Південний настрій... Болгарія! (11 днів, від 330 євро)


Цей тур включає: Автобусні тури в Туреччину, Автобусні тури у Болгарію

Поділіться цим із друзями...
Червень
5, 16, 24, 28
Липень
1СПО, 6, 11, 13СПО, 18СПО, 23, 28, 30
Серпень
5, 9, 12СПО, 17, 22, 24СПО, 30
Вересень
13

День 1.
13:30 – виїзд зі Львова, 16:00 – підсадка в Тернополі, 19:00 – у Чернівцях.
Нічний переїзд по території Румунії.

День 2.
Продовжуємо мандрівку в дивовижну країну піщаних пляжів, ласкавого моря, незабутньої атмосфери відпочинку для дорослих та малюків.
Ви готові? Нас запрошує Болгарія! Переїзд в Сонячний Берег. Поселення в готелі. Відпочинок на морі. Вечеря. Ночівля в готелі.
Починаємо знайомитись. Болгарія – країна моря, гір, рівнин, музики, танців і вина …
«Болгарське село» (30/16 €). Знайомство з гостинністю болгар обов’язково потрібно розпочати з цієї екскурсії. Приємна атмосфера національного ресторану, багата вечеря, біле і червоне вино в необмеженій кількості! Цікава фольклорна програма познайомить нас зі звичаями і традиціями болгар. Болгарські обряди несуть в собі спогади про магічний світ казок і легенд, про почуття прекрасного і прагнення творити добро … Запальні танці і вечірнє шоу на вугіллі змусять затамувати подих усіх присутніх … Орієнтовний час повернення у готель 01:00. Ночівля в готелі.
День 3.
Сніданок. Відпочинок на морі. Рибний Пікнік (30/16 €). Рибалка – улюблена всіма чоловіками справа. На цьому пікнічку нікому не буде нудно. Всі любителі рибної ловлі отримають собі справжнє задоволення, половивши рибу у відкритому морі і відчувши себе досвідченими морськими вовками. Група підтримки зможе позасмагати на палубі, помилуватися красивою природою і панорамою курортів. І найголовніше: скуштувати улов справжніх рибалок, приготований болгарськими кухарями.
Орієнтовний час повернення у готель 15:00. Відпочинок на морі. Вечеря. Ночівля в готелі.
День 4.
Сніданок. Відпочинок на морі. Для всіх бажаючих екскурсія «Секрети Чорноморського узбережжя – Балчик» і «Морська столиця Болгарії – Варна» (36/18 €). Балчик – це світ тінистих алей, пишної зелені, будиночків з червоною черепицею, білих скель і синього моря. Краса цього міста полонила румунську королеву Марію, і вона збудувала тут свою літню резиденцію. Під час екскурсії по Ботанічному саду нас чекає невелика винна дегустація. Вільний час.
• Невеликий переїзд – і ми познайомимось з найвідомішим на чорноморському узбережжі монастирем Аладжа (8/6 €). В перекладі з турецької «Аладжа» означає дуже яскравий. Таку назву монастир отримав через розписи на стінах … Життя його мешканців, нерозкриті тунелі і лабіринти, в яких заховані великі багатства, ваблять сюди тисячі туристів. Це особливе і таємниче місце …
Літня столиця Болгарії Варна – чарівне курортне містечко, де вдало поєднується історія і сучасність … Пам’ятки епохи Римської і Візантійської імперій, красива архітектура, зелене різноманіття Морського саду й золотий блиск пляжу …
Орієнтовний час повернення у готель 18:00. Відпочинок на морі. Вечеря. Ночівля в готелі.
День 5.
Сніданок. Відпочинок на морі. Усіх бажаючих запрошуємо на Дегустація чорноморських вин в Бяле (16/10 €). Нас чекає відвідування Бяли, одного з центрів виноробства на території Болгарії. Традиції виноробства у цьому регіоні тягнуться з далекого минулого. У нас буде можливість доторкнутися до таїнства народження цього напою, ми побачимо процес бродіння, вдихнемо аромат дозріває в дубових бочках вина. У спеціально обладнаному дегустаційному залі ми зможемо насолодитися різними сортами вина. Ковток повинен бути повільним, зі смаком, щоб чудовий смак вина дав нам потрібну відповідь, а аромат привів до майбутнього зцілення … Відповаючи ковток за ковтком, ніби вбираючи таємниці, що зберігаються вином тисячоліттями. Орієнтовний час початку екскурсії 12:30, орієнтовний час повернення в готель 16:30. Відпочинок на морі. Вечеря. Ночівля в готелі.
День 6.
