Угорські таємниці! + Відень і Братислава (7 днів, від 220 євро)

День 1 НЕДІЛЯ

Львів
8.30 – Виїзд зі Львова, о 14.00 – з Чопа. Перетин кордону, переїзд на батьківщину «Короля вин та вина королів» – у місто Токай. Усіх запрошуємо на смачний гуляш та дегустацію токайських вин. Ну, за хороший початок!
Переїзд у Будапешт. Поселення у готелі. Ночівля.

День 2 ПОНЕДІЛОК

Сніданок. 9.00 – Оглядова екскурсія прекрасною Будою та величним Пештом. Це – «Перлина Дунаю» Будапешт. О, це місто! Найгарніша площа Європи – площа Героїв, парк Варошлігет з замком Вайдахуняд. Ось і Рибацький бастіон, собор Матяша, де вінчалися усі королівські родини, пам’ятник Святій Трійці та сам Королівський палац! Звідси відкривається чудовий краєвид на Дунай та Пешт з витонченим неоготичним Парламентом.
13.00 – Рекомендуємо подорож до Закруту Дунаю з екскурсіями у Вишеград та Сентендре (30/18 євро). Вишеград – бувша столиця Угорщини, що згодом перетворилася на літню резиденцію та улюблене місце відпочинку короля Матяша. Відвідини могутньої фортеці, з якої відкривається чудовий краєвид Закруту Дунаю – велична ріка, гори, маленькі острівки та червоні дахи будиночків, що ховаються серед зелені дерев. Сентендре – надзвичайне та затишне місто, де можна зануритися у атмосферу старовинних вулиць, маленьких церков, музеїв та сувенірних крамничок. Саме тут варто скуштувати справжні марципани та провести солодкі хвилини у світі казки! Повернення у Будапешт.
18.00 – Рекомендуємо екскурсію «Ажурні прикраси Будапешту» (23/18 євро). Сім мостів слугують справжньою прикрасою Блакитного Дунаю. Вони, немов намиста з перлин, з’єднують дві частини міста – Буду та Пешт. У воді віддзеркалюються величні споруди: Парламент, Академія наук, Королівський палац… Повз нас «пропливають» старовинні водолікарні, готелі та музеї…
20.00 – У національному ресторані під запальні мелодії ми почнемо «Куштувати Угорщину на смак» (30/18 євро).
Ночівля у готелі.

День 3 ВІВТОРОК

Сніданок. Виселення з готелю.
9.00 – Екскурсія «Мудрі правителі» (30/18 євро). Під час невеличкої пішохідної прогулянки ми познайомимося з багатьма видатними особистостями угорської історії та відвідаємо Парламент Угорщини – легендарний та дивовижно гарний!
11.00 – Переїзд у західну Угорщину, у Дьйор«Місто зустрічей», що має тисячолітню історію. Дьйор був заснований римлянами під назвою Аррабона у дуже мальовничому та зручному місці – біля злиття річок Дунай, Раба та Рабка. Знаходячись на перехресті важливих торгівельних шляхів, Дьйор увібрав в себе культуру трьох країн – Австрії, Угорщини та Словаччини. І в нас буде прекрасна можливість відчути це різноманіття на собі…
15.00 – Переїзд у Словаччину. «Братислава чекає друзів» та пропонує здійснити захоплюючу прогулянку історичною частиною міста. Вона невеличка за розміром, але дивовижно гарна. Заснована більше тисячі років тому, майже три століття Братислава була столицею могутнього угорського королівства, місцем коронації королів та імператорів Австро-Угорщини. Словацька столиця традиційно є містом хорошої кухні та прекрасного вина. Ласкаво просимо до гостинної та привітної Братислави!!!
Поселення у готель. Ночівля. 

