Венеціанська ніч! (5 днів, від 180 євро)

День 1. ВІВТОРОК 8.30 – Виїзд зі Львова.
• Переїзд у західну Угорщину, у Дьйор – «Місто зустрічей», що має тисячолітню історію. Дьйор був заснований римлянами під назвою Аррабона у дуже мальовничому та зручному місці – біля злиття річок Дунай, Раба та Рабка. Знаходячись на перехресті важливих торгівельних шляхів, Дьйор увібрав в себе культуру трьох країн – Австрії, Угорщини та Словаччини. І в нас буде прекрасна можливість відчути це різноманіття на собі…
Поселення у готель. Вільний час. Ночівля.

День 2. СЕРЕДА Сніданок. Виселення з готелю. У вільний час пропонуємо на вибір наступні екскурсії:
«Угорський Версаль – палац Естерхазі» (вхідний квиток 8 євро). Відвідини найгарнішого барокового палацу країни справді вразять вас. У розкішному комплексі, де колись влаштовувались пишні свята, бали та феєрверки, розміщувалось 126 залів, багато прикрашених у стилі рококо, а також приватний театр, оркестр та балет. Життя тут було таким розкішним, що слава про палац Естерхазі розійшлася усією Європою.
«Відень – столиця Габсбургів». Відень – місто музики та великих музикантів, місто чаруюче та прекрасне. Його слушно називають «Серцем Європи». Як бувша столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своїми величчю та розкішшю, чарівністю та теплом. Це надзвичайне місто – вузькі середньовічні вулички та широкі імперські площі, Кільцевий бульвар, Ратуша, Парламент, Віденська опера, Чумна колона та, звичайно ж, собор Святого Стефана – духовний символ історії Австрії…
Нічний переїзд у Падую

День 3. ЧЕТВЕР Прибуття в Італію – чарівну, темпераментну, вишукану та фантастично гарну.В Італії черпали натхнення великі майстри мистецтва, які потім дарували світу свої безсмертні шедеври.
8.00 – Оглядова екскурсія «Падуя – перше знайомство з Італією». Від центральної площі Вале в різні сторони променями розбігаються вузькі середньовічні вулички, вкриті нерівною бруківкою. Прекрасна церква Святого Антоніо – одна з головних пам’яток міста. Кожного року в червні, коли відмічають день шанованого усіма італійцями святого, до Падуї приїжджають паломники зі всього світу, щоб побачити забальзамовані мощі Антоніо, які до сих пір мають чудодійні властивості. Падуя – місто багатолике. Воно любить нав’язати приїжджому кумедну гру, відкривши то одну, то іншу сторону свого життя. Місто може спочатку приголомшити багатством центральних площ, а потім здивувати тишею вуличок, де зелені дерева кидають тінь на шовкову воду старих каналів. Вільний час.

10.30 – Рекомендуємо екскурсію «Верона – столиця закоханих» (60/38 євро). Суворі міські мури надійно охороняють легенду про Ромео та Джульєтту, котра перетворила Верону на одне з найбільш романтичних міст світу. Під час оглядової екскурсії ми побуваємо у фортеці середньовічних правителів Скаліджерів, побачимо старий міст Пьєтра, ворота Леоні та Борсарі, славетну Арену, де в часи Римської імперії проходили бої гладіаторів, а в наш час розігруються масштабні оперні спектаклі. Тут приголомшливої краси будинки, палаци та храми, прекрасні скульптури та дивовижні фрески. Але туристи різних вікових категорій перш за все спішать відвідати маленьке подвір’я. Саме тут знаходиться «балкон Джульєтти», з якого юна та приваблива дівчина колись клялася у вічній любові своєму Ромео…
17.00 – виїзд з Падуї. Переїзд і поселення у готель у районі Венеція – Местре.

