Справжня Угорщина + Відень! (5 днів, від 110 євро)

День 1
Львів 9.00 Подарунок від компанії. Пішохідна екскурсія «Тільки у Львові…» Запрошуємо на прогулянку середньовічним Львовом. Тут завмирає час… Вузенькими вуличками розливається аромат ранішньої кави, кличуть своїми передзвонами старовинні церкви. Костел Успіня, Домініканський собор, Ратуша, церква Святого Юри… Гостинно відкриває свої двері Стара аптека, а кожний камінець на площі Ринок несе через століття свою історію…
20.00 Виїзд від Львівського залізничного вокзалу. Переїзд в Угорщину.

День 2
Невеличкий переїзд – і ми вже на півночі Угорщини. 8.00 – Оглядова екскурсія «Егер – скринька скарбів». Ми познайомимося з одним із найгарніших середньовічних міст Угорщини, містом квітів, студентів та відомого червоного вина. Егер також відомий як «місто-патріот», адже комендант місцевої фортеці Іштван Добо здійснив справжній подвиг, стримуючи цілий місяць з купкою вояків турецьке військо, що було майже у двадцять разів більше сміливого гарнізону.
10.00 – Нас чекає термальне чудо Угорщини – місто Егерсалок, відоме як «Угорській Паммукале»! Для відновлення бадьорості вам необхідно відвідати місцевий велнес-комплекс (10 євро), де до ваших послуг незвичні масажі, розважальні басейни, ексклюзивні сауни, приємні та ніжні ванни.
А ще Егер – центр виноробного регіону, батьківщина вогняних червоних та ніжних білих вин. Найвідоміше з них – «Бича кров», а найприємніше – «Егерська дівчина». Після екскурсії запрошуємо усіх на дегустацію відомих сортів вин у Долину Красунь! Переїзд у Будапешт. Поселення у готелі.
20.00 – Вечірня програма «В світлі тисячі вогнів» (23 / 18 євро) – прогулянка на кораблику Дунаєм з необмеженою кількістю шампанського!!!
Ночівля у готелі.

День 3 
Сніданок. 8.30 – Оглядова екскурсія прекрасною Будою та величним Пештом. Це – «Перлина Дунаю» Будапешт. О, це місто! Найгарніша площа Європи – площа Героїв, парк Варошлігет з замком Вайдахуняд. Ось і Рибацький бастіон, собор Матяша, де вінчалися усі королівські родини, пам’ятник Святій Трійці та сам Королівський палац! Звідси відкривається чудовий краєвид на Дунай та Пешт з витонченим неоготичним Парламентом.
Є можливість відвідати на вибір наступні екскурсії:
«Казковий Сентендре» (23/18 євро) – надзвичайне та затишне місто, де можна зануритися у атмосферу старовинних вулиць, маленьких церков, музеїв та сувенірних крамничок. Саме тут варто скуштувати справжні марципани та провести солодкі хвилини у світі казки!
«Братислава чекає друзів» (38/30 євро) та пропонує здійснити захоплюючу прогулянку історичною частиною міста. Вона невеличка за розміром, але дивовижно гарна. Заснована більше тисячі років тому, майже три століття Братислава була столицею могутнього угорського королівства, місцем коронації королів та імператорів Австро-Угорщини. Словацька столиця традиційно є містом хорошої кухні та прекрасного вина. Ласкаво просимо до гостинної та привітної Братислави!!!
«Таємничий Будапешт або про що мовчить каміння» (18/13 євро). Давним-давно, у незапам’ятні часи… Так починаються усі казки… В Будапешта також є своя стародавня історія, своя добра казка. А свій початок вона бере з римського міста Аквінкум, залишки якого зберігають у собі подих великої імперії. Фрагменти підлоги та фресок з мозаїки, які колись прикрашали римські вілли, перенесуть вас у часи гладіаторів та легіонів.
– О 20.00 у національному ресторані під запальні мелодії ми почнемо «Куштувати Угорщину на смак» (30/13 євро).
Ночівля у готелі.

День 4 
Сніданок. Вільний час. 8.00 – Для усіх бажаючих поїздка у «Відень – столицю Габсбургів» (60 / 38 євро). Відень – місто музики та великих музикантів, місто чаруюче та прекрасне. Його слушно називають «Серцем Європи». Як бувша столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своїми величчю та розкішшю, чарівністю та теплом. Це надзвичайне місто – вузькі середньовічні вулички та широкі імперські площі, Кільцевий бульвар, Ратуша, Парламент, Віденська опера, Чумна колона та, звичайно ж, собор Святого Стефана – духовний символ історії Австрії…
Є можливість відвідати на вибір наступні екскурсії:
«Блиск та занепад великої імперії» (30 / 18 євро) – відвідини Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого ґатунку із зібрання імператорської родини. Були часи, коли у землях Габсбургів не заходило сонце, коли представники династії займали імператорській трон, коли вони були повноправними правителями Угорщини та Богемії. Імперії більше нема, але багатства надовго пережили своїх власників… Священний Грааль та Спис Долі… Так-так, вони насправді існують і знаходяться саме тут – у Скарбниці.
«Палаци імперії – Шенбрунн та Бельведер» (38 / 30 євро). Відень – це місто, яке можна пізнавати нескінченно. Спочатку нанесемо візит принцу Євгену Савойському та побачимо дивовижний за своєю красою замок відомого полководця – Бельведер. Його вважають одним з найкрасивіших зразків бароко у світі! Палац Шенбрунн – літня резиденція династії Габсбургів. Подібно Петергофу та Версалю це ансамбль, що об’єднує архітектуру та природу, де парк стає продовженням палацу. Ось вже більше трьох століть Шенбрунн є гордістю та одною з головних пам’яток австрійської столиці.
19.00Виїзд з Відню, повернення у Будапешт. Ночівля у готелі.

