Рим чарівний завжди! (11 днів, від 530 євро)

День 1

НЕДІЛЯ. Львів.
8.30 – Виїзд зі Львова, о 14.00 – з Чопа. Перетин кордону, переїзд на батьківщину «Короля вин та вина королів» – у місто Токай. Усіх запрошуємо на смачний гуляш та дегустацію токайських вин. Ну, за хороший початок!
Переїзд у Будапешт. Поселення у готелі. Ночівля.

День 2

ПОНЕДІЛОК. Сніданок.

9.00 – Оглядова екскурсія прекрасною Будою та величним Пештом. Це – «Перлина Дунаю» Будапешт. О, це місто! Найгарніша площа Європи – площа Героїв, парк Варошлігет з замком Вайдахуняд. Ось і Рибацький бастіон, собор Матяша, де вінчалися усі королівські родини, пам’ятник Святій Трійці та сам Королівський палац! Звідси відкривається чудовий краєвид на Дунай та Пешт з витонченим неоготичним Парламентом.
14.00 – Рекомендуємо подорож у Сентендре (23/18 євро) – надзвичайне та затишне місто, де можна зануритися у атмосферу старовинних вулиць, маленьких церков, музеїв та сувенірних крамничок. Саме тут варто скуштувати справжні марципани та провести солодкі хвилини у світі казки!
20.00 – Програма «Шарм нічного міста» (30/18 євро). Рекомендуємо вам провести вільний час у найулюбленішому місці прогулянок угорської знаті – на набережній Корзо та фешенебельній вулиці Ваци. Тут Пешт чепурний та святковий навіть у будні. Сюди приходять не тільки за покупками, але й просто погуляти, зустрітися з друзями та помилуватися краєвидом на Будайську фортецю. Вечором, коли запалюються численні вогні, на фоні зоряного неба висвічуються Королівський палац, Рибацький бастіон та пам’ятник єпископу Гелерту. Відчуйте – ви у Будапешті! І на завершення програми – прогулянка «В світлі тисячі вогнів» на кораблику Дунаєм з необмеженою кількістю шампанського!!!
Ночівля у готелі.

День 3

ВІВТОРОК. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Словенію.♦ Оглядова екскурсія «Привітна Любляна – затишна та мила». Столиця Словенії Любляна – невеличке, але дуже гарне місто, що розташоване на обох берегах річки Любляніца. На правому березі розкинулося Старе місто, на лівому – парадні будівлі минулого століття. Найбільш відоме місце у Любляні – Люблянській Град – старий замок, що був споруджений ще у X-XI столітті. Центральною частиною міста є Тримостовьє – три пішохідних моста, що перекинуті через Любляніцу та прикрашені драконами. Словенці та, звісно ж, мешканці міста дуже люблять свою столицю та справедливо вважають, що саме мініатюрність Любляни дозволяє їй зберігати індивідуальність та самобутність, які так личать будь-якому місту.
♦ Усім бажаючим рекомендуємо екскурсію «Чарівність гірського озера Блед» (38/30 євро). Господь не обділив Словенію красою природи, і словенці вміють про неї дбати. Справжня перлина країни – озеро Блед, прекрасний та абсолютно гармонійний куточок природи. Біля західного берега озера притаївся маленький острівок, на якому розташована церква, прикрашена «Дзвоном бажань». Дзвонить він не рідко: рахується, що у того, хто вдарив у цей дзвін, виповняться усі благі мрії та бажання. А у багатьох з тих, хто б’є у дзвін Бледу, бажання одне – знову повернутися сюди.
Повернення у Любляну. Переїзд територією Словенії. Поселення у готелі. Ночівля.

День 4

СЕРЕДА. Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Італію – чарівну, темпераментну, вишукану та фантастично гарну. В Італії черпали натхнення великі майстри мистецтва, які потім дарували світу свої безсмертні шедеври.
13.30 – Оглядова екскурсія «Флоренція – джерело натхнення». Флоренція – це не просто італійське місто, це – сама Італія. Флоренція дивовижно гармонійно поєднує у собі велич та помпезність Риму, романтичність Венеції, могутність Ватикану, спокій та затишок Верони. Флоренція – це батьківщина епохи Відродження, це «Давид» Мікеланджело та «Венера» Ботічеллі. Здається, що духом мистецтва пронизане навіть тутешнє повітря. Воно збирається десь високо на горі Монтальбано та спускається вниз, прямуючи по вузьким вуличкам міста, просочується у затінені сади Медичі та щільним кільцем змикається над куполом Брунеллескі.
Вільний час.