День 4 СЕРЕДА

Сніданок. Виселення з готелю. 9.00 – Оглядова екскурсія «Відень – столиця Габсбургів». Відень – місто музики та великих музикантів, місто чаруюче та прекрасне. Його слушно називають «Серцем Європи». Як бувша столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своїми величчю та розкішшю, чарівністю та теплом. Це надзвичайне місто – вузькі середньовічні вулички та широкі імперські площі, Кільцевий бульвар, Ратуша, Парламент, Віденська опера, Чумна колона та, звичайно ж, собор Святого Стефана – духовний символ історії Австрії… У вільний час є можливість відвідати наступні екскурсії:
«Блиск та занепад великої імперії» (30 / 18 євро) – відвідини Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого ґатунку із зібрання імператорської родини. Були часи, коли у землях Габсбургів не заходило сонце, коли представники династії займали імператорській трон, коли вони були повноправними правителями Угорщини та Богемії. Імперії більше нема, але багатства надовго пережили своїх власників… Священний Грааль та Спис Долі… Так-так, вони насправді існують і знаходяться саме тут – у Скарбниці.
«Імператриця Елізабет – правда та вигадка» (30 / 18 євро) – відвідини імперських приміщень Хофбургу та Музею Сісі. Особа Елізабет, коханої імператора Франца Йозефа, огорнута численними міфами та легендами. Вона була першою наїзницею Європи та відомою красунею свого часу, вона слідкувала за фігурою та виснажувала себе дієтами. Коли Сісі було 15 років, то перша людина великої Австрійської імперії просила її руки, а після 30 років вона не позувала перед художниками, бажаючи назавжди залишитися молодою та чарівною. Правда змішалася з вигадками, і вже важко відрізнити одне від іншого.
15.00«Палаци імперії – Шенбрунн та Бельведер» (38 / 30 євро). Відень – це місто, яке можна пізнавати нескінченно. Спочатку нанесемо візит принцу Євгену Савойському та побачимо дивовижний за своєю красою замок відомого полководця – Бельведер. Його вважають одним з найкрасивіших зразків бароко у світі! Палац Шенбрунн – літня резиденція династії Габсбургів. Подібно Петергофу та Версалю це ансамбль, що об’єднує архітектуру та природу, де парк стає продовженням палацу. Ось вже більше трьох століть Шенбрунн є гордістю та одною з головних пам’яток австрійської столиці.
Поселення у готель.
19.00 – Рекомендуємо екскурсію «Відень у вечірньому вбранні» (46 / 30 євро). Екскурсія починається з поїздки вечірнім Рингом. Піднявшись на найвищу гору Відня Каленберг, ми будемо насолоджуватися незабутнім краєвидом на місто з висоти пташиного польоту. Далі нас чекає вечеря у селищі Грінцінг, де буде можливість продегустувати молоде вино (хойріген) та скуштувати домашню австрійську кухню під народні мелодії. Саме тут про столицю Австрії можна взнати більше, а Відень постане перед вами не тільки аристократичним, але й розкутим, по домашньому затишним.
Ночівля у готелі.

День 5
ЧЕТВЕР.
Сніданок. Вільний час. Рекомендуємо на вибір наступні екскурсії:«Легенди долини Вахау» (60 / 38 євро). Прогулянка однією з найбільш гарних річкових долин Європи починається з відвідин містечка Мельк – першої столиці Австрії. Тут знаходиться справжня перлина бароко – розкішний монастир бенедиктинців з імпозантною бібліотекою та багатою церквою. Повз романтичні пейзажі, чарівні селища та старовинні виноградники шлях приведе нас до міста Кремс, котрий є серцем регіону виноробства долини Вахау. А яка може бути екскурсія відомим виноробним регіоном без дегустації вина? В кожного буде можливість скуштувати не тільки місцеві вина, але й традиційний австрійський напій – шнапс, якій рахують найбільш приємним та слушним сувеніром з Австрії. Переїзд у місто Дюрнштайн – справжній оазис краси та гармонії, розташований на фоні величної природи. Біля підніжжя недосяжних гір, на березі прекрасного Дунаю, хвилі якого вічно спішать кудись, підганяючи одна одну, височіє замок-легенда, згідно з якою тут довгий час був ув’язнений англійський король Ричард Левове Серце.
«Зальцбург – симфонія звуків та краєвидів» (60 / 38 євро). Зальцбург – місто маленького формату, але світового значення. Завдяки численним культурним подіям, що проходять у мальовничому Старому місті, його слушно називають «сценою світу». Красоту Зальцбургу плекали століттями… Князя-архієпископи, що на протязі багатьох віків правили містом, хотіли зробити Зальцбург не просто одним з найбільш багатих та впливових міст Європи, вони бажали більшого – перетворити його на «Північний Рим». Вільний час.
Повернення у готель. Ночівля.

День 6 
П’ЯТНИЦЯ.Сніданок. Виселення з готелю.
Нас чекає одне з чудес Угорщини – купання у кратері вулкану на озері Хевіз (13 євро)! Кажуть, що це озеро з «живою водою». Тут кожну секунду з глибин кратеру піднімається могутній потік цілющої гарячої води, кожні 28 годин вода у озері повністю оновлюється, а її температура навіть зимою не опускається нижче 26 градусів тепла. Переїзд на півострів Тіхань – елегантний туристичний центр з заповідником, фортецею, унікальним собором, прикрашеним дерев’яними скульптурами, та пагорбом, що носить незвичне ім’я – Відлуння… Кажуть, якщо голосно та чітко крикнути з пагорба своє заповітне побажання, то воно обов’язково здійсниться! (у літній період – купання у Балатоні). Переїзд і поселення в готель на території Угорщини.

