П'янкий аромат Франції! (13 днів, від 618 євро)

День 1. …Угорщина, країна термальних вод, дивовижної кухні і вишуканих вин, за свою довгу історію пережила і монгольське нашестя, і турецьке володарювання, і розквіт імперії Габсбургів…  
НЕДІЛЯ. Львів.
8.30 – Виїзд зі Львова, о 14.00 – з Чопа. Перетин кордону, переїзд на батьківщину «Короля вин та вина королів» – у місто Токай. Усіх запрошуємо на смачний гуляш та дегустацію токайських вин. Ну, за хороший початок!
Переїзд у Будапешт. Поселення у готелі. Ночівля.

День 2

Угорщина – це країна, де себе прекрасно відчуваєш, де купаєшся в цілющих водах душевного світу … Вона маленька і дивовижно різноманітна… 
ПОНЕДІЛОК. Сніданок.
9.00 – Оглядова екскурсія прекрасною Будою та величним Пештом. Це – «Перлина Дунаю» Будапешт. О, це місто! Найгарніша площа Європи – площа Героїв, парк Варошлігет з замком Вайдахуняд. Ось і Рибацький бастіон, собор Матяша, де вінчалися усі королівські родини, пам’ятник Святій Трійці та сам Королівський палац! Звідси відкривається чудовий краєвид на Дунай та Пешт з витонченим неоготичним Парламентом.
12.00 – Рекомендуємо подорож у Сентендре (23/18 євро) – надзвичайне та затишне місто, де можна зануритися у атмосферу старовинних вулиць, маленьких церков, музеїв та сувенірних крамничок. Саме тут варто скуштувати справжні марципани та провести солодкі хвилини у світі казки!
20.00 – Програма «Шарм нічного міста» (30/18 євро). Рекомендуємо вам провести вільний час у найулюбленішому місці прогулянок угорської знаті – на набережній Корзо та фешенебельній вулиці Ваци. Тут Пешт чепурний та святковий навіть у будні. Сюди приходять не тільки за покупками, але й просто погуляти, зустрітися з друзями та помилуватися краєвидом на Будайську фортецю. Вечором, коли запалюються численні вогні, на фоні зоряного неба висвічуються Королівський палац, Рибацький бастіон та пам’ятник єпископу Гелерту. Відчуйте – ви у Будапешті! І на завершення програми – прогулянка «В світлі тисячі вогнів» на кораблику Дунаєм з необмеженою кількістю шампанського!!!
Ночівля у готелі.

День 3

ВІВТОРОК. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Австрію.
12.00 – Оглядова екскурсія «Відень – столиця Габсбургів». Відень – місто музики та великих музикантів, місто чаруюче та прекрасне. Його слушно називають «Серцем Європи». Як бувша столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своїми величчю та розкішшю, чарівністю та теплом. Це надзвичайне місто – вузькі середньовічні вулички та широкі імперські площі, Кільцевий бульвар, Ратуша, Парламент, Віденська опера, Чумна колона, площа Ам-Хоф та, звичайно ж, собор Святого Стефана – духовний символ історії Австрії…
У вільний час є можливість відвідати наступні екскурсії:
«Палаци імперії – Шенбрунн та Бельведер» (38/30 євро). Відень – це місто, яке можна пізнавати нескінченно. Спочатку нанесемо візит принцу Євгену Савойському та побачимо дивовижний за своєю красою замок відомого полководця – Бельведер. Його вважають одним з найкрасивіших зразків бароко у світі! Палац Шенбрунн – літня резиденція династії Габсбургів. Подібно Петергофу та Версалю це ансамбль, що об’єднує архітектуру та природу, де парк стає продовженням палацу. Ось вже більше трьох століть Шенбрунн є гордістю та одною з головних пам’яток австрійської столиці.
«Відень – рай для гурманів» (46/30 євро). Відень – солодкий, винний, міцний та безумовно унікальний… Музика, парки та незвична архітектура створили і віденську кулінарію, яка об’єднала у собі всю чарівність вальсів Шуберта, ритми симфоній Бетховена та, звісно ж, романтику шедеврів Моцарта. Коли розмова заходе за австрійську кухню, то перш за все мається на увазі віденська кухня. А страви, які не мають відношення до віденської кухні, мешканці столиці рахують усього лише місцевою специфікою. В нас буде можливість продегустувати молоде вино (хойріген) та домашні страви під звуки народної музики. Саме тут про столицю Австрії можна взнати набагато більше…
21.00Переїзд територією Австрії. Поселення у готелі. Ночівля.

