Стажування в ОАЄ

Хочете побувати в Об’єднаних Арабських Еміратах? У Вас є унікальний шанс змінити холодну зиму на вічно теплі Дубаї – один з найбільш прогресивних міст світу, в якому проживають лише 20% місцевих жителів. Це місто щорічно відвідують безліч туристів, відповідно тут дуже розвинена інфраструктура з масою можливостей для молодих і перспективних людей!

У Вас є унікальний шанс побачити і відчути східну казку наяву. Не пропустіть його!

Робота в ОАЕ, надає можливість отримати неоціненний досвід роботи в країні і перспективну роботу в готелях ОАЕ класу “5 зірок”, елітних ресторанах і магазинах. Також ви зможете насолодитися пляжами Перської затоки, жарким кліматом, видом палаців шейхів і пустель в поєднанні з суперсучасними будівлями у яких немає аналогів.

Після закінчення стажування в ОАЕ надаються сертифікати міжнародного зразка та рекомендаційні листи, які допоможуть працевлаштуватися в будь-якій країні або знайти перспективну високооплачувану роботу. В ОАЕ, ви зможете знайти безліч друзів з усього світу, отримати неоціненний досвід, а також удосконалити свою англійську та інші мови.

У Вас є можливість пройти стажування у сфері обслуговування в таких компаніях:


Перший магазин Dubai Duty Free був відкритий в Дубайському міжнародному аеропорту 20 грудня 1983 року. Вже за перший рік роботи обсяг його продажу досяг 20 млн. доларів США. У 2007 році, обсяг продажу був зафіксований на позначці 880 млн. $ США, що склало 24% зростання у порівнянні з показниками попереднього року. В Dubai Duty Free представлені всі групи товарів: від електроніки і мобільних телефонів до ювелірних прикрас, спиртних напоїв, тютюнових виробів, солодощів, косметики, парфумерії, книг, іграшок, одягу , взуття і багато іншого. На сьогоднішній день Dubai Duty Free займає площу 7000 квадратних метрів в Терміналі-1 міжнародного аеропорту імені Шейха Рашида Дубайського. Э володарем більше 140 міжнародних нагород у сфері безмитної торгівлі. У 2008 році Дубай Duty Free був названий «Кращим магазином безмитної торгівлі» на церемонії Глобальної премії Travel, що відбулася на початку року в Нью-Йорку. Крім роздрібної безмитної торгівлі, магазини Duty Free в Дубаї відомий своїми рекламними акціями для пасажирів, що літають через Дубайський міжнародний аеропорт. Крім того, Duty Free в Дуьаї є постійним спонсором традиційного щорічного чемпіонату з тенісу Dubai Tennis Open та інших міжнародних спортивних заходів. З відкриттям Терміналу-3 в Дубайському міжнародному аеропорту, площа магазинів Dubai Duty Free буде збільшена до 15 тисяч квадратних метрів. У майбутньому Dubai Duty Free почне свою діяльність в новому спорудженому аеропорту, Dubai World Central, який буде розрахований на прийом 120 млн. пасажирів на рік.

На даний момент в Dubai Duty Free э одним з головних роботодавців в ОАЕ і якому працює понад 3900 співробітників 44 національностей.
Протягом минулого року компанія отримала більше 45 000 резюме на різні посади.
Компанія має сталу позицію «просування зсередини», в результаті чого , тільки на дві позиції початкового рівня наймають працівники яких набирають ззовні. Це позиції – Cashier і Sales consultant.

Відділи:Канцелярія, Маркетинг, Фінанси, ІТ і Логістика, Закупівлі і дослідження, Відділ кадрів та відділ розвитку, Роздрібна торгівля, Корпоративна безпека

Привілеї роботи в DUBAI DUTY FREE

  • Безперервний процес розвитку шляхом тренінгів та навчальних семінарів;
  • Потенціальне кар’єрне зростання засноване на продуктивній праці робітників;
  • Кожен робітник має змогу спілкування з людьми різних національностей та отримання нового досвіду роботи в сфері продажу;
  • Компанії потрібні продавці, консультанти та касири. Для того, щоб отримати роботу Вам достатньо знати англійську мову на Upper Intermidiate рівні. Компанія регулярно проводить інтерв’ю в Києві.

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ: вік 21 до 30 років; не обов’язково мати досвід роботи; знання англійської мови на Upper Intermidiate рівні.

КОМПАНІЯ ПРОПУНУЄ: зарплату 800 $ в місяць + бонус в кінці контракту, випробувальний термін 3 місяці, робочий графік 8 годин в день, 6 днів в тиждень. Відпустка до 30 днів в рік, безкоштовне навчання. Є можливість кар’єрного росту, безкоштовне проживання, переліт, медичну страховку, трансфера і т. д. (повний соціальний пакет), контракт до 2 років.


