Париж: Блиск... Краса... Любов... (9 днів, від 368 євро)

День 1. СУБОТА. Львів.
8.30 – Виїзд зі Львова, о 14.00 – з Чопу. Перетин кордону, переїзд на північ Угорщини, в Егерський виноробний регіон – на батьківщину вогняних червоних та ніжних білих вин. Найвідоміше з них – «Бича кров», а найприємніше – «Егерська дівчина». Усіх запрошуємо на смачний гуляш та дегустацію відомих сортів вин у Долину Красунь!
Переїзд у Будапешт. Поселення у готелі. Ночівля.

День 2. … Угорщина, країна термальних вод, дивовижної кухні і вишуканих вин, протягом своєї довгої історії пережила і монгольське нашестя, і турецьке володарювання, і розквіт імперії Габсбургів…
НЕДІЛЯ. Сніданок. Виселення з готелю. 9.00 – Оглядова екскурсія прекрасною Будою та величним Пештом. Це – «Перлина Дунаю» Будапешт. О, це місто! Найгарніша площа Європи – площа Героїв, парк Варошлігет з замком Вайдахуняд. Ось і Рибацький бастіон, собор Матяша, де вінчалися усі королівські родини, пам’ятник Святій Трійці та сам Королівський палац! Звідси відкривається чудовий краєвид на Дунай та Пешт з витонченим неоготичним Парламентом.
13.00 – Рекомендуємо подорож у Сентендре (23/18 євро) – надзвичайне та затишне місто, де можна зануритися у атмосферу старовинних вулиць, маленьких церков, музеїв та сувенірних крамничок. Саме тут варто скуштувати справжні марципани та провести солодкі хвилини у світі казки!
18.00 – Рекомендуємо екскурсію «Ажурні прикраси Будапешту» (23/18 євро). Сім мостів слугують справжньою прикрасою Блакитного Дунаю. Вони, немов намиста з перлин, з’єднують дві частини міста – Буду та Пешт. У воді віддзеркалюються величні споруди: Парламент, Академія наук, Королівський палац… Повз нас «пропливають» старовинні водолікарні, готелі та музеї…
19.00Переїзд територією Угорщини. Поселення у готелі. Ночівля.

День 3. …Німеччина – країна ідеального порядку і ділового розмаху…
ПОНЕДІЛОК. Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд у «Вільне місто Регенсбург». З’явившись на його старовинних вуличках, ми ніби потрапимо у Середньовіччя: готичний собор Святого Петра, Стара ратуша, церква Святого Якоба, найдревніший храм Німеччини – Еммерамскірхе, будинок Голіафа, палац герцогів Турн унд Таксіс, висотні будинки багатих мешканців. Але не тільки це зможе нас здивувати – у Регенбурзі знаходяться найстаріший кам’яний міст, унікальна сосисочна, якій вже більше 800 років, а також перша кофейня Німеччини. Регенсбург пишається своїм пивом – тут працюють три пивоварні заводи та багато колоритних пивних ресторанів. Прогулюючись цим чудовим баварським містом, ми опинимося біля резиденції єпископа, стіну якої прикрашають старовинні ворота Порта-Праеторія, збудовані ще римлянами. Завдячуючи їм Регенсбург нерідко називають найбільш північним містом Італії.
Переїзд територією Німеччини. Поселення у готелі. Ночівля.

