Work and travel USA

ДЕТАЛЬНІ УМОВИ ПРОГРАМИ РОБОТИ B США – WORK and TRAVEL USA

- Work and Travel – програма культурного обміну, яка надає можливість студентам працювати в США під час літніх канікул, виконуючи некваліфіковану роботу обслуговуючого персоналу в ресторанах, готелях, парках розваг т. ін.

- для участі у програмі учасники мають вкласти деякі кошти: сплатити вартість програми, авіаквитка, обслуговування в консульстві США.

- подібні програми розповсюджуються в усьому світі більше 25 років. викладені нижче умови, включаючи робочі години та рівень оплати праці, є стандартними для учасників з усіх країн.

ЧОМУ МОЛОДЬ БЕРЕ УЧАСТЬ У WORK and TRAVEL?

- під час роботи учасники мають чудову мовну практику, знайомляться з організацією роботи в американських компаніях, знаходять нових друзів з усього світу. головним надбанням учасників стане власний досвід життя в американському культурному середовищі, мовна практика, нові знайомства та можливість побачити життя сучасної Америки.

- учасники програми постійно отримують консультації в києві у USEC, а перебуваючи у США – у спонсора програми – американської компанії, що надає учасникам місце роботи та необхідні документи для звернення по візу культурного обміну.

- для учасників програми організується семінар в києві, на якому вони отримують допомогу в підготовці до візової співбесіди, з`ясовують деталі подорожі, права та обов’язки учасників під час перебування в США.

- учасники забезпечуються медичним страхуванням на весь термін контракту.

- у вільний від роботи час учасники мають можливість подорожувати по США, відвідати своїх нових друзів та знайомих.

- за час роботи учасники можуть заробити гроші, які не тільки перекривають витрати на участь у програмі, але й дозволять подорожувати або сплатити за своє подальше навчання в Україні.

ВИМОГИ ДО ПРЕТЕНДЕНТІВ

У програмі беруть участь тільки студенти денної форми навчання Вузів України. Знання англійської мови обов`язкове: з кожним претендентом проводиться особиста співбесіда. Студенти, які бажають взяти участь у програмі, повинні мати вільний час, що найменше, 3 місяці з травня по вересень, оскільки американські компанії створюють додаткові робочі місця на літній період, починаючи з травня. Вік – від 18 до 29 років (на день отримання візи).

ОРГАНІЗАЦІЯ ІНТЕРВ`Ю ТА ВІДБОРУ ПРЕТЕНДЕНТІВ

Перший крок до участі у програмі – заповнення попередньої анкети , співбесіда англійською з представником Клубу (особисто або по телефону) та сплата реєстраційного внеску. Цей внесок і гарантує місце в програмі. Другий крок –  заповнити основну анкету для участі в програмі, надати довідку з місця навчання, резюме англійською, фото, інформацію про свого роботодавця (якщо є), та сплатити 2й внесок . Після цього всі документи учасника надсилаються спонсору програми.

ПОШУК РОБОТИ

Учасники обирають роботу серед запропонованих вакансій після подання документів. В грудні-лютому учасник може за бажанням взяти участь у ярмарку вакансій з американськими роботодавцями в Києві, пройти з ними особисту співбесіду та підписати контракт. Якщо учасник не знайде собі роботодавця під час ярмарку і не підпише контракт, то спонсор знайде йому роботу «заочно», тобто без особистої співбесіди з роботодавцем. Деякі вакансії вимагають від учаснику складання тесту англійської мови TOEFL або SLEP. Якщо претендент не складав ці тести раніше, то він має можливість скласти тест SLEP у нашому офісі безкоштовно. Деякі роботодавці проводять співбесіду з кандидатами по телефону. Як тільки учаснику надано робочу пропозицію, учасник сплачує решту вартості програми.

ОТРИМАННЯ ВІЗИ. ОРІЄНТАЦІЙНИЙ СЕМІНАР У КИЄВІ

Після знаходження учаснику роботи (або підтвердження спонсором роботодавця, якого учасник знайшов самостійно), спонсор надсилає документи для звернення по візу культурного обміну J-1. Учасник сплачує вартість обслуговування в консульстві – 160 у.о. (або інші суми, якщо консульство внесе зміни на той час). Ми узгоджуємо з консульством США дату візової співбесіди. В призначений день та час учасник має з’явитися до консульського відділу посольства США для проходження особистої співбесіди. В цей день ми проводимо для учасників програми семінар. Участь в ньому є безкоштовною та обов’язковою, тому що під час семінару розглядаються важливі питання, без вивчення яких неможлива успішна участь у програмі, а саме: проходження візової співбесіди, транспортування до США, подорож по США, культурологічні особливості американського суспільства, права та обов’язки учасників програми під час перебування в США, та інше. Також, учасники мають можливість познайомитись один з одним, узгодити деталі подорожі.