День 4

Німеччина – строга країна ділового розмаху…  
СЕРЕДА. Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд у «Вільне місто Регенсбург». З’явившись на його старовинних вуличках, ми ніби потрапимо у Середньовіччя: готичний собор Святого Петра, Стара ратуша, церква Святого Якоба, найдревніший храм Німеччини – Еммерамскірхе, будинок Голіафа, палац герцогів Турн унд Таксіс, висотні будинки багатих мешканців. Але не тільки це зможе нас здивувати – у Регенбурзі знаходяться найстаріший кам’яний міст, унікальна сосисочна, якій вже більше 800 років, а також перша кофейня Німеччини. Регенсбург пишається своїм пивом – тут працюють три пивоварні заводи та багато колоритних пивних ресторанів.
Прогулюючись цим чудовим баварським містом, ми опинимося біля резиденції єпископа, стіну якої прикрашають старовинні ворота Порта-Праеторія, збудовані ще римлянами. Завдячуючи їм Регенсбург нерідко називають найбільш північним містом Італії.
Переїзд територією Німеччини. Поселення у готелі. Ночівля.

День 5

Франція – країна дивовижної краси, багатющої історії і великих ідей, столиця моди і батьківщина шампанського… 
ЧЕТВЕР. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Францію.
Першим нас зустрічає фантастично гарне місто Мец – «французька Венеція». Мец зі своїми численними парками, скверами, ботанічним садом, садом на вулиці Шкіряників традиційно рахується другим найбільш зеленим містом країни. Він також славиться своєю архітектурою: квартал Віль-Алеман є взірцем німецького порядку. Сади Еспланади над річкою, Палац юстиції у класичному стилі, старовинна будівля Арсеналу, протестантська церква у німецькому стилі, площа Сен-Луї – все це формує дивовижну атмосферу сучасного Меца.
…ПАРИЖ – всіма впізнаваний, але ніким не пізнаний…Переїзд у Париж.
Автобусна екскурсія «Перше побачення з Парижем». Розкішний та величний Париж стає рідним майже з першого погляду, з першого кроку його стертою віками бруківкою. Прогулянки Парижем відводять у минуле, в таємничі куточки душі. Все, що ми знали з фільмів та книжок, все навколо оживає та наповнює серце тремтінням: Тріумфальна арка, Ейфелева вежа, Єлисейські поля, собор Паризької Богоматері, Монмартр. Місто всюди розвішує сигнальні прапорці чужих спогадів, швидкоплинність впізнавання та мерехтіння почуттів.
Поселення у готелі. Ночівля.

День 6

Франція починається з Парижа, але побувати лише в столиці – це значить не пізнати всієї краси такої вишуканої країни… 
П’ЯТНИЦЯ. Сніданок.
9.00 – Рекомендуємо екскурсію «Сентиментальна Нормандія» (68/60 євро). Її «портрет» мінливий та суперечливий. Ця «північна країна» лежить на березі Ла-Маншу та відрізняється приголомшливими краєвидами, де голі скелі узбережжя змінюються піщаними пляжами та рибацькими містечками.
Старовинний Руан – найбільше місто Нормандії. Готичні замки, що пронизують небо Руана своїми шпилями, були свідками багатьох драматичних подій в історії Франції. Тут у Палаці правосуддя судили легендарну Жану д`Арк, саме тут, на площі Старого ринку, вона зійшла на своє вогнище.
Після оглядової екскурсії містом ми, як справжні зірки світового шоу-бізнесу, вирушимо у Довіль, якій рахується «хазяїном» морського узбережжя, «подарунком» втомленій Парижем аристократії. І на завершення нашої подорожі – старовинний рибацький Трувіль, що існує ще з часів вікінгів.
23.00 – Рекомендуємо відвідати кабаре «Мулен Руж» (106 євро). Це яскраві вбрання, пишне пір’я, розкішні танцівниці, французький канкан, бульбашки шампанського, атмосфера вічного свята!
Повернення у готель. Ночівля.