♦ Запрошуємо вас у величну Пізу «На допомогу падаючий башті» (36/18 євро). Піза – родзинка Італії. У старі часи вона була однією з чотирьох наймогутніших морських республік країни, а сьогодні – улюблене місце туристів. І це не випадково, адже головна прикраса – Пізанська башта – дійсно вражає уяву своєю красою та унікальністю, а її слава «падаючої» ось вже не одне століття хвилює любителів пригод та усього незвичного. Який геніальний архітектор майже тисячу років тому зважився обдурити закони фізики та прославитися на увесь світ? Неймовірно, але чудеса ще існують, і ви у цьому переконаєтеся самі!!!
В античні часи казали, що усі дороги ведуть у Рим. Ми також рушаємо у Рим – справжнє серце Італії.
Поселення у готелі. Ночівля.

День 5

ЧЕТВЕР. Сніданок.

08:30 – Оглядова екскурсія «Рим – велике та вічне місто» (пересування Римом виключно громадським транспортом). Рим – перше кохання людства та перша супердержава планети. Рим – єдиний з тисяч існуючих на Землі міст, що отримав назву «Вічного»! Йому наслідували, його боялися, їм захоплювалися… А почнемо ми нашу екскурсію з огляду пам’яток античного Риму, відчуємо велич Римської імперії, пройдемося по бруківці, що пам’ятає ще ходу самого Юлія Цезаря, почуємо старовинні легенди та правдиві свідчення про відомих імператорів та їх оточення. Тут кожний куточок, кожний будинок, кожний камінець мають свою неповторну історію, і вона оживає прямо на очах: Пантеон, римській Форум, арка Костянтина, площа Іспанії, Капітолій, а також головний символ Риму – Колізей. Це «помпезна симфонія архітектури», вінець інженерної думки античності. Римляни казали: «Поки стоїть Колізей, буде стояти Рим»! А вони вміли будувати на тисячоліття…
12.00 – Екскурсія у Собор Святого Петра та Музеї Ватикану (36/30 євро). Музей Ватикану представляє собою цілий комплекс з численними залами та кімнатами, що переходять одна в іншу. Тут можна побачити творіння античних скульпторів, геніїв Відродження та сучасних художників. Але найяскравішою перлиною цих скарбів світового мистецтва безперечно є Сікстинська капела – шедевр колекції Ватикану. Саме тут світ придбав у образі Мікеланджело найвеличнішого живописця усіх часів та народів. Захват викликає не тільки чудесна краса фресок та гра кольорів, а ще й вражаючий зміст, закладений у кожному сюжеті.
16.00 – Відвідини з екскурсоводом Галереї Боргезе (30/18 євро). Тут, як у міфічній скарбниці, зібрані античні скульптури та полотна найкращих майстрів, у тому числі «Любов небесна та земна» Тіциана, картини Рафаеля, Лоренцо Берніні, Караваджіо, шедевр Канови – скульптурне зображення напівоголеної Афродіти з яблуком та багато іншого.
Ночівля у готелі.

День 6

П’ЯТНИЦЯ.Сніданок. Вільний час.
8.00 – Рекомендуємо екскурсію «Неаполітанська пісня Італії» (60/38 євро). В одній з старовинних легенд розповідається про те, що після створення світу Господь побажав рівномірно розсіяти красу по усій Землі, але випадково пчихнув, і краса, випавши з рук Господа, впала в одне-єдине місце – Неаполь. Можливо, саме цей «божественний казус» може пояснити неповторний вигляд міста: тут все неймовірно гарно, але при цьому нібито поставлене з ніг на голову. У Неаполь або закохуються з першого погляду, або згадують про нього з роздратуванням, байдужих точно нема. Але його обов’язково треба побачити, почути його звуки, вдихнути його запахи. Чого тільки варті краєвиди Неаполітанської затоки та місцеві пісні! Життя тут минає яскравіше, бурхливіше, інтенсивніше та водночас простіше, ніж в інших містах Італії. Розташований біля підніжжя сплячого вулкану, завжди в очікуванні небезпеки, Неаполь квапиться насолодитися життям у повному обсязі!
14.00 – рекомендуємо екскурсію «Гарячий подих Везувію» з відвідинами античного полісу Помпеї (30/18 євро). У 12 км від Неаполю знаходиться один з найбільш прекрасних вулканів Європи – Везувій. Зі старих часів люди оселялися на його схилах, використовуючи дуже родючі землі та райський клімат. Але у І столітті сталася величезна катастрофа: вулкан прокинувся та у результаті його виверження міста Помпеї, Геркуланум та Стабії опинилися під товстим шаром попелу. Ці міста, у яких, здається, зупинився час, після археологічних розкопок перетворилися на унікальні історичні пам’ятки.
Повернення у Рим. Ночівля у готелі.   