Al Tayer Group – диверсифікована компанія, що працює в 12 країнах Близького Сходу та за його межами,з більш ніж 7800 співробітниками з 30 різних країн світу та штаб-квартирою в Дубаї. Рік створення – 1979.
Al Tayer Group здійснює свою діяльність в автомобільній сфері, роздрібній торгівлі парфумерією та косметикою. Al Tayer Group включає в себе кілька провідних світових брендів, таких як: Armani, Bvlgari, Banana Republic, Ford, Ferrari, Gucci, Gap, Harvey Nichols і Maserati. Група здійснює свою діяльність через мережу магазинів.

Система цінностей групи прагне до досконалості у наданні якісного обслуговування клієнтам за рахунок розширення можливостей співробітників, різноманітності та заохочення передових ідей в рамках етики керованої корпоративної культури. Група підтримує різноманітні благодійні та спортивні ініціативи.

Компанії потрібні продавці, консультанти та касири. Для того, щоб отримати роботу Вам потрібно знати англійську мову на високомурівні. Компанія регулярно проводить інтерв’ю в Києві.

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ:

- вік 21 до 30 років;
- потрібно мати досвід роботи в сфері продаж;
- знання англійської мови на високому рівні.

КОМПАНІЯ ПРОПУНУЄ:

- зарплату 1500 $ – 1700 $ в місяць;
- випробувальний термін 6 місяців.
- робочий графік 8 годин в день, 6 днів в тиждень. Відпустка до 30 днів в рік.
- безкоштовне навчання. Є можливість кар’єрного росту.
- безкоштовне проживання, переліт, медичну страховку, трансфера і т. д. (повний соціальний пакет).
-контракт до 2 років.

Компанія QATAR AIRWAYS проведе співбесіду в Києві на такі позиції:
Hostess (Front of House), Snr Hostess (Front of House and Food & Beverage).
Работа Hostess в VIP Lounge в аэропорту Doha, Qatar.

Hostess (Front of House) - $700/month
Snr Hostess (Front of House and Food & Beverage) – $1000/month

Компания пропонує:
- Контракт на 2 роки.
- Безкоштовний авіа переліт в дві сторони;
- Безкоштовне проживання(В столиці емірата Qatar – Doha ), харчування, трансфер до місця  роботи і назад. Кожному кандидату надається окрема кімната.
- Мед. страховку.
- Безкоштовні тренінги, робоча форма.
- Повний соціальний пакет

Вимоги до кандидатів:
- Вільне володіння англійською мовою;
- Вік 21-28
- Потрібні жінки приємної зовнішності.

Emirates Airlines (укр. Авіакомпанія «Emirates Airlines») – одна з найбільших світових авіакомпаній, розташована в Дубаї (ОАЕ). Створена в 1985 році, вищим керівництвом емірату Дубай, для розвитку туризму та інфраструктури Арабських Еміратів. Належить до Emirates Group.
За двадцять років з дня заснування Emirates Airlines стала лідером з авіаперевезень не тільки серед країн Перської затоки, але й однією з найкращих авіакомпаній світу, яка динамічно розвивається і стрімко завойовує свої позиції на світовому ринку. В даний час Emirates Airlines є третьою по прибутковості авіакомпанією в світі і входить до двадцятки найбільших авіакомпаній світу. За заявою Міжнародної Асоціації повітряного транспорту (IATA), компанія Emirates зберегла за підсумками 2010 року свій статус найбільшого авіаперевізника міжнародного сполучення. Цей статус авіакомпанія утримує вже другий рік поспіль.

ФЛОТ

Emirates Airlines експлуатує авіапарк, що складається виключно з широкофюзеляжних літаків. Авіакомпанія є найбільшим експлуатантом моделей Boeing 777 (86 літаків) і Airbus A380 (15 літаків експлуатується, всього замовлено 90).
ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ НА ПОЗИЦІЇ В АЕРОПОРТУ (GROUND STUFF):

- вік 21 до 30 років.
- не обов’язково мати досвід роботи (в залежності від вакансії);
- знання англійської мови на високому рівні.

КОМПАНІЯ ПРОПУНУЄ:

- зарплату 700$ – 1000 $ в місяць.
- безкоштовне проживання, харчування, переліт, тренування, медичну страховку, трансфера і т. д. (повний соціальний пакет).
- контракт на 2 роки.

Всесвітньо відома компанія Ferrari World Abu Dhabi – це тематичний парк Феррарі розташований на острові Яс в Абу-Дабі. Парк розміщується під дахом площею 200 000 м2 і вважається найбільшим у світі тематичним парком, що розташований в приміщенні. Ferrari World офіційно був відкритий 4 листопада 2010.У цьому парку також знаходиться найшвидша у світі пневматична американська гірка.