День 7 СУБОТА.
Сніданок. Виселення з готелю. Повернення в Україну. Орієнтовне прибуття у Львів о 18.00.
♦ Подарунок від компанії. Пішохідна екскурсія «Тільки у Львові…» Запрошуємо на прогулянку середньовічним Львовом. Тут завмирає час… Вузенькими вуличками розливається аромат кави, кличуть своїми передзвонами старовинні церкви. Костел Успіня, Домініканський собор, Ратуша, церква Святого Юри… Гостинно відкриває свої двері Стара аптека, а кожний камінець на площі Ринок несе через століття свою історію….

Вартість туру 
при оплаті замовлення:

Classic

Дорослі:

Діти
до 12 років

 Більше 8 тижнів

 220 €

 190 €

 Більше 6 тижнів

 230 €

 200 €

 Менше 6 тижнів

 240 €

 210 €

Вартість туру відрізняється від звичайної: 
* – Сезонна доплата + 10 €** – Сезонна доплата + 18 €М-Травневі свята 29.04 М (зміни програми, тарифів і вартості туру)НГ-Новорічні свята 30.12 нг (зміни програми, тарифів і вартості туру)Р-Різдвяні свята 2.01Р (зміни програми, тарифів і вартості туру).

Вартість включає:
• проїзд автобусом туркласу
• проживання в готелі, сніданки (шведський стіл)
• екскурсії по програмі
• дегустація токайських вин і «угорський гуляш»
• супровід керівника групи, страхування

Вартість не включає:

• рекомендовані програми, вхідні квитки
консульський збір – 35 € (крім категорії громадян звільнених від оплати – пенсіонери, діти до 18 років … згідно договору про спрощення візового режиму)Шановні Туристи, для замовлення туру в Агентстві Вашого міста, ПРОСИМО Вас, мати при собі закордонний паспорт та Український паспорт, або копії цих документів.

Важливо! Згідно вимог Консульства, і відповідно з візовим кодексом країн ЄС,
Анкета (аплікаційна форма) заповнюється / підписується тільки ОСОБИСТО туристом.

Увага! Порядок отримання аплікаційної форми.
Агент (То агенство, де Ви замовили тур) робить Замовлення Оператору (Аккорд Тур).
Агент отримує Підтвердження Замовлення від Оператора.
Тепер Агенту необхідно отримати Аплікаційну форму (візову анкету).
Для отримання необхідно Оператору надіслати скановані копії:
1. Закордонного паспорта 1 сторінки,
2. Українського паспорта 1 сторінки та сторінки з пропискою.
3. Заповнити та надіслати нам реєстраційну Форму, яка знаходиться на сайті в переліку документів для даного консульства під пунктом № 2.
Далі протягом трьох (3) робочих днів Агент отримує від Оператора готову Аплікаційну форму для заповнення / підпису. Шановний Турист, Ви, разом з Агентом перевіряєте Аплікаційну форму.
Роздруковуєте аплікаційну форму з використанням двостороннього режиму друку.
Заповнюєте / підписуєте особисто Ви (Турист) і СУВОРО ручкою з синім чорнилом.Шановні Туристи, у Ваших інтересах, щоб анкета не була підписана третіми особами!
Так як документи, які підписані третіми особами в роботу прийматися не будуть.
Просимо Вас виконувати порядок покроково з оформлення візової анкети – це значно зменшує ризик отримання відмови у візі.
Якісні копії ВСІХ необхідних документів повинні бути надані на окремих аркушах А-4.

ВАЖЛИВО

• При замовленні – програму, вартість туру і наявність місць прохання уточнювати.
• Оплата туру здійснюється в гривнях по фіксованому комерційному курсу. При кожному замовленні курс уточнювати
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі – консульський збір не повертається
За одномісне розміщення передбачена доплата – 90 €
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах
• Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 30 чоловік
Місця в автобусі розподіляються автоматично, у міру надходження заявок і вказуються в підтвердженні. Посадка в автобус можлива тільки згідно підтверджених місць.
• Для туристів, бажаючих подорожувати на місцях в останньому ряді автобусу (спинка сидіння не відкидається) надається знижка 10 €
Кількість місць обмежена (4-5 місць) і їх нумерація може змінюватися в залежності від конфігурації автобуса.
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено
• Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг
• Компанія не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за пробки на дорогах і погодні умови

Залиште власний відгук про цей тур

Ваша електронна адреса не буде публікуватися. Обов'язкові поля: ім'я та електронна пошта *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2012 Туристична агенція Міленіум плюс, м. Рівне: Відпочинок в Криму, Турції, Єгипті, Болгарії, автобусні тури по Україні та Європі

Google+