Прийшов, побачив, переміг! Історія про вічний Рим... (8 днів, від 300 євро)

День 1.
СУБОТА. Львів.
8.30 – Виїзд зі Львова, о 14.00 – з Чопу. Перетин кордону, переїзд на північ Угорщини, в Егерський виноробний регіон – на батьківщину вогняних червоних та ніжних білих вин. Найвідоміше з них – «Бича кров», а найприємніше – «Егерська дівчина». Усіх запрошуємо на смачний гуляш та дегустацію відомих сортів вин у Долину Красунь!
Переїзд у Будапешт. Поселення у готелі. Ночівля.

День 2.
НЕДІЛЯ. Сніданок. 9.00 – Оглядова екскурсія прекрасною Будою та величним Пештом. Це – «Перлина Дунаю» Будапешт. О, це місто! Найгарніша площа Європи – площа Героїв, парк Варошлігет з замком Вайдахуняд. Ось і Рибацький бастіон, собор Матяша, де вінчалися усі королівські родини, пам’ятник Святій Трійці та сам Королівський палац! Звідси відкривається чудовий краєвид на Дунай та Пешт з витонченим неоготичним Парламентом.
13.00 – Рекомендуємо подорож у Сентендре (23/18 євро) – надзвичайне та затишне місто, де можна зануритися у атмосферу старовинних вулиць, маленьких церков, музеїв та сувенірних крамничок. Саме тут варто скуштувати справжні марципани та провести солодкі хвилини у світі казки!
20.00 – Вечірня програма «Шарм нічного міста» (дорослі-30 €, діти до 12 років-18 €). Рекомендуємо провести вільний час в улюбленому місці прогулянок угорської знаті – набережній Корзо і фешенебельній вулиці Ваци. Тут Пешт ошатний, святковий навіть в будні! Сюди приходять не тільки за покупками, а погуляти, зустрітися з друзями і помилуватися видом на Будайську фортецю – ввечері, коли розцвітають вогні, на фоні зоряного неба висвічуються Королівський палац, Рибацький бастіон і статуя єпископа Геллерта. Відчуйте – Ви в Будапешті! І в завершенні програми – прогулянка на кораблику «У світлі тисячі вогнів» з шампанським (необмежено).
Ночівля у готелі.

День 3.
ПОНЕДІЛОК. Сніданок. Виселення з готелю.
8.00 – Для усіх бажаючих факультативна екскурсія «Відень – столиця Габсбургів» (60/38 євро). Відень – місто музики та великих музикантів, місто чаруюче та прекрасне. Його слушно називають «Серцем Європи». Як бувша столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своїми величчю та розкішшю, чарівністю та теплом. Це надзвичайне місто – вузькі середньовічні вулички та широкі імперські площі, Кільцевий бульвар, Ратуша, Парламент, Віденська опера, Чумна колона, площа Ам-Хоф та, звичайно ж, собор Святого Стефана – духовний символ історії Австрії… У вільний час є можливість відвідати наступні екскурсії:
«Блиск та занепад великої імперії» (30/18 євро) – відвідини Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого ґатунку із зібрання імператорської родини. Були часи, коли у землях Габсбургів не заходило сонце, коли представники династії займали імператорській трон, коли вони були повноправними правителями Угорщини та Богемії. Імперії більше нема, але багатства надовго пережили своїх власників… Священний Грааль та Спис Долі… Так-так, вони насправді існують і знаходяться саме тут – у Скарбниці.
«Імператриця Елізабет – правда та вигадка» (30/18 євро) – відвідини імперських приміщень Хофбургу та Музею Сісі. Особа Елізабет, коханої імператора Франца Йозефа, огорнута численними міфами та легендами. Вона була першою наїзницею Європи та відомою красунею свого часу, вона слідкувала за фігурою та виснажувала себе дієтами. Коли Сісі було 15 років, то перша людина великої Австрійської імперії просила її руки, а після 30 років вона не позувала перед художниками, бажаючи назавжди залишитися молодою та чарівною. Правда змішалася з вигадками, і вже важко відрізнити одне від іншого.
17.00Виїзд з Відня у Будапешт. Нічний переїзд у Рим.

