Тури в Ізраїль

Ізраїль – дивно гостинна країна, яка готова прийняти всі групи туристів: і любителів пляжного відпочинку, і тих, хто хоче провести сеанс лікування в знаменитих оздоровчих центрах, і тисячі прочан, які їдуть сюди з усіх куточків земної кулі. Відпочинок в Ізраїлі включає в себе настільки багато компонентів, що їх просто неможливо перерахувати всі: це і величезна кількість відмінних пляжів, і знамениті копальні царя Соломона, і Стіна Плачу, і Храм Гробу Господнього, і монастир кармелітів, і … Та багато чого ще можна згадати, говорячи про відпочинок в Ізраїлі!
Пляжний відпочинок в Ізраїлі заслуговує окремої теми для розмови. У цій країні цілий рік світить сонце

Сьогодні туроператори пропонують різноманітні тури в Ізраїль, всі їх можна об’єднати в кілька груп:
- Пляжні тури. Відмінні пляжі в ідеальному стані, прекрасна погода, чудовий готельний сервіс – що ще потрібно для повного щастя і для відпочинку без турбот? Все це вам надасть з надлишком будь тур в Ізраїль ціни на який теж додадуть небагато радості.
- Паломницькі тури. Щодня Ізраїль приймає на своїй території десятки тисяч паломників, охочих доторкнутися до вічних святинь. Стати одним з цих щасливих людей, купивши тур в Ізраїль.
- Лікувальні тури. Дари Мертвого моря ще нікому не зашкодили, навіть навпаки, багато виліковуються завдяки його водам і грязям. Зробіть собі подарунок у вигляді лікувального туру в Ізраїль ціни на який, в свою чергу стануть невеликим приємним подарунком для вас.

 

Израиль
Экскурсионный тур

В этом городе время течет особенно, иногда даже кажется, что оно остановилось…

Иерусалим

Заезды: ежедневно

Период: 16.08.17 – 30.11.18

8 дней / 7 ночей

от 700 USD/чел

В стоимость входит: 

  • Групповой трансфер а/п – отель – а/п
  • Проживание 7 ночей в Иерусалиме
  • Питание завтраки
  • Экскурсии: Иерусалим, Христианская Галилея-Назарет, Мертвое море пляж
  • Регулярные групповые экскурсии с русскоговорящим гидом
  • Медицинская страховка

Залиште власний відгук про цей тур

Ваша електронна адреса не буде публікуватися. Обов'язкові поля: ім'я та електронна пошта *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2012 Туристична агенція Міленіум плюс, м. Рівне: Відпочинок в Криму, Турції, Єгипті, Болгарії, автобусні тури по Україні та Європі

Google+