День 4. … Тихий Люксембург завжди перебував на перехресті великих подій, але в них не брав участі, нікого ніколи не завойовував, ні з ким не боровся. Саме в Люксембурзі розташоване місто Шенген, а маленьке герцогство – одне із засновників Європейського Союзу…
ВІВТОРОК
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд у Люксембург. Пішохідна екскурсія «Люксембург – тихе щастя Європи». В цій маленькій країні люблять все невеличке. Іграшковий Люксембург – єдине з європейських міст, що розташоване зразу на кількох рівнях. Наша оглядова екскурсія почнеться з «Золотої дами Люксембургу» – площі Конституції. Недалеко знаходиться собор Нотр-Дам, де зберігається особливо шановане зображення Богоматері – покровительки міста. Ми також побуваємо на площі Гійома, площі Парадів, побачимо відомий Палац великих герцогів. І на завершення зі скелі Ле-Бок нам відкриється велична панорама на долину ріки Альзет.
Переїзд у Францію. Прибуття в Париж.…Франція – країна дивовижної краси, багатющої історії і великих ідей, столиця моди і батьківщина шампанського
Автобусна екскурсія «Перше побачення з Парижем». Розкішний та величний Париж стає рідним майже з першого погляду, з першого кроку його стертою віками бруківкою. Прогулянки Парижем відводять у минуле, в таємничі куточки душі. Все, що ми знали з фільмів та книжок, все навколо оживає та наповнює серце тремтінням: Тріумфальна арка, Ейфелева вежа, Єлисейські поля, собор Паризької Богоматері, Монмартр. Місто всюди розвішує сигнальні прапорці чужих спогадів, швидкоплинність впізнавання та мерехтіння почуттів.
А з настанням сутінків Париж перетворюється на найромантичніше місце на землі, зігріте відблисками мільйонів вогників
Ввечері рекомендуємо на вибір: ♦ Побачити Париж з висоти Ейфелевої вежі (14 євро). Це дивовижний пам’ятник сміливій інженерній думці та вишуканому смаку Густава Ейфеля, що випередили свій час. Це більше семи тисяч тон залізного мережива, що здійнялося на 300-метрову висоту! Ввечері, на протязі кількох хвилин, Ейфелева вежа одягає єдине у світі плаття, зіткане з мільйона вогників…
♦ Здійснити круїз таємничою Сеною (16/10 євро) та побачити столицю Франції з зовсім іншого, але не менш прекрасного ракурсу.
Поселення у готель. Ночівля.

День 5. … Париж багатоликий. Кожен його район живе і дихає по-своєму. У кожного свій ритм, аромат, своя історія. Подорожувати по ньому можна безкінечно, адже Париж – ніби застиглий океан…
СЕРЕДА. Сніданок.
8.00 – Рекомендуємо екскурсію «Сентиментальна Нормандія» (68/60 євро). Її «портрет» мінливий та суперечливий. Ця «північна країна» лежить на березі Ла-Маншу та відрізняється приголомшливими краєвидами, де голі скелі узбережжя змінюються піщаними пляжами та рибацькими містечками.
Старовинний Руан – найбільше місто Нормандії. Готичні замки, що пронизують небо Руана своїми шпилями, були свідками багатьох драматичних подій в історії Франції. Тут у Палаці правосуддя судили легендарну Жану д`Арк, саме тут, на площі Старого ринку, вона зійшла на своє вогнище. Після оглядової екскурсії містом ми, як справжні зірки світового шоу-бізнесу, вирушимо у Довіль, якій рахується «хазяїном» морського узбережжя, «подарунком» втомленій Парижем аристократії. І на завершення нашої подорожі – старовинний рибацький Трувіль, що існує ще з часів вікінгів.
23.00 – Рекомендуємо відвідати кабаре «Мулен Руж» (106 євро). Це яскраві вбрання, пишне пір’я, розкішні танцівниці, французький канкан, бульбашки шампанського, атмосфера вічного свята!
Повернення у готель. Ночівля.
…Париж – всіма впізнаваний, але ніким не пізнаний…