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ:

- вік 21 до 30 років;
- не обов”язково мати досвід роботи;
-знання англійської мови на середньому рівні.

КОМПАНІЯ ПРОПУНУЄ:

- зарплату від  504 $ в місяць.
- випробувальний термін 6 місяців.
- безкоштовный переліт додому і назад протягом 2-х років роботи.
- робочий графік 8 годин в день, 6 днів в тиждень. Відпустка до 30 днів в рік.
- безкоштовні комп’ютерні курси та курси анлійської мови. Можливість вивчення робути в різних департаментах (продажі, менеджмент, сфера обслуговування і т.д.). Є можливість кар’єрного росту та зміна департаментів.
- безкоштовне проживання, переліт, медичну страховку, трансфера і т. д. (повний соціальний пакет).
- контракт до 2 років.

Готельна мережа Jumeirah Group є міжнародною компанією, яка оперує в сфері готельного бізнесу . Володіє Jumeirah Group шейх Аль-Мактум, чия сім’я керує еміратом Дубай. Своє ім39;я мережа готелів Jumeirah Group отримала від однойменного району в Дубаї, де розташовується основна частина нерухомості мережі. Портфель компанії включає найрозкішніший готель у світі, своєрідний символ Дубаї, готель-вітрило “Burj Al Arab».За час роботи компанія неодноразово була нагороджена преміями за успішне функціонування готелів в Дубаї, Лондоні і Нью-Йорку.

Крім 6 готелів і курортів Дубая, готелі компанії Jumeirah представлені в США (Essex House – Manhattan), Великобританії (Carlton Tower і Jumeirah Lowndes Hotel) і Китаї (Jumeirah Hantang Xintiandi).В даний час ведеться будівництво понад 20 великих п39;ятизіркових готельних комплексів у різних країнах світу: Аргентина, Панама, Німеччина, Шотландія, Великобританія, Іспанія, Мальдівські Острови, Таїланд, Китай та ін.

До 2012 року планується розширення портфоліо компанії Jumeirah до 60 елітних п39;ятизіркових готелів і курортів в різних центрах світового туризму.

Проте, діяльність компанії не обмежується лише будівництвом готелів і готельним менеджментом.
Портфоліо Jumeriah Group включає в себе: Jumeirah Living – готельні апартаменти класу люкс;
Talise – найбільший СПА салон на Близькому Сході;
Jumeirah Restaurants – мережа ресторанів;
Wild Wadi Waterpark – тематичний аквапарк;
The Emirates Academy of Hospitality Management – навчальний заклад, спеціалізований у сфері готельного менеджменту;
Jumeirah Retail – мережа елітних бутіків, розташованих в різних готелях компанії Jumeirah.

Компанії потрібні робітники у сфері обслуговування (F&B та Hospitality). Для того, щоб отримати роботу Вам потрібно знати англійську мову на високому рівні. Компанія регулярно проводить інтерв’ю в Києві.

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ:

- вік 21 до 30 років;
- не обов’язково мати досвід роботи;
- знання англійської мови на Upper Intermidiate рівні.

КОМПАНІЯ ПРОПУНУЄ:

- зарплату 300 $ – 600 $ + tips;
- випробувальний термін 6 місяців.
- робочий графік 8 годин в день, 6 днів в тиждень. Відпустка до 30 днів в рік.
- безкоштовне навчання. Є можливість кар’єрного росту.
- безкоштовне проживання, харчування, переліт, медичну страховку, трансфера і т. д. (повний соціальний пакет).
-контракт до 2 років.

VLCC - це компанія, заснована в 1989 році і яка є на сьогоднішній день компанієй номер один на Середньому Сході і в Південній Азії. VLCC включае в себе широку мережу велнес салонів, де працюють не тільки майстри манікюра/педікюра, перукарі, масажисти і косметологи, але й  лікарі, психологи, фізіотерапевти, дієтологи, тренери.

Девіз компанії, «Перетворення Життя», відповідає баченню и внутрішньому  настрою компанії. VLCC користується  великою  популярністю  – в  салонах мережі обслуговуються  більше 10 мільонів клієнтів.

На сьогоднішній день компанія намагається урізноманітнити  штат своїх  працівників  за рахунок залучення іноземних  специалистів і як наслідок  отримати ще більший попит  на свої  салони.

VLCC  будет проводити  вже  третій  набір в Києві , тому що  під час першого набору  наші спеціалісти показали свою  мастерність  на високому  рівні, чим  зацікавили компанію.

Вакансії, які пропонує компанія:

- майстер манікюра/педікюра
- перукар
- масажист
- косметолог
- дієтолог
- дерматолог
- ресепшионіст салона

Компанія пропонує :

- зарабітну плату от 1100- 1700 USD
- контракт на 2 роки
- безкоштовний авіапереліт в дві сторони

Вимоги до кандидатів:

- вік  21-35
- дійсний досвід роботи  від  1 року
- дипломи  чи  сертифікати
- володіння англійською мовою  на средньому рівні.

