Стажування в США (Internship / Training in the USA)

США

Чим цікава ця програма:

Це – програма вдосконалення професійних навичок, відповідно до спеціалізації та / або досвідом роботи. Учасники мають можливість підвищити професійний рівень, вивчити на практиці організацію бізнесу, влитися в щоденне життя, познайомитися з культурою країни, а крім того отримувати стипендію.

Умови програми:
Обов’язкові вимоги для всіх учасників:
- Вік від 20 до 30 років (для інтернів від 18 років);
- Високий рівень володіння англійською мовою При цьому інтерв’ю англійською мовою з представником компанії «Колізей» є обов’язковим!

Для Internship program:
- Бути студентом університету / інституту (денної або заочної форми навчання) і навчатися на курсі, тривалістю не менше 2-х років;
- Якщо ти вже закінчив навчання в українському ВНЗ, то з моменту закінчення ВУЗу до дня початку стажування не повинно пройти більше 12 місяців.
Програма обов’язково повинна відповідати спеціальності.

Для Training program:
- Мати диплом про закінчення ВУЗу плюс мінімум 1 рік досвіду роботи за фахом або мати досвід роботи в обраній сфері не менше 5-и років. При цьому, освіта та досвід придбані в США не враховуються. І освіта, і досвід роботи повинні відповідати напрямку стажування.
надається можливість вибрати собі місце стажування зі списку пропозицій від американських компаній у можливих напрямках.

Напрями стажування:
 1. ресторанний і готельний бізнес;
2. туризм;
3. економіка (менеджмент, маркетинг, фінанси і т.д.);
4. інформаційні технології;
5. архітектура;
6. кулінарія;
7. культура та мистецтво;
8. виробничі спеціальності.

Тривалість програми:

Для Training program максимальна тривалість програми становить 18 місяців. Але в таких сферах, як сільське господарство, готельний бізнес і туризм програма можлива тільки на 12 місяців (винятком є стажування за напрямком менеджмент готельного бізнесу, тут тривалість програми також може бути 18 місяців). Для Internship programмаксимальна тривалість програми в усіх сферах становить 12 місяців. По закінченню стажування в учасника програми є 30 днів на подорожі по США (у цей період умовами програми працювати забороняється).

Додаткова інформація:

Подаватися на програму слід за 3-4 місяці до передбачуваної дати початку стажування. Участь можливо протягом усього року. Учасник програми має право проходити стажування тільки в компанії, запропонованої спонсорської організацією (no second job)! Брати участь у Internship / Training program можна неодноразово за умови, що кандидат відповідає вимогам програми. Для Internship programобов’язково залишатися студентом, а чергове участь в Training programможливе після 2-х річного перебування на батьківщині.

Проживання та харчування:

Учасник підшукує проживання самостійно, але в багатьох випадках проживання забезпечується роботодавцем. Орієнтовна вартість оренди – від 300 у.о. на місяць (не включаючи харчування).
Страховка: Всім учасникам програми надається страховка на період усього перебування в США.

Документи необхідні для участі в програмі:
• Заповнені аплікаційні форми;
• Резюме або CV з кольоровою фотографією, Cover Letter(мотиваційний лист до компанії в США);
• 2 кольорові фотографії формату 3х4 (бажано з посмішкою);
• Копії диплома з додатком (для Training program) та копія студентського квитка, довідка з вузу (для Internship program);
• Копії сторінок закордонного паспорта – першої та містять будь-які візи, штампи; паспорт повинен бути дійсний як мінімум 6 місяців по виїзду із США;
• Копії форм DS2019, якщо ви раніше брали участь в подібних програмах;
Рекомендації з місця роботи;
• Копія всіх сторінок громадянського паспорта та ідентифікаційного коду.

Тривалість програми

Вартість программы INTRAX

6 месяцев

               2840$

12 месяцев

               3140$

18 месяцев

               3440$

У вартість входить:
1. Оформлення всіх необхідних документів;
2. Форма DS 2019, необхідна для отримання візи J-1, в’їзду та перебування в США;
3. Страховка на період перебування в США;
4. Допомога в екстрених випадках;
5. Консультаційні послуги з оформлення;
6. Передоплата за авіаквиток в розмірі 100у.е. (авіаквиток учасник програми повинен викупити в «Колізеї»).

Додаткові витрати:
1. Пін-номер для отримання візової інформації та призначення співбесіди в Посольстві США -96 грн.
2. Візовий збір – 160 у.о.
Порядок оформлення

Етап 1. Відправте нам заявку на участь у програмі, або просто передзвоніть, щоб дізнатися усі подробиці.

Етап 2. Пройди співбесіду англійською мовою з координатором програми у нас в офісі і якщо ваш рівень відповідає вимогам програми – починайте оформлення.

Етап 3. Знайдіть у списку вакансій цікавить вас пропозицію і починайте заповнювати документи. Якщо раптом підходящих пропозицій немає, не зневіряйтеся – є можливість оформитися на програму з пошуком, зайнятися пошуком самостійно, або почекати, постійно підтримуючи з нами контакт, раптом з’явиться щось підходяще. При цьому бажано залишити своє резюме координатору програми.

Етап 4. Заповніть всі форми, підготуйте резюме з фотографією та мотиваційний лист і відправляйте нам.

Етап 5. Чекаємо інтерв’ю з компанією, яку ви обрали зі списку. В середньому це займає до 3-х тижнів. Якщо компанія підтверджує свою зацікавленість у вашій кандидатурі, як в стажиста, то наш координатор зв’яжеться з вами, щоб узгодити дату і час (швидше за все, вам доведеться самостійно дзвонити в компанію).

Якщо після інтерв’ю ви задоволені результатом і бажання стажуватися в даній компанії тільки посилилося, то залишається дізнатися рішення компанії. Якщо воно теж позитивне, значить, переходимо до етапу 6.

Якщо ж, поспілкувавшись з компанією, ви сумніваєтеся в тому, що це саме те, що вам цікаво, і можете серйозно це аргументувати, у вас є можливість вибрати іншу компанію.

Етап 6. Інтерв’ю позаду і все пройшло чудово – тепер чекаємо Тренінг план (Training Plan). Після того, як документи оформлені, план підписаний двома сторонами, готуємо документи, необхідні для проходження інтерв’ю в посольстві.

Етап 7. Забронюйте авіаквиток.

Етап 8. Отримаєте візу і збирайте валізи!3. Авіаквиток від – 400 y.e. в одну сторону.

Заявка на оформлення анкети

Оберіть програму

Ім'я (обов'язково)

Прізвище (обов'язково)

Email (обов'язково)

Контактний телефон (обов'язково)

З якого ви міста

Примітки

captcha

© 2012 Туристична агенція Міленіум плюс, м. Рівне: Відпочинок в Криму, Турції, Єгипті, Болгарії, автобусні тури по Україні та Європі

Google+