Сніданок. Відпочинок на морі. Сьогодні нас чекає екскурсія «Ароматна Казка … Казанлик-Шипка-Етер» (38/18 €). Казанлик – столиця Долини троянд, саме тут вирощують знамениті дамаські олійні троянди. Рожеве масло можна отримати тільки з певного сорту цих квітів, який завезли в Болгарію з Сирії 350 років тому. Збирають троянди з 4 до 9 ранку, щоб на їх пелюстках залишалося якомога більше крапельок роси, яка допомагає віджати більше рожевого масла. Вважається, що після повного сходу сонця масло в пелюстках починає випаровуватися … Болгарське рожеве масло еквівалентно вартості золота.
Далі наш шлях веде в гори, до маленького болгарському місту Шипка. Тут нас чекає відвідування храму Різдва Христового та пам’ятника Свободі висотою 31,5 метра, що нагадує про подвиг болгарських і російських воїнів в боротьбі з турецькими загарбниками. До нього ведуть 894 кам’яні сходи, а з вершини відкривається захоплюючий панорамний вид.
Переїзд в Етер – дивовижний тематичний парк, в якому представлена архітектура і стиль життя регіону Габрово в період Відродження. У той час в місті було розвинене безліч ремесел, а вироблені тут товари продавалися в різних частинах країни і Європи. Сьогодні більше 50 майстерень і ательє пропонують прекрасні сувеніри ручної роботи. Крім того, відвідавши «вулицю ремісників», у нас буде можливість поспостерігати, як все це робиться, як трудяться ювеліри і ткачі, гончарі та кожум’яки, склодуви та шевці. Орієнтовний час повернення у готель 18:00. Відпочинок на морі. Вечеря. Ночівля в готелі ..
День 7.
Сніданок. Відпочинок на морі. Сьогодні всіх бажаючих запрошує Стамбул. Нас чекає захоплююча екскурсія «Турецький діамант – Стамбул» (60/38 €). Немов багатовікову скарбницю, ця екскурсія відкриє для нас великий Стамбул, який повний чудових місць, зачаровують погляд пам’яток історії, культури та архітектури. Усього за кілька годин ми побачимо: Блакитну Мечеть, Римський іподром, турецькі лазні Роксолани, міст через Босфор, палац Топкапи, площа Султана Ахмеда.
Стамбул, як жодне інше місто в світі, славиться безліччю магазинів, торгових центрів і базарів … Під час оглядової екскурсії у нас буде прекрасна можливість прикупити не лише сувеніри, а й вироби зі шкіри та хутра (у програмі – відвідування шкіряного торгового центру). Також в цей день є можливість відвідати екскурсії:
• Палац Топкапи (16/13 €) – одна з найвідоміших визначних пам’яток Стамбула і один з найбільш відвідуваних музеїв Туреччини. Протягом 400 років цей палац був центром управління Османською державою, однією з трьох найбільших імперій світу.
• Морська прогулянка на кораблику по Босфору (18/16 €). Протока розділяє Європу і Азію. Тільки під час цієї прогулянки, стоячи на палубі корабля, який пливе по найкрасивішій протоці Євразії, ми побачимо будинки мільйонерів, будинки-острова, палаци і замки султанів.
• Skyride Istanbul (30/18 €). Нас чекає незабутнє 5-D подорож, під час якого ми зможемо відчути себе в кабіні вертольота, що пролітає Босфор, палац Топкапи, Айя-Софію, Дівочу Башту … Вітер, дощ і тактильні ефекти, змішавшись з реальним життям, додають атракціону незабутніх відчуттів .. . Також у нас буде можливість прогулятися по самому високому будівлі Європи – İstanbul Sapphire. Крім торгового центру Sapphire Çarşı, поля для гольфу, басейну, садів і ресторанів в будівлі зосереджено багато інших цікавих об’єктів. Чого тільки варта оглядовий майданчик на висоті 236 метрів …
• Айя-Софія і Цистерна Базиліка (33/18 €). Церква-музей Айя-Софія визнана одним з найбільших шедеврів візантійської архітектури, а також є одним з найбільших храмів в світі. Інтер’єр будівлі, прикрашений колонами з кольорового мармуру, стелі і стіни, покриті красивою мозаїкою, барвистими камінням і чудовою керамікою, просто зачаровують. Все тут захоплює і притягує відвідувачів. Недалеко від Айя-Софії нас зустрічає одне з найбільших і добре збережених візантійських сховищ питної води в Стамбулі. Розміри гігантського підземного споруди просто вражають. Велика частина колон доричного і коринфського ордена була взята з зруйнованих античних храмів Калкедона.
