Щасливе сомбреро! (10 днів, від 650 євро)

10 дней, без ночных переездов!!!

В стоимости тура: «Жемчужина Дуная – Будапешт», «Лион - город хорошего настроения»,
«Обрученная с морем – Венеция», «Инсбрук – гармония природы и архитектуры»,
«Берн – город фонтанов, цветов и … медведей», «Ницца – Королева Лазурного Берега»,
и конечно же - «Барселона – яркий шедевр Гауди» (2 ночи!)

Львов – Чоп – Токай – Будапешт – Инсбрук – Берн – Лион – Фигерас – Барселона – Ницца – Монако – Венеция – Чоп – Львов 

День 1. НЕДІЛЯ. 8.30 – Виїзд зі Львова, о 14.00 – з Чопа. Перетин кордону, переїзд на батьківщину «Короля вин та вина королів» – у місто Токай. Усіх запрошуємо на смачний гуляш та дегустацію токайських вин. Ну, за хороший початок!
Переїзд у Будапешт. Поселення у готелі. Ночівля.

День 2. ПОНЕДІЛОК. Сніданок. Виселення з готелю.8.30 – Оглядова екскурсія прекрасною Будою та величним Пештом. Це – «Перлина Дунаю» Будапешт. О, це місто! Найгарніша площа Європи – площа Героїв, парк Варошлігет з замком Вайдахуняд. Ось і Рибацький бастіон, собор Матяша, де вінчалися усі королівські родини, пам’ятник Святій Трійці та сам Королівський палац! Звідси відкривається чудовий краєвид на Дунай та Пешт з витонченим неоготичним Парламентом.
12.00 – Рекомендуємо подорож у Сентендре (23/18 євро) – надзвичайне та затишне місто, де можна зануритися у атмосферу старовинних вулиць, маленьких церков, музеїв та сувенірних крамничок. Саме тут варто скуштувати справжні марципани та провести солодкі хвилини у світі казки!
16.30 – Рекомендуємо екскурсію «Ажурні прикраси Будапешту» (23/18 євро). Сім мостів слугують справжньою прикрасою Блакитного Дунаю. Вони, немов намиста з перлин, з’єднують дві частини міста – Буду та Пешт. У воді віддзеркалюються величні споруди: Парламент, Академія наук, Королівський палац… Повз нас «пропливають» старовинні водолікарні, готелі та музеї…
18.00 – Переїзд територією Угорщини. Поселення у готелі. Ночівля.

День 3. ВІВТОРОК. Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд у найбільш гірськолижні землі Австрії та столицю Тіролю – місто Інсбрук. Саме тут серця спортивних уболівальників б’ються ще частіше, адже в Інсбруку два рази проходили зимові Олімпійські ігри.
16.00 – Оглядова екскурсія «Інсбрук – гармонія природи та архітектури», під час якої ми побачимо альпійську резиденцію Габсбургів, Стару ратушу, Міську башту – гордість Інсбруку та символ свободи його мешканців, а також емблему міста – «Золотий дах», з якого ще імператор Максиміліан любив спостерігати за турнірами та виставами, що проводилися на головній площі.
18.30 – Переїзд у Швейцарію. Поселення у готелі. Ночівля.

День 4. СЕРЕДА. Сніданок. Виселення з готелю.10.00 – Прибуття у Берн – місто фонтанів, квітів та… ведмедів! Так-так, саме ведмідь є символом міста, він зображений на гербі та прапорі, прикрашає фонтани та вітрини крамниць. Екскурсія починається з Трояндового саду, звідкіля відкривається велична панорама на Старе місто. Спустившись з пагорба, ми побачимо відому яму зі справжніми ведмедями, які радо хлопають та пританцьовують, якщо їх почати годувати! Берн має титул «найбільш квіткового міста». Майже у кожному вікні можна побачити горщик з геранню! Все це у сукупності приємно тішить погляд, наповнює душу незвичною радістю та спокоєм.
Переїзд у Францію. Нас зустрічає «Ліон – місто гарного настрою», бездоганного смаку, чудової кухні і разом з тим – неймовірної ділової активності. Ліон не є мегаполісом та столицею, але він рахує себе перехрестям Європи та сперечається з Парижем за право називатися «містом світу». Він розташований при злитті Сони та Рони, поміж двох пагорбів. Річки зустрічаються, йдучи одна до одної майже паралельним курсом, і від цього утворюється дуже вузький півострів, на якому і знаходиться середньовічний центр міста. Екскурсія Ліоном.
19.00 – Переїзд територією Франції. Поселення у готелі. Ночівля.

День 5. ЧЕТВЕР. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Іспанію.
Ола, Іспанія! – батьківщина відважних тореро та палких Кармен. Це країна-мрія, країна-загадка. На протязі усієї своєї історії Іспанія хвилювала людську уяву. Древні греки рахували, що у її садах ростуть золоті яблука, для арабів вона була «воротами у рай». Іспанія – це гостинність та життєрадісність, хвилююча гітара, натхненні серенади, запальне фламенко та жорстка корида.
11.00 – Прибуття у каталонське місто Фігерас.

