Під звуки Штрауса і Ліста (6 днів, від 220 євро)

День 1

СУБОТА.
8.30 – Виїзд зі Львова, о 13.00 – з Ужгорода. Перетин кордону, переїзд на батьківщину «Короля вин та вина королів» – у місто Токай. Усіх запрошуємо на смачний гуляш та дегустацію токайських вин. Ну, за хороший початок!
Переїзд у Будапешт. Поселення у готелі. Ночівля.

День 2

НЕДІЛЯ. Сніданок.
9.00 – Оглядова екскурсія прекрасною Будою та величним Пештом. Це – «Перлина Дунаю» Будапешт. О, це місто! Найгарніша площа Європи – площа Героїв, парк Варошлігет з замком Вайдахуняд. Ось і Рибацький бастіон, собор Матяша, де вінчалися усі королівські родини, пам’ятник Святій Трійці та сам Королівський палац! Звідси відкривається чудовий краєвид на Дунай та Пешт з витонченим неоготичним Парламентом.
* 13.00 – Рекомендуємо подорож до Закруту Дунаю з екскурсіями у Вишеград та Сентендре (30/18 євро). Вишеград – бувша столиця Угорщини, що згодом перетворилася на літню резиденцію та улюблене місце відпочинку короля Матяша. Відвідини могутньої фортеці, з якої відкривається чудовий краєвид Закруту Дунаю – велична ріка, гори, маленькі острівки та червоні дахи будиночків, що ховаються серед зелені дерев. Сентендре – надзвичайне та затишне місто, де можна зануритися у атмосферу старовинних вулиць, маленьких церков, музеїв та сувенірних крамничок. Саме тут варто скуштувати справжні марципани та провести солодкі хвилини у світі казки! Повернення у Будапешт.
* 21.00 – Вечірня програма «В світлі тисячі вогнів» (23/18 євро) – прогулянка на кораблику Дунаєм з необмеженою кількістю шампанського!!!
Ночівля у готелі.

День 3

ПОНЕДІЛОКСніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Австрію.
12.00 – Оглядова екскурсія «Відень – столиця Габсбургів». Відень – місто музики та великих музикантів, місто чаруюче та прекрасне. Його слушно називають «Серцем Європи». Як бувша столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своїми величчю та розкішшю, чарівністю та теплом. Це надзвичайне місто – вузькі середньовічні вулички та широкі імперські площі, Кільцевий бульвар, Ратуша, Парламент, Віденська опера, Чумна колона та, звичайно ж, собор Святого Стефана – духовний символ історії Австрії… У вільний час є можливість відвідати наступні екскурсії:
* 14.00 – «Палаци імперії – Шенбрунн та Бельведер» (38/30 євро). Відень – це місто, яке можна пізнавати нескінченно. Спочатку нанесемо візит принцу Євгену Савойському та побачимо дивовижний за своєю красою замок відомого полководця – Бельведер. Його вважають одним з найкрасивіших зразків бароко у світі! Палац Шенбрунн – літня резиденція династії Габсбургів. Подібно Петергофу та Версалю це ансамбль, що об’єднує архітектуру та природу, де парк стає продовженням палацу. Ось вже більше трьох століть Шенбрунн є гордістю та одною з головних пам’яток австрійської столиці.
* 19.00 – Рекомендуємо екскурсію «Відень у вечірньому вбранні» (46/30 євро). Екскурсія починається з поїздки вечірнім Рингом. Піднявшись на найвищу гору Відня Каленберг, ми будемо насолоджуватися незабутнім краєвидом на місто з висоти пташиного польоту. Далі нас чекає вечеря у селищі Грінцінг, де буде можливість продегустувати молоде вино (хойріген) та скуштувати домашню австрійську кухню під народні мелодії. Саме тут про столицю Австрії можна взнати більше, а Відень постане перед вами не тільки аристократичним, але й розкутим, по домашньому затишним.
Поселення у готель. Ночівля.

День 4

ВІВТОРОКСніданок. Вільний час. Рекомендуємо наступні екскурсії:
* 8.00 – «Зальцбург – симфонія звуків та краєвидів» (60/38 євро). Зальцбург – місто маленького формату, але світового значення. Завдяки численним культурним подіям, що проходять у мальовничому Старому місті, його слушно називають «сценою світу». Красоту Зальцбургу плекали століттями… Князя-архієпископи, що на протязі багатьох віків правили містом, хотіли зробити Зальцбург не просто одним з найбільш багатих та впливових міст Європи, вони бажали більшого – перетворити його на «Північний Рим». Вільний час.
* 15.00 – «Гарно та весело» (30/18 євро) – відвідини заміського палацу Хельбрунн з всесвітньо відомим каскадом фонтанів. Тут у практично первозданному вигляді постає все те, що колись так тішило серця архієпископів Зальцбургу: повні загадок таємничі гроти, фігури, що приводяться у рух силою води, численні фонтани, що розташувалися на кожному кроці, у самих несподіваних кутках парку. Одним словом – гарно та весело (палац відкритий з 1 квітня).
18.00 – Повернення у Відень. Ночівля.