Процедура оформлення:

1) Реєстрація. Шановні кандидати, після того як Ви остаточно визначилися з майбутньою вакансією, попередньо отримавши від нас детальну інформацію, ми організуємо Вам співбесіду для того, щоб перевірити Ваші знання англійської мови та Ваш досвід робити (для тих вакансій, на які потрібний попередній досвід роботи) . Після успішного проходження інтерв’ю з нами Вам необхідно зареєструватись в нашій базі і після дзвінка менеджера підійти на офіс агентства для складання Договору  – РЕЄСТРАЦІЯ = (Додаток 1) у нас.

2) Підготовка до співбесіди. Після реєстрації Вам потрібно підготуватись до співбесіди з роботодавцем. Наш менеджер з програми обов’язково проінформує Вас про місце та час співбесіди з представником компанії та перелік необхідних документів, переславши Вам необхідний E-mail.

3) Інтерв’ю. Графік  Будьте готові до того, що Вам доведеться провести декілька днів в місті проходження інтерв’ю. (залежить від компаній). Співбесіда зазвичай проходить протягом цілого дня. Вступною частиною є загальна презентація компанії роботодавця, в якій представники компанії детально розповідають Вам про Ваше майбутнє місце роботи. Не бійтесь задавати питання, коли Вас про це запитають. Але перед ти як спитати, дуже добре обдумайте Ваші запитання.

4) Підписання робочого контракту. Ми обов’язково сповістимо Вас про результат інтерв’ю як тільки його отримаємо, після чого Вам необхідно оплатити основну частину програми. Представники компанії перешлють Вам на E-mail скан-копію робочого контракту для детального ознайомлення  та його підпису. Можливий варіант, коли Ви підпишете контракт на наступний день після співбесіди (строки підписання залежать від компанії).

5) Оформлення робочої візи. Вам необхідно буде переслати нам на E-mail копії Ваших документів, а також заповнені Вами аплікаційні форми. Зверніть увагу на те, що Ваш закордонний паспорт має бути дійсним як мінімум рік з моменту від’їзду до ОАЕ. Оформленням робочої візи займається роботодавець в ОАЕ. Оригінал готової візи відправляють на кордон, а в’їзд до країни здійснюється по її копії. Процедура оформлення може зайняти від 1 до 4 тижнів. Зверніть увагу на те, що Вас можуть не впустити в країну при наявності візи, якщо у Вас є відмітки в закордонному паспорті про в’їзд в Ізраїль. Зауважте, Вам можуть відмовити у видачі візи до ОАЕ, якщо Ви перебували в країні раніше і за Вами числяться візові порушення, чи порушення закону.

6) Медичне обстеження. В період очікування на робочу візу Вам необхідно  здати ряд аналізів і надати роботодавцю копії медичних довідок, що підтверджують відсутність наступних захворювань: СНІД, Сифіліс, В і С, туберкульоз (флюреграфія). Довідки можна зробити у будь-якій медичній установі. Переклад англійською мовою не потрібний.

7) Узгодження дати вильоту, отримання квитків та інструкцій по прильоту. Як тільки ми отримаємо інформацію від роботодавця про те, що Ваша віза готова, ми зв’яжемось з Вами для узгодження дати вильоту в ОАЕ. Зазвичай, на підготовку до вильоту після отримання візи дається до 7 днів. Копію візи Вам пришлють на E-mail.

Роботодавець викуповує квиток за свій рахунок на попередньо узгоджену з Вами дату з найближчого до Вас аеропорту, з якого виконуються регулярні рейси до ОАЕ. Квиток Ви отримаєте в електронному вигляді на E-mail, а також детальну інструкцію по прильоту в ОАЕ і необхідні контакти представника, що зустрічає Вас.

8) Виліт.  Реєстрація на рейс починається за 2 години перед вильотом і закінчується за 40 хв. Тому наперед продумайте Ваш маршрут до аеропорту і ні в якому разі не запізнюйтесь. На стійках реєстрації Вам необхідно показати Ваш роздрукований квиток і закордонний паспорт. По прильоту до ОАЕ Вас зустріне представник компанії роботодавця і організує Вам трансфер до місця вашого проживання.

БАЖАЄМО УСПІХУ!

Заявка на оформлення анкети

Оберіть програму

Ім'я (обов'язково)

Прізвище (обов'язково)

Email (обов'язково)

Контактний телефон (обов'язково)

З якого ви міста

Примітки

captcha

© 2012 Туристична агенція Міленіум плюс, м. Рівне: Відпочинок в Криму, Турції, Єгипті, Болгарії, автобусні тури по Україні та Європі

Google+