Вільний час.
Для усіх бажаючих рекомендуємо екскурсію «Таємниці Сальвадора Далі» (30/18 євро). Визнаний ще за життя, геніальний Сальвадор Далі створив свій власний музей у Фігерасі, де він народився та згодом помер. Це найбільший сюрреалістичний експонат у світі та один з найбільш відвідуваних музеїв Іспанії, де зберігаються живопис, скульптура, ювелірні вироби та малюнки художника, а також його приватна колекція картин інших відомих художників. Переїзд у Барселону.

14.30 – Оглядова екскурсія «Барселона – яскравий шедевр Гауді». Барселона – друге за розміром місто країни, вічний суперник Мадрида, столиця моди, мистецтв та дизайну. Барселона вишукана, елегантна та романтична, але в той самий час вона має бурхливу енергетику портового міста. За свою довгу історію Барселона обросла численними площами, фонтанами, скверами, соборами та просто чарівними куточками. Але саме великому Гауді, якій віддав їй весь свій талант, темперамент та навіть життя, Барселона завдячує тою неповторною архітектурною зовнішністю, яка принесла місту вселенську славу.
У вільний час рекомендуємо:
• Відвідати чарівний світ підводного царства – барселонській Акваріум (23/18 євро). Він представляє собою величезний океанарій об’ємом 4,5 млн. літрів води, а також вміщує численні невеликі акваріуми, кожний зі своїм особливим типом флори та фауни. Прозорий 80-метровий тунель під океанарієм дозволяє відчути себе частинкою цього морського світу.

• Взнати «Таємниці Готичного кварталу» (30/18 євро). На протязі п’яти століть тут знаходилася резиденція каталонської монархії. Історичний центр кварталу – прекрасна площа Короля – чудо готики та місце численних подій міського життя. Стверджують, що саме на цій площі король Фердинанд II Арагонський та королева Ізабелла I Кастильська приймали мандрівника Христофора Колумба, який повернувся зі свого першого плавання до Америки.

• Відчути запальне «Фламенко шоу» (38/30 євро). Це прекрасна музична вистава, ні на що не подібний вид мистецтва, що притягує своєю музичною виразністю. У фламенко є своя мова, зіткана зі слів, музики та рухів, і кожний по своєму говорить на ній, розповідаючи про свої почуття. Це не просто танець, в ньому є душа, характер, історія та стиль життя Іспанії.
Поселення у готелі. Ночівля.

День 6. П’ЯТНИЦЯ. Сніданок. У вільний час рекомендуємо:
«Гра польоту, швидкості та мрії» (38/30 євро). Ми відвідаємо музей легендарного футбольного клубу «Барселона», а також Камп Ноу – найбільшу арену Європи та найвідоміший стадіон Іспанії. Цей стадіон приймав найкращі футбольні команди світу, тут «творили» Кройф, Марадона, Гвардіола, Роналдінью. Камп Ноу бачив захоплення та розчарування, перемоги та поразки, сміх та сльози. Це місце, яке обов’язково треба відчути.

«Каса Міла – найбільш досконале творіння Гауді» (38/30 євро). Ця робота Гауді оголошена ЮНЕСКО надбанням людства та відома під іменем «Ла Педрера». Вона схожа скоріше на абстрактну скульптуру, а фасад будівлі – на хвилясті дюни. Тут нема таких звичних для нас кутів, а хвилі балконів накатують та відступають, створюючи ілюзію безкінечного руху.

«Уся Іспанія» (30/18 євро). Навіть кількох тижнів не вистачить, щоби побачити усю красу Іспанії. Але дозвольте посперечатися! Адже є таке прекрасне місце, як «Іспанське селище». Тут зібрані копії найбільш гарних та відомих споруд іспанської архітектури. Перед нами відкриють двері видатні собори, церкви та палаци, ми побачимо вулиці та площі різних іспанських провінцій. Це містечко, безперечно, є витвором мистецтва та справжнім музеєм під відкритим небом, а ще – прекрасним місцем для придбання сувенірів!

«Святиня Іспанії – гора Монсеррат» (60/38 євро). На незвичної форми горі Монсеррат знаходиться стародавній монастир, де зберігається образ святої діви – «Чорної Мадонни». Згідно легенді, у IX столітті тут знайшли статую «Чорної Мадонни», яку спробували знести вниз, але чим далі її несли, тим тяжче вона ставала. І тоді люди вирішили залишити її на вершині, а поруч заснували монастир. Монсеррат змінюється по мірі наближення до неї, оживає, постійно змінює кольори та відтінки. Її вершини, нерідко окутані туманами, змушують сумніватися у їх реальності.
21.00 – Заключний акорд дня – чарівність «Співаючих фонтанів» на площі Іспанії – гармонія води, світла та музики.
Повернення у готель. Ночівля.