День 7

Париж багатоликий. Кожен його район живе і дихає по-своєму. У кожного свій ритм, аромат, своя історія. Подорожувати по ньому можна безкінечно, адже Париж – ніби застиглий океан… 
СУБОТА. Сніданок. У вільний час рекомендуємо наступні екскурсії:
«Лувр – енциклопедія століть» (38/18 євро). Це розкішний імператорській палац, перетворений на найбільш відомий та найбільш величезний музей світу, де сховані усі, чи майже усі скарби планети!
«Легендарний Монмартр» (30/18 євро). Це один з найбільш мальовничих та милих районів Парижу, справжня «Мекка» богемного світу. Від «кварталу червоних ліхтарів» ми пройдемося вуличками, де знаходилися помешкання та майстерні відомих художників, побачимо їх улюблені ресторани та білосніжну базиліку Сакре-Кер, почуємо історію «Фіалки Монмартру».
«Банти та діаманти» (38/30 євро). Королівський Версаль – це символ могутності та багатства країни, це столиця Франції на протязі 107 років, це самий великий палац Європи, каприз молодого Короля-Сонця, а можливо – прорахована політика? Сади Версалю з їх скульптурами, фонтанами, каскадами та гротами були розкішною ареною блискучих придворних святкувань.
… А з настанням сутінків Париж перетворюється на найромантичніше місце на землі, зігріте відблисками мільйонів вогників …Ввечері рекомендуємо на вибір:
• Побачити Париж з висоти Ейфелевої вежі (14 євро). Це дивовижний пам’ятник сміливій інженерній думці та вишуканому смаку Густава Ейфеля, що випередили свій час. Це більше семи тисяч тон залізного мережива, що здійнялося на 300-метрову висоту! Ввечері, на протязі кількох хвилин, Ейфелева вежа одягає єдине у світі плаття, зіткане з мільйона вогників…
• Здійснити круїз таємничою Сеною (16/10 євро) та побачити столицю Франції з зовсім іншого, але не менш прекрасного ракурсу.
Повернення у готель. Ночівля.

День 8
… Париж – це “Свято, яке завжди з Тобою!”… 
НЕДІЛЯ. Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час.
«Магія Парижу» (30/18 євро). Нас чекає захоплююча подорож одним з найбільш мальовничих кварталів Парижу. Екскурсія почнеться від всесвітньо відомого собору Паризької Богоматері, що є свідком майже усіх видатних та драматичних історичних подій міста. Далі ми пройдемо вузькими середньовічними вуличками Латинського кварталу, повз книжкові крамнички, студентські кафе та ресторанчики, та опинимося перед огорожею бувшого монастиря Клюні, одного з найбільших релігійних центрів минулого.
11.00 – Переїзд у Страсбург – столицю Ельзасу. Це пам’ятник архітектури всесвітнього значення, батьківщина французького гімну «Марсельєза», штаб-квартира Ради Європи та Європейського парламенту. Змішавши французьку та німецьку культури, Страсбург придбав свій особливий колорит, свою яскраву індивідуальність. Під час пішохідної екскурсії містом ми відвідаємо відомий квартал «Маленька Франція». Опутаний каналами, забудований середньовічними будинками з гострими дахами, цей квартал здається картинкою з казки братів Грим.
Переїзд у Швейцарію. Поселення у готелі. Ночівля.

День 9

Швейцарія – символ спокою і процвітання, порядку і краси, втілення божественної мудрості, острів благополуччя в самому серці Європи! Вона схожа на чарівний сон, після якого прокидаєшся з посмішкою … 
ПОНЕДІЛОКСніданок.
• Оглядова екскурсія «Цюріх – найбільш стильне місто Європи». Кому при згадці Цюріха не приходять на розум банківські рахунки та невтомні банкіри, чиї масивні сейфи рахуються найбільш надійними у світі? Історичний центр міста давно вже загубився серед солідних будівель банків та розкішних крамниць. Але час не владний над відомими соборами, церквами та вузенькими вуличками, котрі пам’ятають ще ходу римлян! Тут все ще пахне не золотими злитками та новими купюрами, а квітами та нагрітим на сонці камінням… Серце Цюріху – Старе місто, що ніжно обіймає річку своїми кам’яними мостами та набережними. Цюріхське озеро придає місту незвичної чарівності, завдяки чому воно виглядає як золотий скарб, що лежить на срібному дзеркалі.
13.00 – Рекомендуємо екскурсію «Велич природи – Рейнський водоспад» (38/30 євро). Бурхливі та кипучі потоки води лазурного кольору перетворюються у піну, розбиваються на дрібні бризки, котрі стіною висять над останньою сходинкою каскаду та, нібито, купаються у цьому чарівному тумані. Все несеться лавиною, вирує та гарчить, а водяний хаос просто заворожує.
Повернення до Цюріху. Ночівля.

День 10

Ось така вона – Швейцарія … І незважаючи на те, що ельфи і снігові гноми не були тут помічені, Швейцарія все одно залишається країною казковою і дивовижною … І притягує до свого загадкового світу, як магніт… 
ВІВТОРОК. Сніданок.
• Рекомендуємо екскурсію «Швейцарська Рив’єра» (60/38 євро). Так називають узбережжя Женевського озера, котре якимось чарівним чином поєднує у собі все те найкраще, що є у цій невеличкій європейській країні. Знайомство з цим казковим регіоном ми почнемо зі столиці Швейцарської Рив’єри – міста Монтре, яке відомо своїм старим казино, набережною поетів та концентрацією музикантів.
• Також ми прогуляємося резиденцією графів Савойських – Шильонським замком та побачимо маленьке містечко Веве – батьківщину швейцарського шоколаду!
Бірюзова гладінь озера у білому вінку з гір – нас вітає «столиця світу» Женева! Символи міста – готичний собор Святого Петра, квітковий годинник та 140-метровий фонтан, що б’є прямо з озера. Веселкові струмені цього фонтану, що піняться немов шампанське, уособлюють прагнення вверх, у небо, у царство духу… Женева – найбільш маленьке серед міст світового значення. Тут є квартал міжнародних організацій, чарівне Старе місто та мальовничі променади вздовж озера.
Повернення у Цюріх. Ночівля.