День 5

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час. Для усіх бажаючих рекомендуємо:
Екскурсія «Тіхань – Кестхей – Хевіз» (60 / 38 євро). Нас чекає одне з чудес Угорщини – купання у кратері вулкану на озері Хевіз! Кажуть, що це озеро з «живою водою». Тут кожну секунду з глибин кратеру піднімається могутній потік цілющої гарячої води, кожні 28 годин вода у озері повністю оновлюється, а її температура навіть зимою не опускається нижче 26 градусів. Продовжимо екскурсію у місті Кестхей, де в нас буде можливість оглянути прекрасний ансамбль у складі парку та палацу знатної сім’ї Фештетич.
– Переїзд на півострів Тіхань – елегантний туристичний центр з заповідником, фортецею, унікальним собором, прикрашеним дерев’яними скульптурами, та пагорбом, що носить незвичне ім’я – Відлуння… Кажуть, якщо голосно та чітко крикнути з пагорба своє заповітне побажання, то воно обов’язково здійсниться! (у літній період – купання у Балатоні).
19.00Повернення у Будапешт. 21.00 – Виїзд з Будапешту, повернення в Україну.

День 6. Прибуття у Чоп орієнтовно о 4.00, у Львів – о 9.00. Вільний час.

Вартість туру 
при оплаті замовлення:

Standart

Дорослі:

Діти
до 12 років

 Більше 8 тижнів

 110 €

 90 €

 Більше 6 тижнів

 120 €

 100 €

 Менше 6 тижнів

 130 €

 110 €

Вартість туру відрізняється від звичайної:
* – Сезонна доплата + 10 €
** – Сезонна доплата + 18 €М-Травневі свята 28.04 М 29.04 М 02.05 М
(зміни програми, тарифів і вартості туру)
НГ-Новорічні свята 30.12 нг (зміни програми, тарифів і вартості туру)
Р-Різдвяні свята 3.01Р (зміни програми, тарифів і вартості туру)

Вартість включає:
• проїзд автобусом туркласу
• проживання в готелі, сніданки (шведський стіл)
• екскурсії по програмі
• дегустація вин в Долині Красунь
• супровід керівника групи, страхування
Вартість не включає:
• рекомендовані програми, вхідні квитки
• консульський збір – 35 € (крім категорії громадян звільнених від оплати – пенсіонери, діти до 18 років … згідно договору про спрощення візового режиму)Шановні Туристи, для замовлення туру в Агентстві Вашого міста, ПРОСИМО Вас, мати при собі закордонний паспорт та Український паспорт, або копії цих документів.

Важливо! Згідно вимог Консульства, і відповідно з візовим кодексом країн ЄС,
Анкета (аплікаційна форма) заповнюється / підписується тільки ОСОБИСТО туристом.

Увага! Порядок отримання аплікаційної форми.
Агент (То агенство, де Ви замовили тур) робить Замовлення Оператору (Аккорд Тур).
Агент отримує Підтвердження Замовлення від Оператора.
Тепер Агенту необхідно отримати Аплікаційну форму (візову анкету).
Для отримання необхідно Оператору надіслати скановані копії:
1. Закордонного паспорта 1 сторінки,
2. Українського паспорта 1 сторінки та сторінки з пропискою.
3. Заповнити та надіслати нам реєстраційну Форму, яка знаходиться на сайті в переліку документів для даного консульства під пунктом № 2.
Далі протягом трьох (3) робочих днів Агент отримує від Оператора готову Аплікаційну форму для заповнення / підпису. Шановний Турист, Ви, разом з Агентом перевіряєте Аплікаційну форму.
Роздруковуєте аплікаційну форму з використанням двостороннього режиму друку.
Заповнюєте / підписуєте особисто Ви (Турист) і СУВОРО ручкою з синім чорнилом.Шановні Туристи, у Ваших інтересах, щоб анкета не була підписана третіми особами!
Так як документи, які підписані третіми особами в роботу прийматися не будуть.
Просимо Вас виконувати порядок покроково з оформлення візової анкети – це значно зменшує ризик отримання відмови у візі.
Якісні копії ВСІХ необхідних документів повинні бути надані на окремих аркушах А-4.
ВАЖЛИВО• При замовленні – програму, вартість туру і наявність місць прохання уточнювати.
• Оплата туру здійснюється в гривнях по фіксованому комерційному курсу. При кожному замовленні курс уточнювати
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі – консульський збір не повертається
За одномісне розміщення передбачена доплата – 45 €
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах
• Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 30 чоловік
Місця в автобусі розподіляються автоматично, у міру надходження заявок і вказуються в підтвердженні. Посадка в автобус можлива тільки згідно підтверджених місць.
• Для туристів, бажаючих подорожувати на місцях в останньому ряді автобусу (спинка сидіння не відкидається) надається знижка 10 €
Кількість місць обмежена (4-5 місць) і їх нумерація може змінюватися в залежності від конфігурації автобуса.
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено
• Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг
• Компанія не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за пробки на дорогах і погодні умови

Готелі категорії Standart – це, як правило, готелі економ класу, оптимально віддалені від центру і знаходяться в межах міста, відповідають рівню 3 *. Самі номери прості і акуратні, сніданки «шведський стіл» без особливих надмірностей. Базовими готелями є: Budapest 4 *, Oriental 3 *, Platanus 3 *, Berlin 3 *, Golden Park 4 * та інші.

Залиште власний відгук про цей тур

Ваша електронна адреса не буде публікуватися. Обов'язкові поля: ім'я та електронна пошта *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2012 Туристична агенція Міленіум плюс, м. Рівне: Відпочинок в Криму, Турції, Єгипті, Болгарії, автобусні тури по Україні та Європі

Google+