Пані Досконалість - Швейцарія! (8 днів, від 360 євро)

День 1. СУБОТА. Львів. 8.30 – Виїзд зі Львова, о 14.00 – з Чопа. Перетин кордону, переїзд на північ Угорщини, в Егерський виноробний регіон – на батьківщину вогняних червоних та ніжних білих вин. Найвідоміше з них – «Бича кров», а найприємніше – «Егерська дівчина». Усіх запрошуємо на смачний гуляш та дегустацію відомих сортів вин у Долину Красунь!
Переїзд у Будапешт. Поселення у готелі. Ночівля.

День 2. НЕДІЛЯ. Сніданок. Виселення з готелю.
8.30 – Оглядова екскурсія прекрасною Будою та величним Пештом. Це – «Перлина Дунаю» Будапешт. О, це місто! Найгарніша площа Європи – площа Героїв, парк Варошлігет з замком Вайдахуняд. Ось і Рибацький бастіон, собор Матяша, де вінчалися усі королівські родини, пам’ятник Святій Трійці та сам Королівський палац! Звідси відкривається чудовий краєвид на Дунай та Пешт з витонченим неоготичним Парламентом.
13.00 – Рекомендуємо подорож у Сентендре (23/18 євро) – надзвичайне та затишне місто, де можна зануритися у атмосферу старовинних вулиць, маленьких церков, музеїв та сувенірних крамничок. Саме тут варто скуштувати справжні марципани та провести солодкі хвилини у світі казки!
18.00 – Рекомендуємо екскурсію «Ажурні прикраси Будапешту» (23/18 євро). Сім мостів слугують справжньою прикрасою Блакитного Дунаю. Вони, немов намиста з перлин, з’єднують дві частини міста – Буду та Пешт. У воді віддзеркалюються величні споруди: Парламент, Академія наук, Королівський палац… Повз нас «пропливають» старовинні водолікарні, готелі та музеї і найкрасивіший розважальний комплекс Будапешта …
19:00Переїзд і поселення в готель на території Угорщини. Ночівля.

День 3. ПОНЕДІЛОКСніданок. Виселення з готелю. ♦ Для усіх бажаючих відвідини Шопрона – «найбільш вірного угорського міста» (38/18 євро). Шопрон дивує своїм колоритом, спокійною атмосферою та стриманим шиком. Здається, що час призупинив свою ходу у місті, все навколо якесь старовинне, але прекрасне, оточуюча архітектура навіює повагу та благоговійний трепет перед майстрами минулого.
♦ Переїзд в Австрію. Оглядова екскурсія «Зальцбург – симфонія звуків та краєвидів». Зальцбург – місто маленького формату, але світового значення. Завдяки численним культурним подіям, що проходять у мальовничому Старому місті, його слушно називають «сценою світу». Красоту Зальцбургу плекали століттями… Князя-архієпископи, що на протязі багатьох віків правили містом, хотіли зробити Зальцбург не просто одним з найбільш багатих та впливових міст Європи, вони бажали більшого – перетворити його на «Північний Рим».
Переїзд територією Австрії. Поселення у готель. Ночівля.

День 4. ВІВТОРОКСніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Швейцарію.
11.00 – Оглядова екскурсія «Цюріх – найбільш стильне місто Європи». Кому при згадуванні Цюріха не приходять на розум банківські рахунки та невтомні банкіри, чиї масивні сейфи рахуються найбільш надійними у світі? Історичний центр міста давно вже загубився серед солідних будівель банків та розкішних крамниць. Але час не владний над відомими соборами, церквами та вузенькими вуличками, котрі пам’ятають ще ходу римлян! Тут все ще пахне не золотими злитками та новими купюрами, а квітами та нагрітим на сонці камінням… Серце Цюріха – Старе місто, що ніжно обіймає річку своїми кам’яними мостами та набережними. Цюріхське озеро придає місту незвичної чарівності, завдяки чому воно виглядає як золотий скарб, що лежить на срібному дзеркалі. Вільний час.
15.00 – Рекомендуємо екскурсію «Велич природи – Рейнський водоспад» (38/30 євро). Бурхливі та кипучі потоки води лазурного кольору перетворюються у піну, розбиваються на дрібні бризки, котрі стіною висять над останньою сходинкою каскаду та, нібито, купаються у цьому чарівному тумані. Все несеться лавиною, вирує та гарчить, а водяний хаос просто заворожує.
Повернення до Цюріху. Поселення у готель. Ночівля.

