Турецький сапфір - Стамбул... (5 днів, від 220 євро)

День 1.
Вівторок Львів О 9.00 – виїзд зі Львова. Переїзд територією Румунії.

День 2.
Середа Нас запрошує Болгарія!
Ми познайомимося з одною з наймолодших європейських столиць – Софією. Сьогоднішня Софія – динамічне та сучасне місто з численними представництвами світових фірм, офісними та торгівельними центрами, парками, комплексами для відпочинку та розваг. Місто з тисячолітньою історією, назване на честь богині мудрості, воно дбайливо зберігає культурно-історичні пам’ятки різних епох – від античності до сучасності. Ми зможемо побачити Національний історичний музей, найбільший на Балканському півострові, візитну картку Софії – храм Олександра Невського, найстародавнішу у місті церкву Святої Софії, ротонду Святого Георгія – дуже стару, але повністю вцілілу споруду.
Переїзд у магічно прекрасний Пловдив. Місто унікальне у всі пори року: взимку – незвично біле, навесні – вкрите зеленню, влітку – квітами, восени – гронами винограду. За дивовижну мальовничість історичного центру Пловдив ще називають «Містом художників»…
Поселення у готель. Для усіх бажаючих:
Болгарське селище (36/18 євро). Знайомство з гостинністю болгар обов’язково треба почати з цієї екскурсії. Приємна атмосфера національного ресторану, багата вечеря, біле та червоне вино у необмеженій кількості. Цікава фольклорна програма ознайомить нас із звичаями та традиціями болгар, котрі несуть у собі спогади про казковий світ легенд. А запальні танці та вечірнє шоу на вугіллі змусять затаїти подих любого…
Повернення у готель. Ночівля у готелі.

День 3.
Четвер Ранішнє виселення з готелю. Сніданок.Переїзд у Стамбул. Поселення у готелі. Вільний час. Усіх бажаючих запрошуємо відвідати екскурсії:
Парк Мініатюрк (30/18 євро). Тут можна обійти всю Туреччину усього за декілька годин, адже саме у цьому парку знаходяться усі найвідоміші історичні пам’ятки країни, зроблені у мініатюрі. Ви зможете пережити історію трьох тисячоліть, познайомитися з різними культурами та цивілізаціями. Окрім моделей відомих пам’яток у парку багато рухомих фігурок, дитячих майданчиків та атракціонів, а також справжній лабіринт.
Skyride Istanbul (33/18 євро). Нас чекає незабутня 5D мандрівка, під час якої ми зможемо відчути себе у кабіні гвинтокрила, що пролітає Босфор, палац Топкапи, Айя-Софію… Вітер, дощ та інші спецефекти, що змішалися з реальним життям, додають атракціону незабутніх відчуттів. Також в нас буде можливість прогулятися найвищим хмарочосом Європи – «Істанбул Сапфір». Окрім торгівельного центру «Сапфір Чарши», поля для гольфу, басейну, садів та ресторанів, у будівлі зосереджено багато інших цікавих об’єктів. Чого тільки вартий оглядовий майданчик на висоті 236 метрів…
Турецька ніч (38/30 євро). Ви бажаєте відчути себе султаном? Тоді ця програма саме для вас. Покличте на допомогу свою уяву, і ви відчуєте себе у справжньому гаремі. Професійні танцюристи оживлять своїм вмінням образи з минулого, ви побачите справжній «танець живота», а вечеря буде наповнена смачними стравами турецької кухні та різноманітними алкогольними та безалкогольними напоями місцевого виробництва. Цей прекрасний вечір закінчиться дискотекою, під час якої буде лунати європейська та турецька музика.
Повернення у готель. Ночівля у готелі. 

День 4.
П’ятниця Сніданок. Виселення з готелю.
Нас чекає захоплююча автобусно-пішохідна екскурсія «Турецький діамант – Стамбул». Неначе стародавню скарбницю, ця екскурсія відкриє для нас величний Стамбул, котрий повен чудесних місць, чарівних пам’яток історії, культури та архітектури. Усього за кілька годин ми побачимо Блакитну мечеть, римський іподром, турецькі бані Роксолани, міст через Босфор, палац Топкапи, площу Султана Ахмеда, а також побуваємо в азіатській частині міста.
Стамбул як ніяке інше місто у світі славиться численними магазинами, торгівельними центрами та базарами… Під час оглядової екскурсії в нас буде прекрасна можливість купити не тільки сувеніри, але й вироби з шкіри та хутра (у програмі передбачені відвідини шкіряного торгівельного центру).
Також у цей день є можливість відвідати наступні екскурсії:
Айя-Софія, Цистерна Базиліка та Палац Топкапи (60/38 євро). Церква-музей Айя-Софія визнана одним з найвеличніших шедеврів візантійської архітектури, а також є одним з найбільших храмів у світі. Інтер’єр споруди, прикрашений колонами з кольорового мармуру, стелі та стіни, покриті гарною мозаїкою та чарівною керамікою, просто заворожують. Все тут захоплює та притягує відвідувачів. Недалеко від Айя-Софії нас зустрічає одне з найбільших та добре вцілілих візантійських сховищ питної води у Стамбулі. Розміри гігантської підземної споруди просто вражають, а більшість її колон узяті із зруйнованих античних храмів Калкедону. Палац Топкапи – одна з найвідоміших пам’яток Стамбулу та один з найбільш відвідуваних музеїв Туреччини. На протязі чотирьох століть палац являв собою центр управління Османською державою, одною з трьох найбільших імперій світу.
Морська прогулянка на кораблику Босфором (30/18 євро). Тільки під час цієї прогулянки, пливучи найгарнішою протокою, що розділяє Європу та Азію, ми побачимо будинки міліонерів, плаваючі дома, палаци султанів та візантійські фортеці.
Морський акваріум TurkuaZoo (30/18 євро). Нас чекає незабутня екскурсія морськими глибинами, ми пройдемо 80-метровим підводним тунелем, побачимо численних річкових, морських та океанських риб та інших підводних мешканців.
Тисяча та одна ніч (38/30 євро). Це незабутня програма «Турецької ночі» та церемонія танцю дервішів у культурному центрі «Ходжапаша». Це не просто звичайне шоу, а майже годинна молитва, відображена у танці, де кожна складова одягу дервіша несе у собі глибинний зміст, а кожен рух нагадує про єднання матерії та духу.
О 21.00 – виїзд у Румунію. Нічний переїзд.