Мрії збуваються!!! 19.00 – Вечірня екскурсія «Венеція – заручена з морем» (білети на катер: дорослі – 18 євро, діти – 16 євро). Ось вона – незвична краса та приваблива романтика! Про Венецію написано багато, але кожний відкриває її для себе наново. Тут все унікальне та дивовижне: місто нагадує театральні декорації, що зберігають численні таємниці багатьох поколінь. Здається, нібито сам час тече між стінами будинків, що пам’ятають славне минуле Венеціанської республіки, імена тих, хто жив, кохав та творив у цьому місті.
Ночівля.

День 4. П’ЯТНИЦЯ Сніданок. Виселення з готелю.Вільний час у Венеції (білети на катер: дорослі – 18 євро, діти – 16 євро). Для усіх бажаючих рекомендуємо наступні екскурсії:
«Таємниці венеціанських каналів» (26/16 євро) – прогулянка на гондолі з шампанським. Розкішні канали та гондоли, що ковзають ними, дивовижно гарні маски, чудесні мости, палаци та маленькі будиночки, кожний з яких – справжній витвір мистецтва. Все це фрагменти дивної італійської казки під назвою Венеція. Вона як музика, яку хочеться слухати безкінечно. Вона має в собі величезну кількість таємниць та чудес, і щоб зрозуміти їх – потрібна вічність…

«Вся краса Венеції» (36/30 євро) – прогулянка на водному таксі Гранд-каналом, єдиною у світі «водною вулицею». Гранд-канал – символ блиску та розкоші Венеціанської республіки. Ми побачимо «парад» більш як 200 мармурових палаців, що обрамовують цей жвавий водний шлях. Вони побудовані на протязі п’яти століть та в історичному плані нагадують переклик старої аристократії, тому що майже кожний палац носить назву колись впливових родин.

Відвідини з екскурсоводом величного Палацу дожей (36/30 євро). Це бувша резиденція могутніх правителів Венеції, місце засідань Великої ради, Сенату та Верховного суду Венеціанської республіки. Тут приймали закони, виносили вироки та, звісно ж, плели інтриги.
Переїзд у гостинну Угорщину – країну терпкого вина, гострої паприки та термальних джерел. Тут, всупереч вихрам історії, збереглося чимало шедеврів, з якими варто познайомитися: стародавні пам’ятники Римської імперії розташовані по сусідству з будівлями часів османського іга, романські храми – з гордівливими фортецями Середньовіччя.
Поселення у готель. Ночівля.

День 5. СУБОТА Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Будапешт.
13.00 – Оглядова екскурсія прекрасною Будою та величним Пештом. Це – «Перлина Дунаю» Будапешт. О, це місто! Найгарніша площа Європи – площа Героїв, парк Варошлігет з замком Вайдахуняд. Ось і Рибацький бастіон, собор Матяша, де вінчалися усі королівські родини, пам’ятник Святій Трійці та сам Королівський палац! Звідси відкривається чудовий краєвид на Дунай та Пешт з витонченим неоготичним Парламентом.
18.00 – Рекомендуємо екскурсію «Ажурні прикраси Будапешту» (23/18 євро). Сім мостів слугують справжньою прикрасою Блакитного Дунаю. Вони, немов намиста з перлин, з’єднують дві частини міста – Буду та Пешт. У воді віддзеркалюються величні споруди: Парламент, Академія наук, Королівський палац… Повз нас «пропливають» старовинні водолікарні, готелі та музеї…
19.00Повернення в Україну.