День 5. СЕРЕДА. Сніданок. 8.30 – Рекомендуємо екскурсію «Швейцарія – країна з гарної картинки» (60/38 євро). Прибуття у Берн – місто фонтанів, квітів та… ведмедів! Так-так, саме ведмідь є символом міста, він зображений на гербі та прапорі, прикрашає фонтани та вітрини крамниць. Екскурсія починається з Трояндового саду, звідкіля відкривається велична панорама на Старе місто. Спустившись з пагорба, ми побачимо відому яму зі справжніми ведмедями, які радо хлопають та пританцьовують, якщо їх почати годувати! Берн має титул «найбільш квіткового міста». Майже у кожному вікні можна побачити горщик з геранню! Все це у сукупності приємно тішить погляд, наповнює душу незвичною радістю та спокоєм.
♦ Далі нас чекає «Швейцарська Рив’єра». Так називають узбережжя Женевського озера, котре якимось чарівним чином поєднує у собі все те найкраще, що є у цій невеличкій європейській країні. Знайомство з цим казковим регіоном ми почнемо зі столиці Швейцарської Рив’єри – міста Монтре, яке відомо своїм старим казино, набережною поетів та концентрацією музикантів.
♦ Бірюзова гладінь озера у білому вінку з гір – нас вітає «столиця світу» Женева! Символи міста – готичний собор Святого Петра, квітковий годинник та 140-метровий фонтан, що б’є прямо з озера. Веселкові струмені цього фонтану, що піняться немов шампанське, уособлюють прагнення вверх, у небо, у царство духу… Женева – найбільш маленьке серед міст світового значення. Тут є квартал міжнародних організацій, чарівне Старе місто та мальовничі променади вздовж озера.
Повернення у Цюріх. Ночівля.

День 6. ЧЕТВЕР. Сніданок. Виселення з готелю. ♦ Невеличкій переїзд – і ми вже в іншій країні! Крихітне князівство Ліхтенштейн розташоване у невеличкій долині на берегах Рейну, в оточені гірських вершин. Головне місто князівства – Вадуц – це жива ілюстрація історії держави. Над вулицями Штедле та Ойле, що забудовані сучасними офісами банків та страхових компаній, височіє замок XII століття – резиденція самого князя.
♦ Переїзд в Австрію. Рекомендуємо програму «У співзвучності з природою» – відвідини термальних купалень «Рупертустерме» у Бад-Райхенхаллі (18 євро). Величні Альпи, що оточують це курортне містечко, зберігають у собі невичерпні запаси термальної води та мінеральних солей, а різноманіття тутешніх ландшафтів та насиченість фарб продовжують вражати навіть після швейцарських краєвидів.
Переїзд в Угорщину. Поселення у готель. Ночівля.

День 7. П’ЯТНИЦЯ. Сніданок. Виселення з готелю.
У вільний час пропонуємо на вибір наступні екскурсії: «Угорський Версаль – палац Естерхазі» (вхідний квиток 8 євро). Відвідини найгарнішого барокового палацу країни справді вразять вас. У розкішному комплексі, де колись влаштовувались пишні свята, бали та феєрверки, розміщувалось 126 залів, багато прикрашених у стилі рококо, а також приватний театр, оркестр та балет. Життя тут було таким розкішним, що слава про палац Естерхазі розійшлася усією Європою.
«Відень – столиця Габсбургів». Відень – місто музики та великих музикантів, місто чаруюче та прекрасне. Його слушно називають «Серцем Європи». Як бувша столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своїми величчю та розкішшю, чарівністю та теплом. Це надзвичайне місто – вузькі середньовічні вулички та широкі імперські площі, Кільцевий бульвар, Ратуша, Парламент, Віденська опера, Чумна колона та, звичайно ж, собор Святого Стефана – духовний символ історії Австрії…
16.00Повернення в Україну.

День 8. СУБОТА. Орієнтовне прибуття у Чоп о 4.00, у Львів – о 9.00. ♦ Подарунок від компанії. Пішохідна екскурсія «Тільки у Львові…» Запрошуємо на прогулянку середньовічним Львовом. Тут завмирає час… Вузенькими вуличками розливається аромат ранішньої кави, кличуть своїми передзвонами старовинні церкви. Костел Успіня, Домініканський собор, Ратуша, церква Святого Юри… Гостинно відкриває свої двері Стара аптека, а кожний камінець на площі Ринок несе через століття свою історію…

Вартість туру
при оплаті замовлення:

Standart

Дорослі:

Діти
до 12 років

 Більше 8 тижнів

 360 €

 310 €

 Більше 6 тижнів

 370 €

 320 €

 Менше 6 тижнів

 380 €

 330 €

Вартість туру відрізняється від звичайної: 
* – Сезонна доплата + 18 €
** – Сезонна доплата + 30 €М-Травневі свята 28.04 М
(зміни програми, тарифів і вартості туру)
НГ-Новорічні свята 28.12 нг (зміни програми, тарифів і вартості туру)
Р-Різдвяні свята 3.01Р (зміни програми, тарифів і вартості туру).

Вартість включає
• проїзд автобусом туркласу
• проживання в готелі, сніданки (шведський стіл)
• екскурсії по програмі
• дегустація токайських вин і «угорський гуляш»
• супровід керівника групи, страхування

Вартість не включає

• рекомендовані програми
• консульський збір – 35 € (крім категорії громадян звільнених від оплати – пенсіонери, діти до 18 років … згідно договору про спрощення візового режиму) Шановні Туристи, для замовлення туру в Агентстві Вашого міста, ПРОСИМО Вас, мати при собі закордонний паспорт та Український паспорт, або копії цих документів.
Важливо! Згідно вимог Консульства, і відповідно з візовим кодексом країн ЄС,
Анкета (аплікаційна форма) заповнюється / підписується тільки ОСОБИСТО туристом.

Залиште власний відгук про цей тур

Ваша електронна адреса не буде публікуватися. Обов'язкові поля: ім'я та електронна пошта *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2012 Туристична агенція Міленіум плюс, м. Рівне: Відпочинок в Криму, Турції, Єгипті, Болгарії, автобусні тури по Україні та Європі

Google+