День 6.… Париж – це “Свято, яке завжди з Тобою!”…
ЧЕТВЕР. Сніданок. Виселення з готелю.
У вільний час рекомендуємо наступні екскурсії: «Магія Парижу» (30/18 євро). Нас чекає захоплююча подорож одним з найбільш мальовничих кварталів Парижу. Екскурсія почнеться від всесвітньо відомого собору Паризької Богоматері, що є свідком майже усіх видатних та драматичних історичних подій міста. Далі ми пройдемо вузькими середньовічними вуличками Латинського кварталу, повз книжкові крамнички, студентські кафе та ресторанчики, та опинимося перед огорожею бувшого монастиря Клюні, одного з найбільших релігійних центрів минулого.
«Лувр – енциклопедія століть» (38/18 євро). Це розкішний імператорській палац, перетворений на найбільш відомий та найбільш величезний музей світу, де сховані усі, чи майже усі скарби планети!
«Легендарний Монмартр» (30/18 євро). Це один з найбільш мальовничих та милих районів Парижу, справжня «Мекка» богемного світу. Від «кварталу червоних ліхтарів» ми пройдемося вуличками, де знаходилися помешкання та майстерні відомих художників, побачимо їх улюблені ресторани та білосніжну базиліку Сакре-Кер, почуємо історію «Фіалки Монмартру».
19.00Виїзд з Парижу. Нічний переїзд в Зальцбург.

День 7.
… Прекрасна, щаслива, розкішна – Австрія! Музика від Моцарта, світло від Сваровскі, відпочинок – від Бога!…
П’ЯТНИЦЯ. Прибуття в Зальцбург.11:00 – Оглядова екскурсія «Зальцбург – симфонія звуків і пейзажів”. Зальцбург – місто маленького формату, проте, світового значення. Його по праву називають «сценою світу» завдяки незліченній кількості культурних подій, які відбуваються в живописному Старому місті … Адже його красу плекали століттями … Князі-архиєпископи, які протягом багатьох століть правили Зальцбургом, хотіли не просто зробити своє місто одним із найбільш красивих і впливових у Європі. Вони хотіли більшого – зробити із Зальцбурга «Північний Рим». Не випадково обриси Кафедрального Собору Зальцбурга є мініатюрну копію Собору Св. Петра в Римі. Пішохідна прогулянка по Старому місту познайомить нас з найбільш відомими пам’ятками Зальцбурга: Домським собором, монастирями Капуцинів і Францисканців, палацово-парковим ансамблем Мірабель, будинком-музеєм Моцарта, а також з символом Зальцбурга – величною та неприступною фортецею Хоензальцбург. У вільний час ми зможемо на фунікулері піднятися на оглядовий майданчик фортеці, звідки відкривається приголомшливий вид на місто …
Переїзд і поселення в готель на території Угорщини.

День 8.СУБОТА. Сніданок. Виселення з готелю.
У вільний час пропонуємо на вибір наступні екскурсії:
«Угорський Версаль – палац Естерхазі» (вхідний квиток 8 євро). Відвідини найгарнішого барокового палацу країни справді вразять вас. У розкішному комплексі, де колись влаштовувались пишні свята, бали та феєрверки, розміщувалось 126 залів, багато прикрашених у стилі рококо, а також приватний театр, оркестр та балет. Життя тут було таким розкішним, що слава про палац Естерхазі розійшлася усією Європою.
«Відень – столиця Габсбургів». Відень – місто музики та великих музикантів, місто чаруюче та прекрасне. Його слушно називають «Серцем Європи». Як бувша столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своїми величчю та розкішшю, чарівністю та теплом. Це надзвичайне місто – вузькі середньовічні вулички та широкі імперські площі, Кільцевий бульвар, Ратуша, Парламент, Віденська опера, Чумна колона та, звичайно ж, собор Святого Стефана – духовний символ історії Австрії…
17.00переїзд територією Угорщини. Поселення у готель. Ночівля.

День 9.НЕДІЛЯ. Сніданок. Виселення з готелю.
Повернення в Україну. Орієнтовне прибуття у Львів о 19.00.