День 5.
Субота. Румунія – загадкова та прекрасна країна.
Екскурсовод із задоволенням розповість нам найбільші таємниці цього краю. Нас чекає незабутня екскурсія «Румунським Зальцбургом» – містом Брашов. Це одне з найгарніших середньовічних міст Румунії. Його шарм, посилений гармонійним поєднанням готики, ренесансу та романського стилю, зачаровує та дарує прекрасні спогади про місце, у котрому майже буквально зупинився час.
Переїзд у місто Сіная. Поселення у готелі. Усім бажаючим пропонуємо відвідати найгарніші замки Трансільванії – Дракули та Пелеш (30/18 євро).
У величезній долині, на краєчку могутньої скелі, здіймається неприступний та зловісний замок Графа Дракули. Тут є все – серпантини сходів, лабіринти підземних ходів, дивовижна колекція зброї та мисливських трофеїв. Страшна казка про графа Дракулу знімалася саме тут. Але іноді хочеться вірити у казку, навіть якщо вона дещо страшна. І не варто побоюватися. По перше, з нами буде досвідчений гід, а по друге, усім відомо, що казки просто зобов’язані закінчуватися щасливо. Замок оточують дуже милі сувенірні крамнички, у яких можна придбати різноманітні подарунки близьким. Усіх бажаючих запрошує «Кімната страху» – моторошне та захоплююче видовище для не слабких нервів.
Екскурсія літньою резиденцією колишньої королівської родини Румунії. Нас чекають відвідини одного з найбільш неповторних музеїв Європи – замка Пелеш, який заслужено рахується шедевром архітектури та мистецтва. Тут можна побачити, як кристали Мурано ніжно поблискують у витончених дорогоцінних люстрах, як німецькі вітражі плавно переходять у стіни з іспанської шкіри, як порцеляна та слонова кістка найтоншої роботи створюють різноманітність стилів та підкреслюють багатство смаку.
Повернення у готель. Ночівля у готелі.

День 6. 
Неділя Сніданок. Виселення з готелю.Повернення в Україну.
Орієнтовне прибуття до Львова о 23.00.

Стоимость тура
при оплате заказа
Взрослые Дети
(до 12 лет)
Больше 8 тижнів 2368 грн. 2266 грн.
Больше 3 тижнів 2438 грн. 2338 грн.
Меньше 3 тижнів 2511 грн. 2418 грн.
* ** НГ Р М СПО
Сезонная доплата
+ 3 %
Сезонная доплата
+ 6 %
Изменение программы, тарифов и стоимости тура!

Вартість включає:
• Страхівка (групова)
• Проїзд по маршруту автобусом туркласу
• Супровід гіда-керівника по всьому маршруту
• Проживання по маршруту в готелі 3 * зі сніданками.
• Екскурсії, вказані в програмі:
○ Столиця Румунії – Бухарест
○ Турецький діамант – Стамбул
○ Наймолодша столиця Європи – СофіяВартість не включає:• Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти
• Факультативні екскурсії, рекомендовані програми.
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
• Консульський збір 35 € ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ РАЗІ ВІДМОВИ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯШАНОВНІ ТУРИСТИ БОЛГАРІЯ НЕ ВХОДИТЬ В ШЕНГЕНСЬКУ УГОДУ!!! 
(Маючи багаторазову від’їзженими шенгенську візу категорії “С”, можна відвідати Болгарію без наявності національної Болгарської візи!)

Залиште власний відгук про цей тур

Ваша електронна адреса не буде публікуватися. Обов'язкові поля: ім'я та електронна пошта *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2012 Туристична агенція Міленіум плюс, м. Рівне: Відпочинок в Криму, Турції, Єгипті, Болгарії, автобусні тури по Україні та Європі

Google+