День 7

СУБОТА. Сніданок. Вільний час (пересування Римом виключно громадським транспортом).
Усім бажаючим рекомендуємо наступні екскурсії:
«Рим – місто імператорів» (36/30 євро). Ми побачимо грандіозний Колізей, який колись був амфітеатром для гладіаторських боїв, а сьогодні є символом величчі та могутності міста, Римський та Імператорський форуми, Капітолійський пагорб – священне місце богів та ціль усіх полководців. Ми почуємо історію Древнього Риму, таємниці та легенди, що зберігає це Вічне місто…
«Музика Тівольських фонтанів» (38/30 євро). Ми відвідаємо заміську віллу колись могутнього кардинала д`Есте, яку рахують одним з найбільш вдалих у світі прикладів садово-паркового мистецтва та прообразом Версаля та Петергофа. Величезний парк, вікові дерева та багатоголосся «п’ятисот фонтанів» – величних з орлами, кумедно-маскарадних та лінивих, що дзюрчать гранітними сходами. Їх голоси зливаються у хор, котрий, підкорюючись лише рухам внутрішніх почуттів, звучить то урочисто, то лірично та ніжно.
«Так відпочивали римські патриції» (38/30 євро). Не дивлячись на те, що усі дороги ведуть у Рим, самі римляни, щоб відпочити від галасу рідного мегаполісу, частісінько рухалися у зворотному напрямку. Під час екскурсії ми відвідаємо розкішні місця відпочинку та розваг античної аристократії – римські замки! Але край римських «замків» зовсім не такий, який ми звикли бачити у північних районах Європи. Це група маленьких провінційних містечок біля Риму, що розташовані поміж пагорбів. Цю зону можна назвати заповідником «природи, яку змінила людина». Це подорож у часі, починаючи з легенд античного Риму та закінчуючи епохою римських пап. Це багата місцева кухня та сріблясте вино Фраскаті.
20.00 – Рекомендуємо екскурсію «Як солодко дрімає Рим» (30/18 євро). Вночі загадковий Рим виглядає зовсім по іншому… Площа Республіки, що виблискує вогнями, розкішний фонтан Треві, вічно оточений галасливою публікою, Колізей, ряди арок якого підкреслені помаранчевим світлом, Форуми, що своїм нічним безлюддям нагадують про тлінність усього земного… Величний замок Святого Ангела ввечері набуває якоїсь легкості, а купол собору Святого Петра, вишуканий вдень, вночі стає примарним!
Ночівля у готелі.

День 8

НЕДІЛЯ. Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд у «Горду державу зі стародавньою історією – Сан-Марино». Це одна з найменших країн світу, однак, не дивлячись на це, вона має не тільки державний кордон та армію, але й власний календар, незалежний від решта Європи! Він відраховує дати з дня заснування Сан-Марино, тому в цій країні зараз тільки XVII століття. Столиця Сан-Марино, яка називається так само, як і країна, розташована на скелі, що нагадує величезний корабель. Краєвид з цієї скелі відкривається просто чарівний, тим більше що внизу розкинулася красуня Італія.
На протязі усього існування Сан-Марино країну неодноразово намагалися позбавити незалежності. На благородні землі неодноразово зазіхали італійські тирани, правителі Австро-Угорської імперії та навіть римські папи. Однак держава ні разу не піддалася ні погрозам, ні вмовлянням. Побудувавши міцні захисні мури, мешканці маленької країни вдало протистояли загарбникам. Сан-Марино є прикладом дивовижної стійкості, коли прагнення зберегти свою незалежність і свободу пересилило страх та породило вражаючі події та геройські подвиги на благо батьківщини.
Переїзд у Словенію. Поселення у готелі. Ночівля.