День 4.
ВІВТОРОК. Прибуття в Італію – чарівну, темпераментну, вишукану та фантастично гарну. В Італії черпали натхнення великі майстри мистецтва, які потім дарували світу свої безсмертні шедеври.
14.00 – Прибуття у Рим. Поселення у готель. Вільний час.
Вечірня екскурсія «Рим – велике та вічне місто» (пересування Римом виключно громадським транспортом). Рим – перше кохання людства та перша супердержава планети. Рим – єдиний з тисяч існуючих на Землі міст, що отримав назву «Вічного»! Йому наслідували, його боялися, їм захоплювалися… А почнемо ми нашу екскурсію з огляду пам’яток античного Риму, відчуємо велич Римської імперії, пройдемося по бруківці, що пам’ятає ще ходу самого Юлія Цезаря, почуємо старовинні легенди та правдиві свідчення про відомих імператорів та їх оточення. Тут кожний куточок, кожний будинок, кожний камінець мають свою неповторну історію, і вона оживає прямо на очах: Пантеон, римській Форум, арка Костянтина, площа Іспанії, Капітолій, а також головний символ Риму – Колізей. Це «помпезна симфонія архітектури», вінець інженерної думки античності. Римляни казали: «Поки стоїть Колізей, буде стояти Рим»! А вони вміли будувати на тисячоліття…
Ночівля у готелі.

День 5.
СЕРЕДА. Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час (пересування Римом виключно громадським транспортом). Усім бажаючим рекомендуємо наступні екскурсії:
«Собор Святого Петра та Музеї Ватикану» (36/30 євро). Музей Ватикану представляє собою цілий комплекс з численними залами та кімнатами, що переходять одна в іншу. Тут можна побачити творіння античних скульпторів, геніїв Відродження та сучасних художників. Але найяскравішою перлиною цих скарбів світового мистецтва безперечно є Сікстинська капела – шедевр колекції Ватикану. Саме тут світ придбав у образі Мікеланджело найвеличнішого живописця усіх часів та народів. Захват викликає не тільки чудесна краса фресок та гра кольорів, а ще й вражаючий зміст, закладений у кожному сюжеті.
«Музика Тівольських фонтанів» (38/30 євро). Ми відвідаємо заміську віллу колись могутнього кардинала д`Есте, яку рахують одним з найбільш вдалих у світі прикладів садово-паркового мистецтва та прообразом Версаля та Петергофа. Величезний парк, вікові дерева та багатоголосся «п’ятисот фонтанів» – величних з орлами, кумедно-маскарадних та лінивих, що дзюрчать гранітними сходами. Їх голоси зливаються у хор, котрий, підкорюючись лише рухам внутрішніх почуттів, звучить то урочисто, то лірично та ніжно.
16.00 – Переїзд територією Італії. Поселення у готель. Ночівля.

День 6.
ЧЕТВЕР. Сніданок. Виселення з готелю.
Мрії збуваються!!! 11.00 – Оглядова екскурсія «Венеція – заручена з морем» (білети на катер: дорослі – 18 євро, діти – 16 євро). Ось вона – незвична краса та приваблива романтика! Про Венецію написано багато, але кожний відкриває її для себе наново. Тут все унікальне та дивовижне: місто нагадує театральні декорації, що зберігають численні таємниці багатьох поколінь. Здається, нібито сам час тече між стінами будинків, що пам’ятають славне минуле Венеціанської республіки, імена тих, хто жив, кохав та творив у цьому місті.
Для усіх бажаючих рекомендуємо наступні екскурсії:
«Вся краса Венеції» (36/30 євро) – прогулянка на водному таксі Гранд-каналом, єдиною у світі «водною вулицею». Гранд-канал – символ блиску та розкоші Венеціанської республіки. Ми побачимо «парад» більш як 200 мармурових палаців, що обрамовують цей жвавий водний шлях. Вони побудовані на протязі п’яти століть та в історичному плані нагадують переклик старої аристократії, тому що майже кожний палац носить назву колись впливових родин.
Відвідини з екскурсоводом величного Палацу дощів (36/30 євро). Це бувша резиденція могутніх правителів Венеції, місце засідань Великої ради, Сенату та Верховного суду Венеціанської республіки. Тут приймали закони, виносили вироки та, звісно ж, плели інтриги.
16.00 – Переїзд в Угорщину. Поселення у готелі. Ночівля.