День 6. НЕДІЛЯ Прибуття у Львів орієнтовно о 9.00. Вільний час.
Подарунок від компанії. Пішохідна екскурсія «Тільки у Львові…» Запрошуємо на прогулянку середньовічним Львовом. Тут завмирає час… Вузенькими вуличками розливається аромат ранішньої кави, кличуть своїми передзвонами старовинні церкви. Костел Успіня, Домініканський собор, Ратуша, церква Святого Юри… Гостинно відкриває свої двері Стара аптека, а кожний камінець на площі Ринок несе через століття свою історію…

Вартість туру 
при оплаті замовлення:

Standart

Дорослі:

Діти
до 12 років

 Більше 8 тижнів

 180 €

 160 €

 Більше 6 тижнів

 190 €

 170 €

 Менше 6 тижнів

 200 €

 180 €

Вартість туру відрізняється від звичайної: 
* – Сезонна доплата + 10 €
** – Сезонна доплата + 18 €М – Травневі свята 28.04 М
(зміни програми, тарифів і вартості туру)
НГ – Новорічні свята 28.12 нг (зміни програми, тарифів і вартості туру)
Р – Різдвяні свята 3.01Р (зміни програми, тарифів і вартості туру)
Вартість включає
• проїзд автобусом туркласу
• проживання в готелі, сніданки (шведський стіл)
• екскурсії по програмі
• супровід керівника групи, страхування
Вартість не включає
• рекомендовані програми, вхідні квитки
• консульський збір – 35 € (крім категорії громадян звільнених від оплати – пенсіонери, діти до 18 років … згідно договору про спрощення візового режиму)
Шановні Туристи, для замовлення туру в Агентстві Вашого міста, ПРОСИМО Вас, мати при собі закордонний паспорт та Український паспорт, або копії цих документів.
Важливо! Згідно вимог Консульства, і відповідно з візовим кодексом країн ЄС,
Анкета (аплікаційна форма) заповнюється / підписується тільки ОСОБИСТО туристом.

Увага! Порядок отримання аплікаційної форми.
Агент (То агенство, де Ви замовили тур) робить Замовлення Оператору (Аккорд Тур).
Агент отримує Підтвердження Замовлення від Оператора.
Тепер Агенту необхідно отримати Аплікаційну форму (візову анкету).
Для отримання необхідно Оператору надіслати скановані копії:
1. Закордонного паспорта 1 сторінки,
2. Українського паспорта 1 сторінки та сторінки з пропискою.
3. Заповнити та надіслати нам реєстраційну Форму, яка знаходиться на сайті в переліку документів для даного консульства під пунктом № 2.
Далі протягом трьох (3) робочих днів Агент отримує від Оператора готову Аплікаційну форму для заповнення / підпису.
Шановний Турист, Ви, разом з Агентом перевіряєте Аплікаційну форму.
Роздруковуєте аплікаційну форму з використанням двостороннього режиму друку.
Заповнюєте / підписуєте особисто Ви (Турист) і СУВОРО ручкою з синім чорнилом.
Шановні Туристи, у Ваших інтересах, щоб анкета не була підписана третіми особами!
Так як документи, які підписані третіми особами в роботу прийматися не будуть.
Просимо Вас виконувати порядок покроково з оформлення візової анкети – це значно зменшує ризик отримання відмови у візі.
Якісні копії ВСІХ необхідних документів повинні бути надані на окремих аркушах А-4.
ВАЖЛИВО• При замовленні – програму, вартість туру і наявність місць прохання уточнювати.
• Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. При кожному замовленні курс уточняти
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі – консульський збір не повертається
За одномісне розміщення передбачена доплата – 60 €. Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах
Місця в автобусі розподіляються автоматично, у міру надходження заявок і вказуються в підтвердженні. Посадка в автобус можлива тільки згідно підтверджених місць.
• Для туристів, бажаючих подорожувати на місцях в останньому ряді автобусу (спинка сидіння не відкидається) надається знижка 10 €
Кількість місць обмежена (4-5 місць) і їх нумерація може змінюватися в залежності від конфігурації автобуса.
• Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 30 чоловік. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено
• Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг
• Компанія не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за пробки на дорогах і погодні умови

Залиште власний відгук про цей тур

Ваша електронна адреса не буде публікуватися. Обов'язкові поля: ім'я та електронна пошта *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2012 Туристична агенція Міленіум плюс, м. Рівне: Відпочинок в Криму, Турції, Єгипті, Болгарії, автобусні тури по Україні та Європі

Google+