День 7. СУБОТА. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Францію. «Лазуровий берег» та «Французька Рив`єра» – ці назви тішать слух, вони є синонімами слів «розкіш» та «краса». Цей край є втіленням мрії про безтурботний відпочинок, коли буденні проблеми залишаються в іншому, такому далекому світі, а оточуюча реальність настільки чарівна, що час тут завмирає, немов би боячись порушити таку крихку гармонію.

18.00 – Оглядова екскурсія «Ніцца – королева Лазурового берега». Вона чарівна, витончена та ніжна… Ми побачимо Англійський бульвар, Квітковий ринок, площу Массена, Старе місто, Замкову гору, сад Альберта I, набережну Сполучених Штатів… Вузенькі вулички, будинки, що видираються угору, арки з надбудованими поверхами, сходи, що з’єднують різнорівневі споруди, крихітні площі з терасами ресторанів… Архітектура Ніцци наскрізь пронизана італійським духом. Крамнички пахнуть духмяними травами Провансу, ресторанчики та кафе манять своїми затишними залами, піццерії займають усі тротуари.
Поселення у готелі. Ночівля.

День 8. НЕДІЛЯ. Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час у Ніцці.
• Для усіх бажаючих пропонуємо екскурсію «Розкіш та краса» (43/30 євро). Проїжджаючи скелястим узбережжям, ми побачимо одну з найбільш гарних бухт світу, що розташована у містечку Вільфранш-сюр-Мер. В середньовічному містечку Ез ми відвідаємо парфумерну фабрику, що є місцем паломництва естетів запаху з усього світу. А далі нас запрошує князівство Монако. Воно виглядає як декорації до фільму про чуже та дуже багате життя. Розкіш тут спокійно поєднується з помірністю, бабусі у діамантах пересуваються громадським транспортом, а біля магазинів «Зара» паркуються шикарні «Феррарі». У Монако світова еліта крутить романи, програє великі гроші у казино та просто насолоджується найбільш вишуканими «радостями життя». Тут прямо на вулиці можна зустріти топ-моделей та мільярдерів, зірок естради, спорту та кіно. Своїм унікальним кліматом, пляжами, казино, готелями та ресторанами Монако притягує до себе вершки суспільства.
14.00 – Переїзд в Італію. Поселення у готелі. Ночівля.

День 9. ПОНЕДІЛОК. Сніданок. Виселення з готелю. Мрії збуваються!!! 9.00 – Оглядова екскурсія «Венеція – заручена з морем» (білети на катер: дорослі – 18 євро, діти – 16 євро). Ось вона – незвична краса та приваблива романтика! Про Венецію написано багато, але кожний відкриває її для себе наново. Тут все унікальне та дивовижне: місто нагадує театральні декорації, що зберігають численні таємниці багатьох поколінь. Здається, нібито сам час тече між стінами будинків, що пам’ятають славне минуле Венеціанської республіки, імена тих, хто жив, кохав та творив у цьому місті.
Для усіх бажаючих рекомендуємо:
«Таємниці венеціанських каналів» (26/16 євро) – прогулянка на гондолі з шампанським. Розкішні канали та гондоли, що ковзають ними, дивовижно гарні маски, чудесні мости, палаци та маленькі будиночки, кожний з яких – справжній витвір мистецтва. Все це фрагменти дивної італійської казки під назвою Венеція. Вона як музика, яку хочеться слухати безкінечно. Вона має в собі величезну кількість таємниць та чудес, і щоб зрозуміти їх – потрібна вічність…
13.00 – Переїзд в Угорщину. Поселення у готелі. Ночівля.  

День 10. ВТОРНИК. Сніданок. Виселення з готелю.Повернення в Україну. Орієнтовне прибуття у Чоп – о 18.30, у Львів – о 23.00.

Стоимость тура
при оплате заказа
Взрослые Дети
(до 12 лет)
Больше 8 тижнів 7118 грн. 6688 грн.
Больше 3 тижнів 7338 грн. 6888 грн.
Меньше 3 тижнів 7568 грн. 7118 грн.
* ** НГ Р М СПО
Сезонная доплата
+ 3 %
Сезонная доплата
+ 6 %
Изменение программы, тарифов и стоимости тура!

У вартість входить:
• проїзд автобусом туркласу
• проживання в готелі, сніданки (шведський стіл)
• екскурсії по програмі
• супровід керівника групи, групова страхівка
У вартість не входить: • рекомендовані програми, вхідні квитки
• консульський збір – 35 € (крім категорії громадян звільнених від оплати – пенсіонери, діти до 18 років … згідно договору про спрощення візового режиму).

Залиште власний відгук про цей тур

Ваша електронна адреса не буде публікуватися. Обов'язкові поля: ім'я та електронна пошта *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2012 Туристична агенція Міленіум плюс, м. Рівне: Відпочинок в Криму, Турції, Єгипті, Болгарії, автобусні тури по Україні та Європі

Google+