День 9

ПОНЕДІЛОК. Сніданок. Виселення з готелю.
Відвідини «Підземного царства Постойни» (20 євро). Це найбільша карстова печера Західної Європи, це дивовижний підземний світ створених природою чудернацьких залів, галерей, колон, опутаних мереживом сталактитів та сталагмітів, найстаріші з яких досягли віку в пів мільйона років.
Переїзд у Любляну. Вільний час.
Переїзд територією Угорщини. Поселення у готелі. Ночівля.

День 10

ВІВТОРОК. Сніданок. Виселення з готелю.
Відвідини найбільшого у Центральній Європі «Тропікарію – Океанарію» (7 євро), що розташований у торговому центрі «Кампона» в Будапешті. Вісім залів, в яких вирує життя тропіків та океанських глибин! Ви побачите небезпечних алігаторів, величезних пітонів, сонних черепашок, симпатичних мавпочок, розумних папуг та лінивих ігуан. І все це у справжньому тропічному лісі, під теплим дощем з громом та блискавкою! А ще в 11-метровому прозорому тунелі можна поспостерігати за тигровими акулами та морськими скатами, які оточені численними рибками усіх можливих форм, розмірів, кольорів та відтінків!
Далі на нас чекає термальне чудо Угорщини – місто Егерсалок, відоме як «Угорській Паммукале»! Для відновлення бадьорості вам необхідно відвідати місцевий велнес-комплекс (10 євро), де до ваших послуг незвичні масажі, розважальні басейни, ексклюзивні сауни, приємні та ніжні ванни.
18.00 – Для усіх бажаючих – дегустація егерських вин та смачний угорський гуляш у Долині красунь (10 євро)!
Переїзд територією Угорщини. Поселення у готелі. Ночівля.

День 11

СЕРЕДА. Сніданок. Виселення з готелю.Повернення в Україну. Орієнтовне прибуття у Львів о 19.00.
Подарунок від компанії. Пішохідна екскурсія «Тільки у Львові…» Запрошуємо на прогулянку середньовічним Львовом. Тут завмирає час… Вузенькими вуличками розливається аромат кави, кличуть своїми передзвонами старовинні церкви. Костел Успіня, Домініканський собор, Ратуша, церква Святого Юри… Гостинно відкриває свої двері Стара аптека, а кожний камінець на площі Ринок несе через століття свою історію…

Вартість туру
при оплаті замовлення:

Standart

Дорослі:

Діти
до 12 років

 Більше 8 тижнів

 530 €

 460 €

 Більше 6 тижнів

 560 €

 480 €

 Менше 6 тижнів

 580 €

 500 €

Вартість туру відрізняється від звичайної: 
* – Сезонна доплата + 18 €
** – Сезонна доплата + 30 €М – Травневі свята 29.04 М
(зміни програми, тарифів і вартості туру)
НГ – Новорічні свята 27.12 нг (зміни програми, тарифів і вартості туру)
Р – Різдвяні свята 3.01Р (зміни програми, тарифів і вартості туру)
Вартість включає
• проїзд автобусом туркласу
• проживання в готелі, сніданки (шведський стіл)
• екскурсії по програмі
• супровід керівника групи, страхування 

Вартість не включає

• рекомендовані програми
консульський збір – 35 € (крім категорії громадян звільнених від оплати – пенсіонери, діти до 18 років … згідно договору про спрощення візового режиму) Шановні Туристи, для замовлення туру в Агентстві Вашого міста, ПРОСИМО Вас, мати при собі закордонний паспорт та Український паспорт, або копії цих документів.
Важливо! Згідно вимог Консульства, і відповідно з візовим кодексом країн ЄС, Анкета (аплікаційна форма) заповнюється / підписується тільки ОСОБИСТО туристом.

Залиште власний відгук про цей тур

Ваша електронна адреса не буде публікуватися. Обов'язкові поля: ім'я та електронна пошта *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2012 Туристична агенція Міленіум плюс, м. Рівне: Відпочинок в Криму, Турції, Єгипті, Болгарії, автобусні тури по Україні та Європі

Google+