StudentLand: вища освіта за кордоном

Вища освіта за кордоном – Ваш шлях до успіху

Отримана за кордоном ступінь бакалавра, магістра або професора - це відмінний старт і перспективи кар’єрного зростання, отримання високих заробітків після повернення на батьківщину. Вища освіта у всіх країнах світу означає престиж і високий соціальний статус. Ви можете зробити свій вибір з тисяч зарубіжних університетів і спеціальностей буквально в будь-якій країні і можете бути впевненим в абсолютній якості вищої освіти отриманого за кордоном.

В сучасному  світі, конкуренція між закордонними університетами дуже висока. Адже будь-який студент може навчається в будь-якій країні світу, де вважатиме це більш перспективним, а після отримання диплома, він також може відправитись в будь-яку країну, де визнається його диплом, щоб працювати там. Все це стимулює зарубіжні системи вищої освіти бути динамічними, щоб відповідати швидко мінливим вимогам міжнародного ринку. Саме з цієї причини, університети за кордоном прагнуть налагодити тісні зв’язки з бізнесом, відправляючи своїх студентів на практику в міжнародні компанії та співпрацюючи з ними у дослідницьких проектах. Для студентів це відмінна можливість отримати досвід роботи. Для бізнесу, це можливість підшукати собі кваліфікованих співробітників ще до закінчення ними університету і долучити їх до своєї корпоративної культури і цінностей. Вища освіта за кордоном – це престижно, модно і сучасно. Але найголовніше – вища освіта за кордоном, це сама надійна інвестиція у Ваше майбутнє, не важливо чи повернетеся Ви в Україну або залишитеся працювати за кордоном.

Чому варто здобувати вищу освіту за кордоном?

Вища освіта за кордоном має унікальну репутацію в Україну, що гарантує додаткові переваги на початку кар’єри.

Отримані за кордоном освіту, кваліфікації та дипломи визнаються в усьому світі,

Практична спрямованість освіти за кордоном дозволяє студентам одержувати досвід роботи ще під час навчання, а після отримання диплома переважна більшість випускників уже має роботу або пропозиції від роботодавців.

Зарубіжні університети активно беруть участь в міжнародних наукових дослідженнях, мають відмінну матеріальну базу і можливість обміну досвідом з іншими університетами. Наукова робота тут йде постійно. Якість викладання в західних ВУЗах строго контролюється урядовими і неурядовими організаціями, а університети прагнуть зайняти більш високі рейтинги в рейтингах, все що гарантує високі стандарти навчання.

Програми міжнародного співробітництва між зарубіжними університетами дозволяють студентам отримувати відразу кілька дипломів навчаючись в одному університеті.

Студент самостійно може вибирати спосіб навчання за кордоном і при цьому закінчити ВУЗ з відповідною кваліфікацією.

Існує безліч навчальних курсів і місць для навчання, це дає можливість студенту підібрати саме той тип ВНЗ та місце його розташування, який йому потрібен.

Вища освіта за кордоном. В країну – через університет!

Деякі країни зацікавлені в тому, щоб іноземні студенти після закінчення ВУЗу залишалися в їх країні після здобуття вищої освіти. Наприклад, в Канаді випускник, успішно провчився 2 роки, отримує дозвіл на роботу на 3 роки, причому в незалежності від наявності контракту і без необхідності працювати за отриманою в університеті спеціальністю. Після 1 року працевлаштування випускник може звертатися за дозволом на проживання в Канаді. У Новій Зеландії приблизно така ж схема – студент після закінчення навчального закладу має можливість отримати право на роботу на 2,5 роки з подальшим отриманням дозволу на проживання. Здобувши вищу освіту у Великобританії, студент може розраховувати на право на роботу в країні за наявності роботодавця. Але навіть якщо вам не захочеться залишатися працювати за кордоном, сміливо повертайтеся додому, і  відразу отримаєте привілейований статус людини з міжнародним дипломом і “справжніми” знаннями та досвідом.

Вища освіта в Європі безкоштовно?

Чи буває вища освіта за кордоном безкоштовно? Звичайно буває! Багато країн Європи пропонують студентам отримати вищу освіту безкоштовно. Наприклад, вища освіта в Чехії безкоштовно для іноземців за умови навчання на чеській мові.

В Польських університетах навчання безкоштовно за умови гарної успішності і навчання на польському.

Університети Норвегії пропонують вищу освіту безкоштовно не тільки на норвезькому, а й англійською мовою.

Німеччина і Франція, країни відомі своїми академічними традиціями, дозволяють навчатися в державних університетах оплачуючи лише незначний річний внесок (близько 100 – 500 євро), що теж можна вважати практично безкоштовним. Єдиною умовою вступу є здача тестів на знання французької чи німецької мови.

Державні університети Польщі теж пропонують безкоштовну вищу освіту на конкурсній основі, або надають 100 % стипендію іноземним студентам польського походження.

Стипендії за кордоном. Гранти.

Навіть якщо Ви мрієте здобути вищу освіту у Великобританії, але вважаєте що це не дешево, ми можемо допомогти отримати стипендію в одному з університетів Великобританії, або підберемо для Вас університет з високим рівнем викладання, але відносно низькими цінами на навчання, не забувайте також про можливість отримати академічну, або спортивну стипендію в закордонному університеті. Наприклад стипендії в США дозволяють розраховувати на 50 % знижку і на навчання і на проживання, а можливість працювати під час навчання допоможе покрити решту витрат. Вища освіта в Швейцарії та Греції унікальне тим, що під час навчання студенти проходять оплачувану практику за спеціальністю, компенсуючи свої витрати на освіту.

Отримуючи вищу освіту за кордоном, зверніть увагу на те, чи дозволяється студентам підробляти під час навчання і чи існує можливість отримати диплом партнерських університетів. Так само не забувайте про можливість отримати другу вищу освіту за кордоном.

У будь-якому випадку, міжнародний диплом – це величезна перевага.

© 2012 Туристична агенція Міленіум плюс, м. Рівне: Відпочинок в Криму, Турції, Єгипті, Болгарії, автобусні тури по Україні та Європі

Google+