День 5

СЕРЕДАСніданок. Вільний час. Рекомендуємо наступні екскурсії:
* «Блиск та занепад великої імперії» (30/18 євро) – відвідини Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого ґатунку із зібрання імператорської родини. Були часи, коли у землях Габсбургів не заходило сонце, коли представники династії займали імператорській трон, коли вони були повноправними правителями Угорщини та Богемії. Імперії більше нема, але багатства надовго пережили своїх власників… Священний Грааль та Спис Долі… Так-так, вони насправді існують і знаходяться саме тут – у Скарбниці.
* «Імператриця Елізабет – правда та вигадка» (30/18 євро) – відвідини імперських приміщень Хофбургу та Музею Сісі. Особа Елізабет, коханої імператора Франца Йозефа, огорнута численними міфами та легендами. Вона була першою наїзницею Європи та відомою красунею свого часу, вона слідкувала за фігурою та виснажувала себе дієтами. Коли Сісі було 15 років, то перша людина великої Австрійської імперії просила її руки, а після 30 років вона не позувала перед художниками, бажаючи назавжди залишитися молодою та чарівною. Правда змішалася з вигадками, і вже важко відрізнити одне від іншого.
* «Братислава чекає друзів» (30/18 євро) та пропонує здійснити захоплюючу прогулянку історичною частиною міста. Вона невеличка за розміром, але дивовижно гарна. Заснована більше тисячі років тому, майже три століття Братислава була столицею могутнього угорського королівства, місцем коронації королів та імператорів Австро-Угорщини. Словацька столиця традиційно є містом хорошої кухні та прекрасного вина. Ласкаво просимо до гостинної та привітної Братислави!!!
16.00 – Переїзд в Угорщину. Поселення у готель. Ночівля.

День 6

ЧЕТВЕР. Сніданок. Виселення з готелю.
Ранком – відвідини підземного гроту гори Верхедь, де розташовані печерні купальні Мішкольц-Тапольце. Світлові ефекти, таємничість та загадковість… До ваших послу купання та водні атракціони (8 євро).
Повернення в Україну. Прибуття у Чоп орієнтовно о 18.00, у Львів – о 23.00.  

Вартість туру
при оплаті замовлення:

Standart

Дорослі:

Діти
до 12 років

 Більше 8 тижнів

 220 €

 200 €

 Більше 6 тижнів

 240 €

 220 €

 Меньше 6 недель

 260 €

 240 €

Вартість туру відрізняється від звичайної: 
* – Сезонна доплата + 10 €
** – Сезонна доплата + 18 €М-Травневі свята 28.04 М
(зміни програми, тарифів і вартості туру)
НГ-Новорічні свята 28.12 НГ, 30.12 НГ (зміни програми, тарифів і вартості туру)

Вартість включає:
• проїзд автобусом туркласу
• проживання в готелі, сніданки (шведський стіл)
• екскурсії по програмі
• супровід керівника групи, страхування
Вартість не включає:
• рекомендовані програми, вхідні квитки
• консульський збір – 35 € (крім категорії громадян звільнених від оплати – пенсіонери, діти до 18 років … згідно договору про спрощення візового режиму)Шановні Туристи, для замовлення туру в Агентстві Вашого міста, ПРОСИМО Вас, мати при собі закордонний паспорт та Український паспорт, або копії цих документів.

Важливо! Згідно вимог Консульства, і відповідно з візовим кодексом країн ЄС,
Анкета (аплікаційна форма) заповнюється / підписується тільки ОСОБИСТО туристом.

Увага! Порядок отримання аплікаційної форми.
Агент (То агенство, де Ви замовили тур) робить Замовлення Оператору (Аккорд Тур).
Агент отримує Підтвердження Замовлення від Оператора.
Тепер Агенту необхідно отримати Аплікаційну форму (візову анкету).
Для отримання необхідно Оператору надіслати скановані копії:
1. Закордонного паспорта 1 сторінки,
2. Українського паспорта 1 сторінки та сторінки з пропискою.
3. Заповнити та надіслати нам реєстраційну Форму, яка знаходиться на сайті в переліку документів для даного консульства під пунктом № 2.
Далі протягом трьох (3) робочих днів Агент отримує від Оператора готову Аплікаційну форму для заповнення / підпису. Шановний Турист, Ви, разом з Агентом перевіряєте Аплікаційну форму.
Роздруковуєте аплікаційну форму з використанням двостороннього режиму друку.
Заповнюєте / підписуєте особисто Ви (Турист) і СУВОРО ручкою з синім чорнилом.Шановні Туристи, у Ваших інтересах, щоб анкета не була підписана третіми особами!
Так як документи, які підписані третіми особами в роботу прийматися не будуть.
Просимо Вас виконувати порядок покроково з оформлення візової анкети – це значно зменшує ризик отримання відмови у візі.
Якісні копії ВСІХ необхідних документів повинні бути надані на окремих аркушах А-4.

ВАЖЛИВО

• При замовленні – програму, вартість туру і наявність місць просимо уточняти
• Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. При кожному замовленні курс уточняти
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі – консульський збір не повертається
• За одномісне розміщення передбачена доплата – 100 € по туру.
• Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 30 чоловік.
Місця в автобусі розподіляються автоматично, у міру надходження заявок і вказуються в підтвердженні. Посадка в автобус можлива тільки згідно підтверджених місць.
• Для туристів, бажаючих подорожувати на місцях в останньому ряді автобусу (спинка сидіння не відкидається) надається знижка 10 €
Кількість місць обмежена (4-5 місць) і їх нумерація може змінюватися в залежності від конфігурації автобуса.
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено
• Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг
Компанія не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за пробки на дорогах і погодні умови.

Залиште власний відгук про цей тур

Ваша електронна адреса не буде публікуватися. Обов'язкові поля: ім'я та електронна пошта *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2012 Туристична агенція Міленіум плюс, м. Рівне: Відпочинок в Криму, Турції, Єгипті, Болгарії, автобусні тури по Україні та Європі

Google+