День 7.
П’ЯТНИЦЯ. Сніданок. Виселення з готелю.
Нас чекає одне з чудес Угорщини – купання у кратері вулкану на озері Хевіз (13 євро)! Кажуть, що це озеро з «живою водою». Тут кожну секунду з глибин кратеру піднімається могутній потік цілющої гарячої води, кожні 28 годин вода у озері повністю оновлюється, а її температура навіть зимою не опускається нижче 26 градусів тепла. Переїзд на півострів Тіхань – елегантний туристичний центр з заповідником, фортецею, унікальним собором, прикрашеним дерев’яними скульптурами, та пагорбом, що носить незвичне ім’я – Відлуння… Кажуть, якщо голосно та чітко крикнути з пагорба своє заповітне побажання, то воно обов’язково здійсниться! (у літній період – купання у Балатоні). Повернення в Україну.

День 8.
СУБОТА. Прибуття у Львів орієнтовно о 9.00. Вільний час.
Подарунок від компанії. Пішохідна екскурсія «Тільки у Львові…» Запрошуємо на прогулянку середньовічним Львовом. Тут завмирає час… Вузенькими вуличками розливається аромат ранішньої кави, кличуть своїми передзвонами старовинні церкви. Костел Успіня, Домініканський собор, Ратуша, церква Святого Юри… Гостинно відкриває свої двері Стара аптека, а кожний камінець на площі Ринок несе через століття свою історію…

Вартість туру
при оплаті замовлення:

Standart

Дорослі:

Діти
до 12 років

 Більше 8 тижнів

 300 €

 280 €

 Більше 6 тижнів

 310 €

 290 €

 Менше 6 тижнів

 330 €

 310 €

Вартість туру відрізняється від звичайної: 
* – Сезонна доплата + 10 €
** – Сезонна доплата + 18 €
М-Травневі свята 28.04 М
(зміни програми, тарифів і вартості туру)
НГ-Новорічні свята 28.12 нг (зміни програми, тарифів і вартості туру).

Вартість включає
• проїзд автобусом туркласу
• проживання в готелі, сніданки (шведський стіл)
• екскурсії по програмі
• дегустація егерських вин і «угорський гуляш» в Долині Красунь
• супровід керівника групи, страхування
Вартість не включає • рекомендовані програми
• консульський збір – 35 € (крім категорії громадян звільнених від оплати – пенсіонери, діти до 18 років … згідно договору про спрощення візового режиму)

Шановні Туристи, для замовлення туру в Агентстві Вашого міста, ПРОСИМО Вас, мати при собі закордонний паспорт та Український паспорт, або копії цих документів.
Важливо! Згідно вимог Консульства, і відповідно з візовим кодексом країн ЄС, Анкета (аплікаційна форма) заповнюється / підписується тільки ОСОБИСТО туристом.

Залиште власний відгук про цей тур

Ваша електронна адреса не буде публікуватися. Обов'язкові поля: ім'я та електронна пошта *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2012 Туристична агенція Міленіум плюс, м. Рівне: Відпочинок в Криму, Турції, Єгипті, Болгарії, автобусні тури по Україні та Європі

Google+