ТРАНСПОРТУВАННЯ ДО РОБОЧОГО МІСЦЯ

Всі учасники програми, які отримали візу, купують міжнародний авіаквиток на зазначену в документах спонсора дату. За необхідності ми допомагаємо зробити бронювання квитків. Після прильоту в США учасники програми їдуть прямо на місце роботи, або, за бажанням, беруть участь в одноденній конференції в Чикаго, яку організує один зі спонсорів. Під час конференції учасники програми подають документи на отримання Social Security Number, знайомляться з особливостями роботи у США, навчаються уникати можливих проблем, отримують інструкції стосовно транспортування до робочого місця. Після конференції учасники програми від’їжджають до своїх робочих місць.

РОБОТА та ПРОЖИВАННЯ: ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Дати початку та закінчення роботи учасників в США визначаються спонсором програми, виходячи з потреб роботодавця та можливості учасника. Учасники можуть приїхати в інші дати, але тільки після узгодження з роботодавцем та спонсором.

Здебільшого, учасники влаштовуються обслуговуючим персоналом в туристичних центрах, працюють в ресторані на кухні або офіціантами, в національному парку, на фабриках, продають сувеніри, морозиво. Згідно з умовами програми, учасники можуть розпочати працювати у США з травня і мають закінчити роботу до 1 вересня. Робочий тиждень складає від 30 до 40 годин. При бажанні учасники завжди знаходять можливість працювати більше годин на тиждень. Але мусимо зауважити, що кожен роботодавець має свої власні правила і тому розклад роботи персоналу в різних місцях може суттєво відрізнятися. Учасники мають погодитись на роботу в сфері обслуговування на базові спеціальності. Оплата праці може бути мінімальною, тобто 7.25 доларів на годину. Як правило, студенти заробляють 7,5-10 доларів на годину. Іноді роботодавець надає учасникам харчування або проживання безкоштовно, або за часткову оплату, яка утримується із зарплати. Роботодавець надає учасникам місце проживання, звідки студенти можуть зручно діставатись до своєї роботи, а оренда, як правило, не перевищує 35% від зарплати за умови 35-годинного робочого тижня. Адреса роботодавця, умови оплати праці, проживання та інші деталі, викладені у “Job Offer” («робочій пропозиції»), яка заповнюється роботодавцем та підписується учасником. Надання учаснику підписаної роботодавцем робочої пропозиції є підтвердженням того, що учасника прийнято на роботу. Після отримання “Job Offer”, у тижневий термін учасник має підписати цю робочу пропозицію, а також написати листа майбутньому роботодавцю про те, що він погоджується на запропоновану йому роботу і прибуде в належну дату.

Якщо учасник з будь-яких причин відмовляється від цієї пропозиції, він зобов’язаний у п’ятиденний термін повідомити про це і визначитись щодо пошуку робочого місця: або він займається цим самостійно, або звертається до спонсора з проханням знайти інше робоче місце. Учасник не має права змінювати місце роботи та проживання протягом всього терміну контракту.

ПОДОРОЖ ПІСЛЯ РОБОТИ

Після закінчення роботи учасники програми можуть подорожувати по США до 30 днів. Слід пам`ятати, що, подорожуючи після закінчення терміну програми, учасники несуть особисту відповідальність за всі пов`язані з цим витрати.

До вартості програми входить:

· співбесіда та постійні консультації в Україні
· SLEP тест (в разі необхідності його складання)
· документи для отримання J-1 візи, яка дозволяє працювати в США 3-4 місяці
· допомога в підготовці візової анкети
· орієнтаційний семінар перед отриманням візи
· організація візової співбесіди в консульстві
· допомога в оформлення social security card – необхідного документу для роботи в США
· перебування на одноденній конференції у Чикаго (спонсор Spirit Cultural Exchange)
· медичне страхування на час контракту

ОФІЦІЙНІ ОБМЕЖЕННЯ

Всі учасники програми отримують J-1 візу, що є візою культурного обміну. Згідно з умовами програми та офіційними правилами, ті, хто отримав цей тип візи, мають право працювати тільки у зазначеному місці, у зазначений термін.

Бажаючі взяти участь у цій програмі, яким було відмовлено в американській візі раніше, або вони, перебуваючи у США були затримані поліцією, порушили візові правила або інші закони США, чи мають близьких родичів, що мешкають в США, повинні повідомити про це під час інтерв’ю.

 

Заявка на оформлення анкети

Оберіть програму

Ім'я (обов'язково)

Прізвище (обов'язково)

Email (обов'язково)

Контактний телефон (обов'язково)

З якого ви міста

Примітки

captcha

© 2012 Туристична агенція Міленіум плюс, м. Рівне: Відпочинок в Криму, Турції, Єгипті, Болгарії, автобусні тури по Україні та Європі

Google+