок на Адріатичному узбережжі Хорватії. 8.30 – Рекомендуємо екскурсію «Романтика Плітвіцьких водоспадів» (68/60 євро). Це одна з найцікавіших та запам’ятовуючих екскурсій нашого туру. Хорвати нерідко називають цей край «восьмим дивом світу» – 16 озер національного парку, 92 каскади водоспадів з блакитними, а часом і смарагдовими відтінками води, яка по прозорості не зрівняється ні з чим на Землі. Ці місця рахуються одним з найбільш унікальних природних феноменів у світі. Це одне з небагатьох місць на планеті, де майже кожного року народжуються нові водоспади. Кажуть, що одного разу під час великої посухи королева молилася за дощ, і її молитва була почута. З неба ринули потоки води, що заповнили до країв численні Плітвіцькі озера.
Повернення у готель. Вечеря. Ночівля.

День 7.
П’ЯТНИЦЯ. Сніданок. Виселення з готелю. Відпочинок на Адріатичному узбережжі Хорватії.
До обіду в нас буде час прогулятися набережною, попрощатися з лагідним морем та кинути монетку, щоб неодмінно ще раз сюди повернутися. Але не варто засмучуватися, адже від відпочинку залишаться лише приємні спогади, більш яскраві, ніж любі фотографії.
15.00 – Виїзд до Угорщини. Поселення у готелі. Ночівля.

День 8.
СУБОТА. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Будапешт. 10.00 – Оглядова екскурсія прекрасною Будою та величним Пештом. Це – «Перлина Дунаю» Будапешт. О, це місто! Найгарніша площа Європи – площа Героїв, парк Варошлігет з замком Вайдахуняд. Ось і Рибацький бастіон, собор Матяша, де вінчалися усі королівські родини, пам’ятник Святій Трійці та сам Королівський палац! Звідси відкривається чудовий краєвид на Дунай та Пешт з витонченим неоготичним Парламентом.

13.00 – Рекомендуємо подорож у Сентендре (23/18 євро) – надзвичайне та затишне місто, де можна зануритися у атмосферу старовинних вулиць, маленьких церков, музеїв та сувенірних крамничок. Саме тут варто скуштувати справжні марципани та провести солодкі хвилини у світі казки!

18.00 – Рекомендуємо екскурсію «Ажурні прикраси Будапешту» (23/18 євро). Сім мостів слугують справжньою прикрасою Блакитного Дунаю. Вони, немов намиста з перлин, з’єднують дві частини міста – Буду та Пешт. У воді віддзеркалюються величні споруди: Парламент, Академія наук, Королівський палац… Повз нас «пропливають» старовинні водолікарні, готелі та музеї…
19.00 – Повернення в Україну.

День 9. 
НЕДІЛЯ. Орієнтовне прибуття у Львів о 8.30.
9.00 – Подарунок від компанії. Пішохідна екскурсія «Тільки у Львові…» Запрошуємо на прогулянку середньовічним Львовом. Тут завмирає час… Вузенькими вуличками розливається аромат ранішньої кави, кличуть своїми передзвонами старовинні церкви. Костел Успіня, Домініканський собор, Ратуша, церква Святого Юри… Гостинно відкриває свої двері Стара аптека, а кожний камінець на площі Ринок несе через століття свою історію…

Вартість туру при
оплаті замовлення:

Standart

Дорослі

Діти
до 12 років

 Більше 8 тижнів

360 €

310 €

 Більше 6 тижнів

380 €

330 €

 Менше 6 тижнів

388 €

338 €

СВартість туру відрізняється від звичайної: 
* – Сезонна доплата + 18 €
У вартість входить:
• проїзд автобусом туркласу
• проживання в готелі, сніданки (шведський стіл), вечері в готелі в Хорватії
• екскурсії по програмі
• дегустація вин в Долині Красунь
• супровід керівника групи, групова страхівка
У вартість не входить:
• рекомендовані програми
• консульський збір – 35 € (крім категорії громадян звільнених від оплати – пенсіонери, діти до 18 років … згідно договору про спрощення візового режиму).

Залиште власний відгук про цей тур

Ваша електронна адреса не буде публікуватися. Обов'язкові поля: ім'я та електронна пошта *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2012 Туристична агенція Міленіум плюс, м. Рівне: Відпочинок в Криму, Турції, Єгипті, Болгарії, автобусні тури по Україні та Європі

Google+