День 11
… Прекрасна, щаслива, розкішна – Австрія! … Музика від Моцарта, світло від Сваровскі, відпочинок – від Бога!… 
СЕРЕДА. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Австрію.
15.00 – Оглядова екскурсія «Зальцбург – симфонія звуків та краєвидів». Зальцбург – місто маленького формату, але світового значення. Завдяки численним культурним подіям, що проходять у мальовничому Старому місті, його слушно називають «сценою світу». Красоту Зальцбургу плекали століттями… Князя-архієпископи, що на протязі багатьох віків правили містом, хотіли зробити Зальцбург не просто одним з найбільш багатих та впливових міст Європи, вони бажали більшого – перетворити його на справжній «Північний Рим».
Переїзд в Угорщину. Поселення у готелі. Ночівля.

День 12

ЧЕТВЕР. Сніданок. Виселення з готелю.
• Нас чекає одне з чудес Угорщини – купання у кратері вулкану на озері Хевіз (13 євро)! Кажуть, що це озеро з «живою водою». Тут кожну секунду з глибин кратеру піднімається могутній потік цілющої гарячої води, кожні 28 годин вода у озері повністю оновлюється, а її температура навіть зимою не опускається нижче 26 градусів. Сюди їдуть відпочити, підлікуватися та просто покупатися…
• Для усіх бажаючих – дегустація Бадачонських вин (18 євро). Адже недарма говорять, що «Хороше вино народжується там, де виноградна лоза знаходить своє відображення у Балатоні».
Переїзд територією Угорщини. Поселення у готель. Ночівля.

День 13

П’ЯТНИЦЯ. Сніданок. Виселення з готелю.Повернення в Україну. Орієнтовне прибуття у Львів о 19.00.
Подарунок від компанії. Пішохідна екскурсія «Тільки у Львові…» Запрошуємо на прогулянку середньовічним Львовом. Тут завмирає час… Вузенькими вуличками розливається аромат кави, кличуть своїми передзвонами старовинні церкви. Костел Успіня, Домініканський собор, Ратуша, церква Святого Юри… Гостинно відкриває свої двері Стара аптека, а кожний камінець на площі Ринок несе через століття свою історію…

Вартість туру
при оплаті замовлення:

Standart

Дорослі:

Діти
до 12 років

 Більше 8 тижнів

 618 €

 510 €

 Більше 6 тижнів

 638 €

 530 €

 Менше 6 тижнів

 668 €

 560 €

Вартість туру відрізняється від звичайної: 
* – Сезонна доплата + 30 €
** – Сезонна доплата + 38 €
М – Травневі свята 25.04 М
(зміни програми, тарифів і вартості туру)
НГ – Новорічні свята 26.12НГ (зміни програми, тарифів і вартості туру)
ТС – Тури на події: 4ТС – 8 Березня. (зміни програми, тарифів і вартості туру). Вартість включає
• проїзд автобусом туркласу
• проживання в готелі, сніданки (шведський стіл)
• екскурсії по програмі
• дегустація токайських вин і надзвичайно смачного угорського гуляшу
• супровід керівника групи, групова страхівка

Вартість не включає

• рекомендовані програми, вхідні квитки
консульський збір – 35 € (крім категорії громадян звільнених від оплати – пенсіонери, діти до 18 років … згідно договору про спрощення візового режиму)

Шановні Туристи, для замовлення туру в Агентстві Вашого міста, ПРОСИМО Вас, мати при собі закордонний паспорт та Український паспорт, або копії цих документів.
Важливо! Згідно вимог Консульства, і відповідно з візовим кодексом країн ЄС,
Анкета (аплікаційна форма) заповнюється / підписується тільки ОСОБИСТО туристом.

Залиште власний відгук про цей тур

Ваша електронна адреса не буде публікуватися. Обов'язкові поля: ім'я та електронна пошта *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2012 Туристична агенція Міленіум плюс, м. Рівне: Відпочинок в Криму, Турції, Єгипті, Болгарії, автобусні тури по Україні та Європі

Google+