Вартість туру
при оплаті замовлення:

Standart

Дорослі:

Діти
до 12 років

 Більше 8 тижнів

 368 €

 336 €

 Більше 6 тижнів

 388 €

 346 €

 Менше 6 тижнів

 398 €

 366 €

Вартість туру відрізняється від звичайної: 
* – Сезонна доплата + 18 €
** – Сезонна доплата + 30 €
М – Травневі свята 28.04 М
(зміни програми, тарифів і вартості туру)
НГ – Новорічні свята 28.12 нг (зміни програми, тарифів і вартості туру)
Р-Різдвяні свята 3.01Р (зміни програми, тарифів і вартості туру).. Вартість включає
• проїзд автобусом туркласу
• проживання в готелі, сніданки (шведський стіл)
• екскурсії по програмі
• дегустація егерських вин і надзвичайно смачного угорського гуляшу
• супровід керівника групи, групова страхівка

Вартість не включає

• рекомендовані програми, вхідні квитки
• консульський збір – 35 € (крім категорії громадян звільнених від оплати – пенсіонери, діти до 18 років … згідно договору про спрощення візового режиму)
Шановні Туристи, для замовлення туру в Агентстві Вашого міста, ПРОСИМО Вас, мати при собі закордонний паспорт та Український паспорт, або копії цих документів.
Важливо! Згідно вимог Консульства, і відповідно з візовим кодексом країн ЄС,
Анкета (аплікаційна форма) заповнюється / підписується тільки ОСОБИСТО туристом.

Увага! Порядок отримання аплікаційної форми.
Агент
(То агенство, де Ви замовили тур) робить Замовлення Оператору (Аккорд Тур).
Агент отримує Підтвердження Замовлення від Оператора.
Тепер Агенту необхідно отримати Аплікаційну форму (візову анкету).
Для отримання необхідно Оператору надіслати скановані копії:
1. Закордонного паспорта 1 сторінки,
2. Українського паспорта 1 сторінки та сторінки з пропискою.
3. Заповнити та надіслати нам реєстраційну Форму, яка знаходиться на сайті в переліку документів для даного консульства під пунктом № 2.
Далі протягом трьох (3) робочих днів Агент отримує від Оператора готову Аплікаційну форму для заповнення / підпису.
Шановний Турист, Ви, разом з Агентом перевіряєте Аплікаційну форму.
Роздруковуєте аплікаційну форму з використанням двостороннього режиму друку.
Заповнюєте / підписуєте особисто Ви (Турист) і СУВОРО ручкою з синім чорнилом.
Шановні Туристи, у Ваших інтересах, щоб анкета не була підписана третіми особами!
Так як документи, які підписані третіми особами в роботу прийматися не будуть.
Просимо Вас виконувати порядок покроково з оформлення візової анкети – це значно зменшує ризик отримання відмови у візі.
Якісні копії ВСІХ необхідних документів повинні бути надані на окремих аркушах А-4
ВАЖЛИВО• При замовленні – програму, вартість туру і наявність місць прохання уточнювати.
• Оплата туру здійснюється в гривнях по фіксованому комерційному курсу. При кожному замовленні курс уточнювати
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі – консульський збір не повертається
За одномісне розміщення передбачена доплата – 150 €. Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах
Місця в автобусі розподіляються автоматично, у міру надходження заявок і вказуються в підтвердженні. Посадка в автобус можлива тільки згідно підтверджених місць.
• Для туристів, які бажають подорожувати на місцях в останньому ряді автобусу (спинка сидіння не відкидається) надається знижка 10 €
Кількість місць обмежена (4-5 місць) і їх нумерація може змінюватися в залежності від конфігурації автобуса.
• Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 30 чоловік. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено
• Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг і не несе відповідальності за роботу митних служб

Залиште власний відгук про цей тур

Ваша електронна адреса не буде публікуватися. Обов'язкові поля: ім'я та електронна пошта *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2012 Туристична агенція Міленіум плюс, м. Рівне: Відпочинок в Криму, Турції, Єгипті, Болгарії, автобусні тури по Україні та Європі

Google+