Орієнтовний час повернення у готель 01:00. * Вечеря. Ночівля в готелі.
День 8.
Сніданок. Відпочинок на морі. «Болгарське Рів’єра: Помор’я-Созополь-Бургас» (18/13 €). Під час цієї екскурсії ми зможемо сповна дізнатися історію країни і насолодитися чарівною природою болгарського узбережжя. Наш маршрут веде в курортне містечко Помор’я, який розкинувся на вузькому скелястому півострові. Тут нам відкриє свої двері монастир Св. Георгія, в якому збереглися унікальний кам’яний барельєф і джерело з цілющою водою, храми Христа і Пресвятої Богородиці. Переїзд в Созополь.
Колись місто було давньогрецькою колонією, заснованою в 6 столітті до н.е. жителями Мілета, і досі тут збереглося багато унікальних пам’яток архітектури. Сьогодні Созополь – це улюблене місце відпочинку болгарської богеми, артистів, художників і музикантів залучає особлива атмосфера, що панує в Созополі. Створюють цю атмосферу красиві церкви, старовинні білі будинки з червоною черепицею, провулки і вузькі бруковані вулички, що потопають у зелені виноградних лоз та інжиру, піщані пляжі і романтична гавань … Переїзд в Бургас. Також сьогодні нас чекає знайомство з південною столицею болгарського узбережжя – Бургасом. Неймовірно красивий місто розташоване на 17 м вище рівня моря, він займає 4 тераси висотою в 2-3 м, з яких відкривається прекрасний вид на один з найбільших чорноморських портів. Вільний час. Орієнтовний час повернення в готель – 16:00. Відпочинок на морі. Вечеря. Ночівля в готелі.
День 9.
Сніданок. Відпочинок на морі. Вільний день, всім бажаючим пропонуємо відвідати екскурсії:
Аквапарк (вхідний квиток оплачується додатково). – Ця екскурсія подарує Вам масу позитивних відчуттів і заряд бадьорості на весь день. Аквапарк – це справжній рай для дітей і дорослих. Тут, крім атракціонів, у нас буде можливість побачити різних звіряток.
Хаммам (18/10 €) – це відмінний спосіб відновити сили і відпочити душею. Хаммам – величезна мармурова кімната, що підігрівається зсередини. Полежавши на гарячому камені, ми підготуємо наше тіло до пілінгу спеціальною рукавицею з шорстким покриттям (кесе). Досвідчений банщик зніме з нашого тіла омертвілі частинки шкіри, а потім побалує нас легким мильним масажем з повітряною піною. Після всіх цих процедур наше тіло стане сильним і гнучким, а шкіра м’якою і шовковистою.
Джип-Сафарі (31/16 €). Нас очікує захоплююча подорож! Ця екскурсія гармонійно об’єднує в собі пригоди, веселощі, насолоду природою і відмінний відпочинок. Ми сповна зможемо насолодитись їздою по бездоріжжю, побачити багату анімаційну, фольклорну і музичну програму з безліччю танців і гарного настрою. Сафарі закінчиться обідом на природі.
Повернення в готель. Вечеря. Ночівля в готелі.
День 10.
Сніданок. Цього ранку ми зможемо приділити трохи свого часу для побачення з морем … Хтось вирішить піти на своє улюблене місце на пляжі, хтось захоче зробити ще пару фотографій на прекрасній набережній і кинути монетку в море … Ми не прощаємось, а кажемо до побачення, до швидкої зустрічі! Виселення з готелю о 10:00. Переїзд по території Болгарії і Румунії.

День 11.
Орієнтовне прибуття в Чернівці – 05:00, в Тернопіль – 08:00, до Львова – 11:00.

Отель
НELVETIA 3*
(полупансион)
ДАТЫ ВЫЕЗДОВ:
5.06; 16.06; 24.06; 28.06
6.07; 11.07; 23.07; 28.07;
5.08; 9.08; 17.08; 22.08;
30.08; 13.09
Стоимость тура
при оплате заказа:
взрослые
дети до
12  лет
(доп. место)
взрослые
дети до
12  лет
(доп. место)
взрослые
дети до
12  лет
(доп. место)
За 8 недель
300 €
168 €
318 €
186 €
300 €
168 €
За 6 недель
310 €
178 €
328 €
196 €
310 €
178 €
Меньше 6 недель
320 €
188 €
338 €
206 €
320 €
188 €
вартість вказана на 1 особу

Залиште власний відгук про цей тур

Ваша електронна адреса не буде публікуватися. Обов'язкові поля: ім'я та електронна пошта *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2012 Туристична агенція Міленіум плюс, м. Рівне: Відпочинок в Криму, Турції, Єгипті, Болгарії, автобусні тури по Україні та Європі

Google+